grzegorz834

Wchodzi taki do bitwy i jak najszybciej jedzie się utopić, żeby potem cały czas dawać pokaz swojej inteligencji i wysokich wyników w nauce.
0 0 votes
Oceń wpis:
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
MiqT

„Wiecie, co z nim robić – wszystko na mój koszt” jak to recytował poeta 🙂

kyko1916

a może zasypiemy go spamem o jakiejś godzinei ? 😈
bezsensowne wiadomości od 30 osób naraz 😀

AlisTank

Wstyd sie przyznac, ze go znam.

rysiek94

Skoro go znasz to, powiedz czy jest to dzieciak, a jak nie to ile ma lat 👿

AlisTank

To jest facet po 30.

warrior

Wot może niejedno zrobić nawet z kulturalnym człowiekiem, więc musiałbym go zobaczyć na żywo żeby oceniać…

warrior

No i pozdrawiam moją dziurę w drzwiach od łazienki, myślę że jak ktoś musi to lepiej się na czacie wyżyć

woj2012

Warrior’s door, RIP in pasta xD

WLADIMIR PUTIN

Takich to tylko reportować widać że dziecko więc następnym razem nie odpisywać to się uspokoi albo wyjdzie na debila . A potem przez takich pomidorów i kretynów polska społeczność w wot jest traktowana jak by była gorsza , a w wielu przypadkach Polscy gracze są lepsi od innych. (Oprócz pomidorów)

Radek_Z

Raporty i ignorowanie nic nie da. To jest Internet. On pozwala takim tępakom sobie poużywać, bo są anonimowi i lata im, co kto o nich myśli. To właśnie jest problem w sieci. Nikt nie musi brać odpowiedzialności za swoje słowa. Wyobraź sobie, że zamiast grać w czołgi, idzie taki na boisko, żeby grać np. w kosza, albo piłkę nożną. Przypuśćmy, że w takich sportach jest też „noobem”. Drze tam ryja? Wyzywa? Nie. Bo dostanie po pysku. Po prostu więcej nie przyjdzie, bo jest cienki i wszyscy mają go w dupie. A w Internecie to może drzeć pysk do woli, bo… Czytaj więcej »

NerfMan

Hahahahaha :mrgreen: tacy ludzie jeszcze żyją? 😯

HansVoralberg

. Komentując w taki, czy inny sposób (uśmieszki, lol itp) napędzany tylko takich debili 😉
Nowością jest teraz zapraszanie do plutonów, a po odrzuceniu „oferty”, jest się wyzywanym.

Tarcza_

Sytuacja miała miejsce nie później niż 21 maja., więc przez ok 2 tygodnie, albo ktoś nie chciał wrzucić screenów, albo zly_ się ociąga

5tryjek

w 3 minucie słychać strzały ….

Raubritter

Nie ma to jak stracić wiarę w ludzkość tak od samego rana 😀

qdynek

Zły_ ty podjudzaczu HWDP

Mariusz Keminski

, masz znajomości u SerBa zagadać o ban na chat
A

Wsparcie Techniczne

Nie do SerBa… Z takimi to do moderatora. Akurat tak się składa, że współpracuję z cDa więc zaraz dam mu cynk i mu to przetłumaczę na serbski a on zrobi resztę

woj2012

To był #suchar (tak przynajmniej mówi mi wykrywacz ironii) 😎

warrior

Cda noob przekaż mu to :mrgreen:

wesar

winowajca od 3 dni działa w PKP-A ciekawe czy wiedzą jakiego artystę mają

Tomasz

już nie działa 😀

RyszardRwieSerce

Dawno tu nikogo nie było 😆

woj2012

Brakowało mi tego działu, choć z drugiej strony takiego upośledzenia się nie spodziewałem… Chyba bym na czacie przeprosił po angielsku za niego i to tłumaczył (nowe hobby jak leci mięso po polsku :D)

RyszardRwieSerce

A kogo chcesz przepraszać? Obcokrajowcy raczej nie wiedzą co on pisze, jedynie sie mogą oburzyć to za spam jaki robi.

