Zgarnij swoją działkę: bohaterowie filmu Przekręt dołączają do World of Tanks

Studio Wargaming z dumą prezentuje nową zawartość do World of Tanks inspirowaną komedią kryminalną „Przekręt” – dostępną w grze zarówno na PC, jak i urządzeniach mobilnych.

Keyart

Czołgiści dołączą do szajki planującej skomplikowaną intrygę. W jej składzie znajdzie się pięciu nietuzinkowych bohaterów filmu – Franky Cztery Palce, Kulozębny Tony, Tommy, Turek oraz Borys Brzytwa. Celem akcji jest prawdziwy stalowy potwór – jedyny w swoim rodzaju, inspirowany filmem czołg „Nomad”.

Czołg Nomad

Gracze World of Tanks PC będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu przepustki bitewnej „Diamentowy przekręt”, które postawi przed nimi szereg celów. Na czołgistów czeka 14 dni wyzwań, których ukończenie odblokuje w garażu zawartość związaną z Przekrętem. Wśród nagród znajdzie się pięciu niesławnych dowódców, kolekcja pamiątkowych przedmiotów do personalizacji, w tym style 2D, inskrypcje i medale oraz cel ostateczny – specjalna fura… tzn. czołg „Nomad”.

Co więcej, do 15 lutego, subskrybenci Prime Gaming mogą odblokować specjalną paczkę ze skórką dla załogi „That Dog”, tematycznymi malowaniami, medalem i innymi elementami.

Szczegóły dotyczące przepustki bitewnej „Diamentowy przekręt” można znaleźć w TYM MIEJSCU.

W World of Tanks Blitz także nie zabraknie kryminalnego klimatu za sprawą specjalnej przepustki sezonowej Operacja Przekręt. Zawartość dostępna do 31 stycznie oferuje unikatowe nagrody, od dedykowanej, legendarnej skórki „Caravan” dla czołgu Charioteer, pięciu awatarów inspirowanych filmem, po cztery kamuflaże dla czołgu stworzone na podstawie kultowego gangu zawadiaków: Frankiego Cztery Palce, Borisa Brzytwy, Turka, Tommiego i Kulozębnego Tonyego.

Więcej informacji o Przepustce Sezonowej Operacja Przekręt dostępne jest TUTAJ.

Przekręt w World of Tanks

ź: informacja prasowa

5 2 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze