Zmiany w Programie rekrutacyjnym w 9. sezonie

8. sezon Programu rekrutacyjnego chyli się ku końcowi, zatem zróbcie użytek z Waszych wolnych miejsc na rekrutów, jeśli jeszcze ich nie wykorzystaliście!

8. sezon Programu rekrutacyjnego zakończy się  26 stycznia, 2022 r. i tego samego dnia rozpocznie się także 9. sezon, który przyniesie nową pulę pojazdów premium dla dowódców i rekrutów. Przeprojektowaliśmy też postępy rekrutów w kampanii rekrutacyjnej, zrebalansowaliśmy solową misję #2 i poprawiliśmy kilka interfejsów. Wymienione zmiany wprowadzamy w celu utrudnienia nadużyć systemu, zachowując przy tym jego atrakcyjność dla rekrutów i dowódców. Przyjrzyjmy się szczegółom!

Pula nagród dla dowódców i rekrutów

Wraz z rozpoczęciem 9. sezonu wprowadzimy ustaloną listę pięciu czołgów premium dla dowódców i pięciu dla rekrutów . Możecie odebrać dowolny pojazd, który wybierzecie z puli tych dostępnych maszyn. Poniższy skład pojazdów pozostanie niezmieniony w przyszłych sezonach Programu referencyjnego.

NAGRODA DOWÓDCY NAGRODA REKRUTA
Jeden pojazd premium VIII poziomu z listy do wyboru przez gracza: Jeden pojazd premium z poziomów VI–VII z listy do wyboru przez gracza:
VIIISTA-2 VIT-34-85M
VIIIT-54 first prototype VIŠkoda T 40
VIIIT26E5 VIISU-122-44
VIIIT92 VITiger 131
VIIIVK 168.01 (P) lub 3 400 000 VIIVK 45.03 lub 1 900 000

Jak zawsze, możecie zdecydować się na opcję otrzymania równowartości tych czołgów w kredytach. Wszystkie pozostałe nagrody zarówno dla rekrutów jak i dowódców pozostają takie same i są wyświetlone poniżej.

Obraz interaktywny dostępny na oficjalnej stronie WoT

1

Przeprojektowane postępy rekrutów

Zmieniliśmy też system postępów rekrutów. Aby zdobyć punkty rekrutacyjne i ukończyć kampanię rekrutacyjną, rekruci muszą grać pojazdami określonych poziomów na każdym etapie. Im dalsze postępy w kampanii, tym większy wymagany poziom pojazdu.

ETAP PROGRAMU REKRUTACYJNEGO 1 2 3 4 5 6
DOPUSZCZONE POZIOMY POJAZDÓW IIX V–X VIX VIX VIIX VIIX

Możecie sprawdzić, które poziomy pojazdów mogą być użyte na określonym etapie na ekranie postępu rekruta i dowódcy.

Pod koniec sezonu 8. wszystkie Wasze rozpoczęte kontrakty rekrutacyjne zostaną automatycznie przeniesione do sezonu 9., a Wasze postępy zostaną zachowane.

Zmiany w premiach bojowych

Niezależnie od tego, czy rekrut gra w pojedynkę czy w plutonie ze swoim dowódcą, otrzyma on premie do kredytów i PD pod koniec bitwy jedynie, jeśli rozegrał ją w pojeździe poziomu dopasowanego do obecnego etapu programu. Premie, które otrzyma rekrut są następujące:

  • Grając w pojedynkę, premia wynosi +50% PD bojowego i kredytów.
  • Grając w plutonie ze swoim dowódcą, rekrut otrzyma 100% więcej PD bojowego i kredytów.

Dowódca otrzyma premię, grając w plutonie (+50% do PD bojowego i kredytów) jedynie, jeśli przynajmniej jeden z jego rekrutów w danym plutonie otrzyma swoją premię.

Wraz ze zmianami w postępach rekrutów, te modyfikacje zapobiegną przypadkom nadużyć Programu rekrutacyjnego, jednocześnie wynagradzając odpowiedzialnych dowódców.

