Zestawy twórców zawartości: Nowa edycja unikalnych ofert

Ponownie Wasi ulubieni twórcy zawartości spakowali dla Was specjalne zestawy do sklepu premium

Każdy z dziewięciu najpopularniejszych streamerów z Europy stworzył trzy unikalne zestawy pełne fantastycznych przedmiotów w grze. 27 zestawów będzie dostępnych od 30 sierpnia o 07:00 CEST do 8 września o 07:00 CEST (UTC+2).

Zestawy te zostały starannie przygotowane przez swoich twórców. Zawierają, między innymi, ich ulubione pojazdy, przydatne materiały eksploatacyjne i atrakcyjne elementy personalizacji. Na dodatek każdy twórca otrzyma 5–10% prowizji, gdy kupicie któryś z jego zestawów. Wypełniajcie zatem swoje koszyki zestawami ulubionych twórców. Nie tylko otrzymacie fajne przedmioty w grze, lecz także pomożecie najlepszym streamerom World of Tanks!

 NewMultiShow | 

Jestem wielkim fanem broni pancernej, więc gram w World of Tanks nieprzerwanie od 2010 roku. Przez kilka lat grałem zawodowo, a obecnie skupiam się na kanałach YouTube i Twitch, na których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

NewMultiShow, co jest w zestawach?

Duży za 163,29 PLN

VIIIT-44-100 to czołg z magicznym pancerzem i genialnym działem, które zarobi dla Was mnóstwo kredytów.

Średni za 100,50 PLN

VIIICenturion Mk. 5/1 RAAC świetnie zarabia, a dzięki swojej twardej wieży i wysokiej penetracji pokona ich wszystkich!

Mały 25,60 PLN

IVPz.Kpfw. B2 740 (f) to marzenie KAŻDEGO gracza, bo ZAWSZE jest na górze tabeli!

 QuickyBaby | 

QuickyBaby, znany także jako Quickfingers, jest profesjonalnym graczem i streamerem World of Tanks. Swoją pasją do gier dzieli się z innymi od 2012 roku, a na Twitchu obserwuje go ponad 450 000 osób.

QuickyBaby, co jest w zestawach?

Duży za 163,64 PLN

Style, złoto i doładowania kredytów! Ominęły Was dwa z najlepiej wyglądających stylów w grze? Styl 3D Galahad dla XFV4005 Stage II jest przyczyną zazdrości każdej maszyny pancernej, a styl 3D Panzerschiff dla XJagdpanzer E 100 zmienia tego niemieckiego behemota właśnie w to – w BEHEMOTA. Zestaw zawiera 7 rezerw osobistych dla kredytów. Jeśli już macie te style, otrzymacie 11 000 złota w ramach rekompensaty!

Średni za 105,48 PLN

Dobra zawartość w dobrej cenie! Potrzebujecie niedrogiego czołgu średniego premium VIII poziomu i trochę doładowań kredytów? Oto on: VIIICenturion Mk. 5/1 RAAC. Łatwo nim grać, ma stały poziom skuteczności i nie potrzebuje zbyt często amunicji premium. Co więcej, jest Australijczykiem, więc dobrze radzi sobie we wrogim środowisku!

Mały za 52,92 PLN

Maksimum zabawy za minimum kasy! Oto VICromwell B, jeden z najlepszych czołgów premium VI poziomu w grze. I jeden z najfajniejszych do zabawy! Trafia do Was ze SPECJALNĄ brytyjską załogą mającą za darmo zerowy atut Braterstwo broni! Dzięki temu od razu są wyjątkowo sprawni i świetnie nadają się do przeniesienia do czołgu Comet, Cobra czy Centurion AX. Oczywiście nic Was nie powstrzyma przed zakupieniem tego czołgu wielokrotnie, by zdobyć więcej załóg do innych brytyjskich pojazdów – i ekstra złoto na dodatek!

 Skill4ltu | 

Skill4ltu to streamer Twitch i twórca zawartości na YouTube z Litwy. Gra w World of Tanks od 2012 roku, a zawartość zaczął tworzyć w 2016 roku. Jego najnowszym projektem jest Skill4ltu Index, w którym gracze mogą znaleźć mnóstwo informacji i wskazówek o umiejętnościach załogi, ulepszeniu polowym, wyposażeniu i nie tylko.

