moduły dodatkowe + skille, cz.II

Skuteczność dosyłacza i wentylacji:

Dosyłacz jak najbardziej powinien być standardowym wyposażeniem zarówno artylerii jak i zwykłych pojazdów.
Wyjątkiem jest tutaj czołg z wysokim RoF, np. WZ-131 z 85mm. Lepiej przeznaczyć slot na coś bardziej wydajnego, niż obcięcie tych kilku setnych do ładowania, np. na optykę lub ulepszony system celowania.

Wentylacja? Przestałem wierzyć w wentylację, pościągałem ją ze swoich wozów. 
2,2% wzrostu wydajności nie jest warte zapychania tak deficytowych slotów wyposażenia, lepiej zmarnować go na coś o bardziej wyspecjalizowanym profilu.
Wyjątkiem może być tutaj artyleria, gdzie przy 40 sekundowym ładowaniu, te 2,2% coś jednak daje 🙂
Jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki na danym czołgu i jesteś z nim zżyty to raczej go zostawisz w swoim garażu. Skoro go zostawisz, to będziesz nim regularnie walczył, a to wiąże się z wymaksowaną załogą. Tak więc, moim zdaniem, lepiej już wentylacje zastąpić skillem Braterstwo Broni.

moduły dodatkowe + skille, część I
moduły dodatkowe + skille, część III
moduły dodatkowe + skille, część IV

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Anonymous

A jest jakas arta która może załozyć wentylację ? Wczesniej – kilka patchy w tył bat chat miał taka możliwość ale teraz juz nie ma. W amerykańskeiej i niemieckiej chyba nie ma wcale takiej mozlwości

DoM1N

Generalnie te zamknięte, np. SU-14.

Anonymous

przecież braterstwo broni daje dokładnie taki sam efekt jak wentylacja.
a wentylacje można dać taniej i szybciej niż mozolnie robić BIA na 2-3 perk.
do su-14 chyba można wsadzić wentylacje ale głowy nie dam

DoM1N

Dokładnie, taniej i szybciej. Pozbawiając się jednocześnie slotu wyposażenia…
Jeśli inwestujesz w dany pojazd i chcesz go zatrzymać na stałe to robisz mu np. przy 2 albo 3 skillu, reset umiejętności i wrzucasz BiA na początku.
Wszystko zależy od punktu siedzenia.

Anonymous

na e100 mam 70% 4 skilla zresetowałem za złoto jak była promocja i z 16,88 (dosyłacz wentylacja)spadło mi do 16,50 i szczerze mówiąc te 600 golda nie było warte tego.

DoM1N

no widzisz, ale teraz masz „wolnego” slota i możesz wrzucić tam np.
dosyłacz, stabilizator + optyke/celowanie/skrzynke itp

Szafa

A może symulacja: BIA+wentylacja? Mi sie takie combo sprawdza na kilku załogach, nie wiem czy to efekt placebo czy realnie daje to duże korzyści (mówię o czołgach z bazową szybkostrzelnością rzędu 6-10 strzałów na minutę).

DoM1N

Oczywiście. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Mi osobiście żal zapychać slot modułowy wentylacją, bo akurat wolę tam włożyć co innego, a zamiast wentylatorka wole BiA. Natomiast od patcha 8.5 zamienię benzynę na czekoladkę 🙂
Czy to coś daje? Daje, ale mało, około 2,2% więc nie wiem czy w ogóle odczujesz. Jednakże, jeśli zostawiasz sobie dany pojazd to te % mają znaczenie. Tym bardziej jeśli uzbierasz na nim 4, albo i 5 skilli.

Zod

Ja uważam, że jak korzystać z BiA to tylko z wentą. Oba nie przynoszą wymiernego efektu same.. A razem już tak co można sprawdzić np. na wotwiki. Przy obu elementach wieża obraca się np o 1 stopień szybciej celność wzrasta, czas celowania maleje, zwiększa się zasię widzenia, czas przeładowania maleje. oto przykład.: Typ 59 Prędkość obrotu wieży: 46 Stopni / Vent+BiA – 50,14 Zasięg widzenia 380m / Vent+BiA – 396,92m RoF – 6,9 s/m / Vent+BiA – 7,52 Celność – 0,39 / Vent+BiA – 0,36 Czas celowania 2,9 / Vent+BiA – 2,66 Teraz już mamy fajny zestaw ulepszający, teraz załoga… Czytaj więcej »

Zod

Dodatkowo wzrasta w bardzo niewielkim stopniu mobilność, przyspieszenie i zwrotność.. Ale to akurat ciężko zauważyć, chociaż od kolegi bez BiA jeżdżę szybciej 😛 Ciut ciut ale jednak 😛 Jadąc przez całą mapę do decapa może mi się udać a mu nie, ale wystarczy, że raz źle się skręci najedzie na górkę i praktycznie wszystko się traci :/ Wprawny kierowca dojedzie sekunde moze 2 szybciej i moze uratuje sytuacje 😉