Mariusz Keminski

Oj chyba ktoś zapomniał że zagranicą k#rwa jest wysokorozpoznawalne za granicą ;p Raz na 10 bitew widzę jak obcokrajowcy piszą k#rwa next lose polaczki team albo coś w tym stylu 😉

woj2012

Przepraszać za m.in. spam jaki robi taki nieużytek, jego wychowanie etc. Wybacz, ale chciałbym żeby mieli nadzieję że u Polaków jeszcze troche kultury zostało 😉

valadares

LOL, to ludzie jeszcze grają w tą zbuggowaną grę?

Klucznik47

Zabawny jesteś, gdzie w tej grze widzisz rażące bugi? Wymień mi chociaż 5-10 dużych bugów tej gry i je uzasadnij dopiero Cię zrozumiem triollu.

Czafik

Podam… Pierwszy: obracające się czołgi od tak (https://www.youtube.com/watch?v=Zds9U3swoxA&feature=youtu.be&t=2m55s) Drugi: znikające pociski – strzelasz w tył czołgu i pociski znikają. WG wie o tym… Trzeci: znikające czołgi w szczerym polu. U Norbiego w failach było Czwarte: zbugowany system spota. WZ-131 w krzaku i Tygrys 2 spotuje, strzela i dalej niewidzialny. Był to ostatni czołg wrogi w bitwie. Zniszczył bo za uja nie dało się go wyświecić, acz inni go wyświecili wcześniej w innym miejscu Piąty: wywalanie do pulpitu. I nie zwalaj tu winy na mody, bo i bez modów są takie cyrki. Czasem wywali po bitwie, a czasem na ekranie wczytywania… Czytaj więcej »

Xenlin

1. Obracające się czołgi – każda gra ma bugi. W BF3 i BF Hardline są ciała, które fruwają przez pół mapy i jakoś nikt nie robi z tego bólu dupy. 2. Znikające pociski – szczerze? Spotkało mnie to raz parę patchy temu jak ten problem się nasilił – od fixa WG nie widziałem, żeby kiedykolwiek się to zdarzyło. 3. Taka mechanika. Pojazd z wysokim camo factor potrafi zniknąć bo tak jest to napisane w kodzie. Szczególnie LT, które mają camo w ruchu takie samo jak w postoju. 4. Strzela ten Tygrys i ? Stoi za jednym, dwoma, trzema krzaczkami? Krzak… Czytaj więcej »

Czafik


Moją główną ideą w stosunku do pieniędzy to „My money, my business”. Na co wydam to moja sprawa i nie powinno to nikogo kłopotać. Tak samo jest i tutaj. Ktoś wydał 5000 zł na WoT to jego prywatna sprawa. Nie będę uświadamiał, czy prowadził krucjat przeciw komuś w sposób jak robią to niektórzy (np.: „ale frajer z niego”). Z tego co chciałem zaznaczyć to chodziło mi o to, że warto zastanowić się ile wydajemy i samemu ocenić, czy aby warto dawać tyle na jeden produkt.

Co do obiektywizmu… Bardziej preferuję pragmatyzm 😉

Wsparcie Techniczne

Skomentował bym ale mam inne zajęcia niż po raz kolejny obalać i tłumaczyć to od nowa i od nowa i od nowa…

Czafik


W mojej wotowej karierze miałem kilka komputerów. Najmocniejszy, bo obecny, z 16 GB RAMu i 4-rdzeniowym procem i7 i GTX660 na pokładzie również potrafiło wywalić w trakacie gry.

Ale najbardziej rozbawiło mnie zdanie: „A w WoT nie gram z powodu poziomu intelektualnego dużego odsetka graczy”… Domyśl się czemu. Dodam jeszcze, że nie gram w WoT z jednego powodu… Odechciało mi się grać w to. Ciągłe porażki i te sprawy. Nie winię MM, bo jak w życiu ciągłych wygranych nie ma. Ale porażki też zniechęcają do działania. A mnie zniechęciły. Wolę coś bardziej konstruktywnego zrobić.

Wiedzmira

Czafik, zgadzam się z Tobą w kwestii iż wot jest zbugowany ale nie aż tak strasznie… Większość z Twoich przykładów to bugami, jednak raczej wyjątkowymi niż występującymi nagminnie. 1) Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło 2)Szczerze, to nawet jeśli się zdarzyło to sobie nie przypominam. (biorąc pod uwagę liczbę wystrzelonych pocisków nawet gdyby znikał 1/50 to nie było by nic strasznego) 3/4) to akurat się zdarza, ale powodów może być kilka. Poza tym system spotowania w tej grze tak działa i nic na to nie poradzisz. Mimo wszytko wolę to od tego co było w WT 5)to jedyny bug z… Czytaj więcej »

woj2012

Zmniejsz ustawienia. Mi raz wywalilo, ale przez zapchanie ramu. Zwalnial po prostu pamięć dla systemu.

Czafik

Ja wymieniłem bugi które mi się dały w znaki gdy grałem w tą grę. Bugi są zrozumiałe o ile są nowe. A część bugów, zwłaszcza to z pierwszego i piątego punktu są od dawna.

Wspomniałbym jeszcze o Supporcie… Ale każdy wie jaka to tragedia. Każda szanująca się korporacja/firma dba o to, bo to pierwsza linia klient-firma gdy jest jakiś problem po naszej stronie.

Klucznik47

Jakoś 70% wymienionych bugów nie doświadczyłem, chociaż mam 20k bitew…. Zresztą to się dzieje tak rzadko, że nie ma sensu płakać na forum, tak jak niektórzy tak robią. Znikające pociski? Może raz albo dwa, ale przez lagi. Wywalanie do pulpitu? Wieśniacki komp na maks ustawieniach i wszystko jasne. Sam miałem 4 GB ramu to crashowało mi grafikę i wywalało ale dokupiłem 4gb i niczego takiego nie doświadczyłem. Czołgi znikające w szczerym polu? tu się zgodzę. RHM masakruje system, normalnie tłuke paziów ze 150 metrów a ci dalej mnie nie widzą 😈 A w WoT nie gram z powodu poziomu intelektualnego… Czytaj więcej »

Ynohj Yoon

niestety ale masz rację 🙂 , przenikające pociski w wocie to norma , nie raz tak mam że strzelam do gościa a pocisk przelatuje przez niego , po czym noob śmierdzący mnie rozwala i śmieje się ze mnie , także good job wg i powiedz to serbowi 🙂

Ktoś taki jak ja

Jedno zasadnicze pytanie, po co takiemu odpowiadać? Zobaczy, że nie ma reakcji, to zamknie mordę i po kłopocie : )

uzekamanzi

Straszne jest to, że on kiedyś dostanie prawa wyborcze 😉

AlisTank

Straszne jest to, ze on jest po 30′

LILKQBIG

Dobrze, że jest taki dział. Dodatkową rzeczą, która mnie powstrzymuje przed wyzywaniem innych jest wstyd, że mógłbym tu kiedyś trafić jako jeden z głównych „bohaterów”. Kilka dni temu też dwóch zaczęło się wyzywać. Grzecznie zapytałem czy chcą się znaleźć u Dom1na na pręgierzu ? Więcej się nie odezwali 😀 Oczywiście najlepiej jest ignorować zaczepki

Gniewu

opowiem wam małą anegdote. Gram kiedyś murowanke i jakiś dzieciak wyzywa. Padł pierwszy więc kulturalnie zapytałem go jak inni mogą być noobami skoro to on padł w 2 minucie. Dowiedziałem się że – jestem noobem – rypał moją matke – stary powinien schować karty kredytowe (jechałem T34) – rypał moją matke x2 wszystko połączone z pięknym językiem na poziomie rynsztoka. Jako że nagrywam wszystkie bitwy zrobiłem kopie nagrania, odezwałem się do klanu w którym kolega od 2 dni był rekrutem i przeprowadziłem dyskusję z jego dowódcą. Po 2 minutach dowódca powiedział że się tym zajmie i wrzucił delikwenta na nasz… Czytaj więcej »

Tifa_

robię dokładnie to samo, a jeszcze lepiej gdy mam dobrego kolegę w tym klanie, który poczuwa się do obrony płci pięknej i słabszej :mrgreen:

MrVanOo

Jak to powiadają: Są ludzie i parapety. 😉

Blackshmith

Jestem z PKP wstyd mi ze gosc jest w akademii doloze wszelkich staran o jego usuniecie
pozdro

Tomasz

Black to już załatwione zaraz po wyjściu pręgierza 😉

Sandal Bba

Popatrzcie na historie klanowa. Co pare dni wywalaja go z klanu. To jakis debil.

woj2012

Daj linka bo wotlabs wyjątkowo nie podaje całej :mrgreen:

Sandal Bba
woj2012

I to od 2 lutego… Stronk guy.

Natoolyner

Gość ma 25 tysięcy bitew i WN8 na poziomie ludzi z pięciokrotnie mniejszą ilością gier w WoTa.

To jakiś frustrat. Niestety, oni też mogą grać w Tanki i nic na to nie poradzimy 🙁

ja_w_czolgu

Art. 216. Znieważanie osoby
§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

woj2012

To WG by się wzbogacilo w uj albo połowa graczy by siedziała 😆

RyszardRwieSerce

To idz zgłoś to na Policje, że w grze ktoś kogoś obraził. Może wjado w plutonie na randoma i go skarco :mrgreen:

ja_w_czolgu

Może Ciebie to zdziwi, ale policja musi przyjąć takie zgłoszenie, więc jeśli bym się uparł to bym to załatwił tak, że do ukarania by doszło. Dobitnie pokazujesz, że nie znanie prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, dla Ciebie to głupie, ok ja też się z tym zgadzam, ale paragrafy są, a jak są paragrafy to na upartego można kogoś takiego jak grzegorz udupić.

Gniewu

A kto został znieważony? Zły_ ? fajran ? Policja przyjmie zgłoszenie ale sprawe umorzy bo nawet jakby ktos napisał ze Gniewu to …. ….. …. to nie jest to żadne znieważenie osoby tylko jakiegoś tam nicku. Znieważyć można uzywając imienia i nazwiska

Pralka_zaglady

Nie pierwszy i nie ostatni niestety 😥

ktostam1

Zwyczajny kretyn i pajac. Popisuje się rynsztokiem bo może. W internecie każdy śmieć ma gdzieś że ktoś o nim pisze że jest żałosny bo jest anonimowy. W realu za taki rynsztok to powinni mu „zerwać” tego tępego ryja, włożyć do kaftana i wywieźć do psychiatryka…. i żeby nie wrócił. Tak , tak skończył szkołę ale poziomu gimbusa nigdy nie skończy więc jest tylko popisującym się śmieciem.

woj2012

Ktostam, nie obrażaj. Bo wyzywanie od gimby jakimś mądrym nie jest… Od tego nie zależy czy ktoś jest debilem czy nie. Sam kończyłem ten stopień edukacji rok temu, ale jakimś cudem nikt mnie od gimb nie cisnal. Czemu? Bo nie zachowywalem się jak takie 'stworzenie’. Tyle. Gimba =/= debil, debil =/= gimba. Debil to debil, gimba to młodzież która też potrzebuje trochę zabawy etc 😉

Krzysztof Dębiec

tego pewnie nikt nie zobaczy ponieważ patrzą tylko na tamte zdjęcia
„Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”

ktostam1

No jestem ciekaw właśnie…tylko tak się wszyscy naśmiewają z idiotów i rageowców a ci co tym wszystkim operują też czasami nie rzucają mięsem ? No dalej pokażcie się jak tak bardzo lubicie tą serię „pręgierzów”.

Czyżby stare przysłowie brało górę nad tym wszystkim ? „Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli” ?

Elelik

Właśnie w takim celu to wrzuciłem… Nie można być hipokrytą.

Wiadomo, że takie zachowania należy potępiać, ale osobiście do innych się nie dowalam bo sam czasem ślę takie wiązanki, że głowa boli 🙂

Grzegorz Grochowski

Miło był was poznać 😀

AlisTank

😯

dmk2

już wyleciał z klanu 🙂

Ynohj Yoon

Co ten wot wyrabia z ludźmi , pewnie za dużo grał w wota i przegrywał dlatego chłopakowi odwaliło , a to dzięki „wspaniałemu” MM , ludziom odbija po seriach przegranych dzien po dniu , mm pierze mózgi i później tacy się pojawiają na czacie , bez powodu nie wyzywa , good MM !

ferdek1973

Odkąd weszła nowa łatka mam całą serię niepowodzeń i fakt wkurzam się ale to nie powód zeby używać wulgaryzmów w stosunku do innych graczy a takich graczy którzy mięsem szastaja na lewo i prawo banowac na czat

Maszyny Pancerne

Takie replaye to do mnie proszę 😀

Dominik Dmk

nasz grzesiu zmienil juz nicka
https://wot-life.com/eu/player/grzegorz834-508697093
Teraz to _OPTIMUS_PRIME_23_ buahahha