moduły dodatkowe + skille, cz.II

Skuteczność dosyłacza i wentylacji:

Dosyłacz jak najbardziej powinien być standardowym wyposażeniem zarówno artylerii jak i zwykłych pojazdów.
Wyjątkiem jest tutaj czołg z wysokim RoF, np. WZ-131 z 85mm. Lepiej przeznaczyć slot na coś bardziej wydajnego, niż obcięcie tych kilku setnych do ładowania, np. na optykę lub ulepszony system celowania.

Wentylacja? Przestałem wierzyć w wentylację, pościągałem ją ze swoich wozów. 
2,2% wzrostu wydajności nie jest warte zapychania tak deficytowych slotów wyposażenia, lepiej zmarnować go na coś o bardziej wyspecjalizowanym profilu.
Wyjątkiem może być tutaj artyleria, gdzie przy 40 sekundowym ładowaniu, te 2,2% coś jednak daje :)
Jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki na danym czołgu i jesteś z nim zżyty to raczej go zostawisz w swoim garażu. Skoro go zostawisz, to będziesz nim regularnie walczył, a to wiąże się z wymaksowaną załogą. Tak więc, moim zdaniem, lepiej już wentylacje zastąpić skillem Braterstwo Broni.

moduły dodatkowe + skille, część I
moduły dodatkowe + skille, część III
moduły dodatkowe + skille, część IV

10 Odpowiedzi do “moduły dodatkowe + skille, cz.II

  1. Dokładnie, taniej i szybciej. Pozbawiając się jednocześnie slotu wyposażenia…
   Jeśli inwestujesz w dany pojazd i chcesz go zatrzymać na stałe to robisz mu np. przy 2 albo 3 skillu, reset umiejętności i wrzucasz BiA na początku.
   Wszystko zależy od punktu siedzenia.

  1. Oczywiście. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Mi osobiście żal zapychać slot modułowy wentylacją, bo akurat wolę tam włożyć co innego, a zamiast wentylatorka wole BiA. Natomiast od patcha 8.5 zamienię benzynę na czekoladkę :)
   Czy to coś daje? Daje, ale mało, około 2,2% więc nie wiem czy w ogóle odczujesz. Jednakże, jeśli zostawiasz sobie dany pojazd to te % mają znaczenie. Tym bardziej jeśli uzbierasz na nim 4, albo i 5 skilli.

   1. Ja uważam, że jak korzystać z BiA to tylko z wentą. Oba nie przynoszą wymiernego efektu same.. A razem już tak co można sprawdzić np. na wotwiki. Przy obu elementach wieża obraca się np o 1 stopień szybciej celność wzrasta, czas celowania maleje, zwiększa się zasię widzenia, czas przeładowania maleje. oto przykład.:
    Typ 59
    Prędkość obrotu wieży: 46 Stopni / Vent+BiA – 50,14
    Zasięg widzenia 380m / Vent+BiA – 396,92m
    RoF – 6,9 s/m / Vent+BiA – 7,52
    Celność – 0,39 / Vent+BiA – 0,36
    Czas celowania 2,9 / Vent+BiA – 2,66
    Teraz już mamy fajny zestaw ulepszający, teraz załoga skile poproawiające jazdę i celność w jeżdzie dosyłacz i stabilizator czy optyka i jest pięknie.
     

    1. Dodatkowo wzrasta w bardzo niewielkim stopniu mobilność, przyspieszenie i zwrotność.. Ale to akurat ciężko zauważyć, chociaż od kolegi bez BiA jeżdżę szybciej :P Ciut ciut ale jednak :P Jadąc przez całą mapę do decapa może mi się udać a mu nie, ale wystarczy, że raz źle się skręci najedzie na górkę i praktycznie wszystko się traci :/ Wprawny kierowca dojedzie sekunde moze 2 szybciej i moze uratuje sytuacje ;)

Dodaj komentarz