Skill4ltu, co jest w zestawach?

Duży za 170,10 PLN

Radziecki czołg średni premium VIII poziomu VIIIT-44-100 z dużego zestawu to jeszcze lepsza wersja legendarnego T-44! Ma doskonałe działo, ale brak mu pancerza. 7 dodatkowych rezerw osobistych zapewni Wam trochę ekstra kredytów.

Średni za 70,58 PLN

Średni zestaw zawiera doładowania kredytów, 1 dzień konta premium WoT i styl 3D Kampfgruppe Becken dla jednego z najbardziej lubianych czołgów ciężkich w grze – VIIIE 75 TS.

Mały za 56,17 PLN

Mały zestaw oznacza najlepszy stosunek zawartości do ceny i świetną szansę na uzupełnienie zapasów rezerw osobistych na zwiększone przychody kredytów. Zawiera również jeden najszybszych czołgów średnich VI poziomu w grze, VICromwell B, z załogą mającą atut Braterstwo broni.

 Dakillzor | 

Dakillzor gra w World of Tanks od zamkniętej bety – czyli całkiem długo! Wcześniej pracował w e-sporcie dla World of Tanks, a teraz zapewnia wysokiej klasy zawartość na swoich kanałach Twitch i YouTube, gdzie znajdziecie połączenie rozgrywki i rozrywki.

Dakillzor, co jest w zestawach?

Duży za 163,24 PLN

Wybrałem VIIIT-44-100 do dużego zestawu, bo jest wyjątkowo wszechstronnym i mobilnym czołgiem średnim, który z łatwością przemieszcza się po mapie. W połączeniu z przyzwoitym pancerzem wieży i groźnym działem sprawia to, że ten czołg przydaje się w bitwach losowych, w Twierdzy i na Linii frontu.

Średni za 75,02 PLN

W średnim zestawie mamy szalony czołg średniego poziomu, czyli VICromwell B, który nadaje się do bitew o Twierdze i losowych. Ten brytyjski czołg średni w ciągu ostatnich lat stał się ulubieńcem wielu graczy i nadal dobrze się trzyma w 2022. Oprócz tego możecie sprawić sobie IVPz.Kpfw. B2 740 (f), jeśli naprawdę chcecie się poczuć jak jeżdżąca forteca.

Mały za 25,67 PLN

Do małego zestawu dobrałem IVPz.Kpfw. B2 740 (f), ponieważ na niższych poziomach ten czołg jest naprawdę mocny. Doskonale nadaje się do ruszenia bezpośrednio na przeciwnika i odprężenia się po czasem niezwykle stresujących bitwach wyższych poziomów.

 DezGamez | 

Gram w tę samą grę od ponad 10 lat i wciąż ją uwielbiam. Tworzę na YouTube i Twitch zawartość z rozgrywkami w World of Tanks, wiadomościami, omówieniami czołgów, wyzwaniami 3 odznak biegłości, szalonymi konfiguracjami czołgów i innymi wygłupami jak gra w chowanego w World of Tanks. Jestem niezwykle dumy ze społeczności, którą wspólnie stworzyliśmy!

DezGamez, co jest w zestawach?

Duży za 260,68 PLN

Ostateczny zestaw z czołgiem: VIIIT-44-100 to bardzo dobry czołg średni premium VIII poziomu ze świetną obsługą działa. Jest to wszechstronny pojazd, który potrafi pociągnąć grę! VIISU-122-44 to jeden z najfajniejszych i najbardziej agresywnych niszczycieli czołgów VII poziomu. Nadal należy do niego mój rekord trzech bitew ze Specjalistą z rzędu. Do tego na dokładkę doładowania kredytów i szybsze rozwijanie czołgów i załóg!

Średni za 75,38 PLN

VIIType 62 to jeden z najrzadszych czołgów lekkich premium VII poziomu z dużymi uszkodzeniami na minutę. Skradajcie się, wykrywajcie przeciwników, zadawajcie uszkodzenia i zarabiajcie kredyty!

Mały za 24,87 PLN

Zestaw weekendowego farmienia: Wykorzystajcie swój cenny weekendowy czas, doładowując PD zdobywane przez czołgi, szkoląc załogi i zgarniając kredyty!

