zestaw stylizacyjny: Alfa

Kolejny zestaw stylizacyjny z patcha 1.4, tym razem dla klientów rosyjskiego banku Alfa Bank.
Stylizacja jest niehistoryczna, wielosezonowa i można ją nałożyć na wszystkie pojazdy, koszt: 750G.

Alfa

Style Alfa-Bank

NwQW1e3JVA4

LaOuIg2GCDU

Jv1 PwyEa20

INSVeJ ImOU

H84K6zeuYbs

Vd7fdaPciQ0

ź: WoT Express

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Wild_Butter

a co z kamuflażem dla beta przegrywów ?

martinez387

Obawiam się , że to byłoby anal-kamo, dozwolone 18+. :O

Q

Witam. Serio poważne pytanie i proszę nie zaśmiecać posta zbędnymi komentarzami. OD kilku dni i wydaje mi się, że problem zaczął się od ostatniej micro-łaty, mam problemy ze sterowaniem czołgów. Koszmar, czołg jedzie przed siebie i się nie chce zatrzymać, potrafi tak lecieć z 20 sekund, aż się oprze na jakiejś przeszkodzie i dalej na nią napiera. Nie skreca, nie hamuje, nie cofa, stoi kiedy chcę nim manewrować. Co więcej, zaobserwowałem jakieś lagi, wciskam escape chcę wrócić do garażu bo efekt aoutopilota jest wiadomy, nie pojawia mi się, okienko menu po zniszczeniu pojazdu, wciskam enter, chce się zapytać czy też… Czytaj więcej »

frans04

Nie

CzaraS

Podłącz inną klawiaturę, żeby sprawdzić czy to nie jej wina

Q

Drczaras – zastanawiałem się nad kupieniem klawiatury z kabelkiem, aby mieć pewność, ale robiłem test swojej i chodzi płynnie. Naciskając dowolny przycisk wstawia znaki pojedynczo, ciągiem, zatrzymuje operacje natychmiastowo, wszystko pracuje poprawnie.

martinez387

Ja takie problemy z utratą kontroli nad pojazdem i z lagami miałem, gdy modem (HUAWEI he he he 🙂 ) fiksował. Po zmianie modemu problemy zniknęły.

Q

Zgłosiłem temat do suportu i dostałem dwie instrukcje, ale funkcja sprawdź i napraw wygląda na to, że pomogła, choć jeszcze wykonam test ping-ploterem i wyślę raport do weryfikacji 🙂

Wastar

Rozumiem camo jakies semi-historyczne specjalne. Ale po co wprowadzaja takie chore tecze? mozna zarobic ze sprzedazy i jednoczenie nie triggerowac wszystkich wokol 😛