Rebalans misji i usprawnienia interfejsu

Zrebalansowaliśmy także warunki dla solowej misji #2:

STARE WARUNKI NOWE WARUNKI
Łączne uszkodzenia zadane przez gracza i przy jego pomocy muszą być wyższe niż liczba PW jego pojazdu. Łączne uszkodzenia zadane przez gracza i przy jego pomocy muszą być wyższe niż liczba PW jego pojazdu, grając czołgiem ciężkim, średnim, lekkim lub niszczycielem czołgów oraz muszą być trzykrotnie większe w przypadku gry działem samobieżnym.

Nagroda za wypełnienie tej misji pozostaje taka sama.

Usprawniliśmy też niektóre interfejsy , aby były bardziej czytelne. Na przykład, możecie zobaczyć postępy w kampanii rekrutacyjnej i dowiedzieć się, ile punktów rekrutacyjnych z dziennego limitu możecie jeszcze zebrać.

Wykorzystanie pojazdów do wypożyczenia

Począwszy od 9. sezonu, rekruci nie będą mogli zbierać punktów rekrutacyjnych lub otrzymywać wszystkich premii z Programu rekrutacyjnego, grając pojazdami z wypożyczenia.

Ruszajcie do bitwy u boku swoich rekrutów i zdobywajcie pojazdy premium oraz inne nagrody, Dowódcy!

ź: WoT

1.8 6 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Z 11 czołgów-nagród od nowego sezonu będzie tylko 5 i to w dodatku śmieci.

Kowalski02

No ale czekaj, spodziewasz się, że dostaniesz 703, ebra, albo no nie wiem, chociażby IS3A? Jeszcze za wcześnie, żeby wg dawało je za darmo.

Jisaburo Ozawa

Było 11 będzie 5. Czyli z 11 szrotów będzie do wyboru tylko 5.

Ancymon0

Poprawka
Było 12
VIII PANTHER MIT 8,8 CM L/71
VIII FV4202
VIII AMX M4 MLE. 49
VIII 8,8 CM PAK 43 JAGDTIGER
VIII T92
VIII 112
VIII T26E5
VIII AMX CANON D’ASSAUT 105
VIII Kanonenjagdpanzer 105
VIII T-54 first prototype
VIII M4A1 REVALORISÉ
VIII STA-2

Jisaburo Ozawa

Która parówa dała minus za poprawną listę WYSTĄP!

Miś Coralgol

I dobrze. Mam już wszystkie to mogą zmieniać 🙂

Jisaburo Ozawa

Popierdoliło tych z WG – rekruci są już na chama wypychani na wyższe tiery.

bansai

I gitara.. VK do garażu do mnie trafi za free.. a i ten 6 poziomy super !! Mam jeszce z 30 kont z 6 tierami i wyzszymi .. poprzez odzyskanwie od wg . Wiec bedzie latwo znowu kase robic.. tylko droższa

Jisaburo Ozawa

Cloudd to ty?

bansai

😁

Grytek1

Wyciąganie za uszy nowych graczy na wysokie tiery to czysta głupota. Nowy gracz bez kredytów na wyposażenie, wyszkolonych załóg i znajomości map oraz mechanik gry będzie darmowym fragiem i łatwym dmg. Czyżby WG nadal nie wiedziało że bitwy obecnie są bardzo szybkie w rozgrywce i chciało dodatkowo przyspieszyć mecze?

Sinecode

Ale im o to chodzi. Załóż sobie nowe konto, w dzień-dwa jesteś już na 6+ tierze (bo nie wiem czy wiesz nowi gracze dostają na dzień dobry ponad tydzień konta premium, chyba były nawet kody zaproszeniowe że na start mogłeś mieć miesiąc, a z kontem premium expienie to coś ekspresowego), nie wspominając o tych geniuszach którzy kupują na dzień dobry czołg premium 8 tieru i czasami od nich zależy wynik bitwy. Takich frajerów najłatwiej golić z kasy- konto premium, czołgi premium, a zanim dotrze do nich że to jest wuja warte- WG swoje zarobi na takich. Jednocześnie WG stwierdza że… Czytaj więcej »