 Orzanel | 

Cześć! Jestem Orzy z Rumunii, Wasz kumpel z sąsiedztwa. Możecie oczekiwać ode mnie rozgrywki na profesjonalnym poziomie prezentowanej w przystępny i wesoły sposób!

Orzanel, co jest w zestawach?

Złożyłem zestawy z rezerwami osobistymi, aby ułatwić Wam postępy w grze i sprawić, że będzie przyjemniejsza. Z kolei rzadkie style 3D sprawią, że będziecie dobrze wyglądać, dominując na polach bitew.

Duży za 435,62 PLN

Średni za 68,16 PLN

Mały za 37,33 PLN

 AwesomeEpicGuys | 

AwesomeEpicGuys to szwedzki duet lubiący memy i dobrą zabawę. Śledźcie ich szalone przygody na Youtube i Twitch!

AwesomeEpicGuys, co jest w zestawach?

Memy!

Pakiet elementów personalizacji zawarty w tym zestawie nie będzie wstępnie zamontowany na czołgu. Aby z niego skorzystać, wybierzcie chiński czołg w swoim garażu, a następnie kliknijcie Wygląd i dodajcie każdy element wyglądu do czołgu.

Duży za 255,48 PLN

Średni za 138,77 PLN

Mały za 57,76 PLN

 marty_vole | 

Marty gra w World of Tanks już od niemal 10 lat. Streamował w Czechach od prawie 8 lat, w tym czasie pomógł stworzyć czeską społeczność World of Tanks, a teraz od czasu do czasu prowadzi turnieje.

Marty_vole, co jest w zestawach?

Duży za 170,18 PLN

VIIIT-44-100 to czołg, który łączy świetną mobilność, mocne i łatwe w obsłudze działo z pancerzem, który pozwala często trollować przeciwników. Najlepszą rzeczą w tym pięknym czołgu jest przyspieszenie i ogólna ruchliwość. Nigdy nie poczujecie się ociężali i dotrzecie błyskawicznie w wybrane miejsce na mapie! Jako że nie jest zbyt często dostępny na wyprzedaży, wrzuciłem go do swojego dużego zestawu razem z doładowaniami.

Średni za 105,66 PLN

Czołgów średnich VIII poziomu jest całkiem sporo, ale VIIICenturion Mk. 5/1 RAAC i tak potrafi być niebezpieczny, nawet przeciwko pojazdom wyższych poziomów. Ma działo z niskimi uszkodzeniami podstawowymi, ale z bardzo dobrą penetracją, więc zazwyczaj nie ma potrzeby strzelać amunicją premium. Jak na swój poziom ma naprawdę mocną wieżę, która daje radę nawet w grach X poziomu. Łączy też w sobie niezły pancerz, przyzwoitą mobilność i naprawdę dobry zakres opuszczenia lufy. Trzeba się tylko przyzwyczaić do niskiego potencjału wymiany strzałów. A w małym bonusie pięć doładowań na zarabianie kredytów!

Mały za 24,04 PLN

Nie można mieć zbyt wielu rezerw osobistych, więc macie tu zestaw ze wszystkim, co może się Wam przydać!

 Pamboum | 

Pamboum jest streamerem, którego pasjonują gry taktyczne i strategiczne. Uwielbia dzielić się grami, które świetnie opanował, dzięki czemu może wyjaśnić swoje działania i decyzje. Jednak przede wszystkim uwielbia je komentować! Jest agresywnym graczem World of Tanks, a jego ulubiony rodzaj rozgrywki to prowadzenie drużyny do zwycięstwa w czołgu lekkim!

Pamboum, co jest w zestawach?

Jak to mówią, „pieniądz jest nerwem wojny”. Przygotowałem zatem dwa zestawy z „maszynkami do pieniędzy” i rezerwami osobistymi, które zasilą Wasze konta! VIType 64 to jeden z najlepszych czołgów lekkich w grze, a VIISU-122-44 zadaje bardzo wysokie uszkodzenia! Dodałem też styl 3D Frettchen dla Rhm.-Borsig Waffenträger, bo… jest po prostu piękny, prawda?

Duży za 152,05 PLN

Średni za 76,17 PLN

Mały za 40,11 PLN

Łapcie wybrany zestaw (lub zestawy) i wspierajcie swoich ulubionych twórców od 30 sierpnia o 07:00 CEST do 8 września o 07:00 CEST (UTC +2).

ź: WoT

1 3 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze