_seres_

Wargaming kopiuje Domina i wyłącza czat, ale w garażu nadal hulaj dusza.

Tym razem prezentujemy Wam pewne dziwne zapędy seksualne niektórych graczy. Przepraszam jeśli w dobie poprawności politycznej i szerokiej tolerancji na wszystko uraziłem miłośników poniższych praktyk słowem „dziwne”, ale nie uważam praktyk typu scat za godne polecenia w urozmaicaniu pożycia małżeńskiego.

Definicja – SCAT

Mała porada – jeżeli chcecie mieć kontrolę nad tym, kto do Was pisze w garażu to wystarczy włączyć w głównym menu opcję „Otrzymuj wiadomości tylko z listy kontaktowej”. W efekcie aby taki delikwent jak powyższy mógł do nas coś napisać musimy dodać go do listy znajomych, na co możemy się nie zgodzić.

Bonus

18 Odpowiedzi do “_seres_

  1. Hehe – dobrze, że kolega odezwał się do mnie, dzięki czemu mogłem go wykluczyć z klanu. Ludziska – nie bójcie się odzywać do dowódców/oficerów wykonawczych klanów w których są tacy jegomoście. Nam to pomaga utrzymać odpowiedni poziom kultury w klanie, a być może jak tacy niewyżyci zostaną wykopani kilka razy to w końcu się czegoś nauczą i skala chamstwa w WoT się zmniejszy.

    1. Szkoda że nie wszyscy dowódcy tak reagują, kiedyś interweniowałem w jednym ze znanych polskich klanów to otrzymałem informacje że nie odpowiadają za zachowanie swoich graczy, dopiero chyba trzeci z oficerów podziękował, czy wywalili gościa nie wiem.

Dodaj komentarz