Zdobądźcie nowe style 3D dla Tiger II i E 75

Dwóch weteranów niemieckiego drzewa technologicznego otrzymało nowy wygląd zainspirowany fikcyjnymi wydarzeniami z końca drugiej wojny światowej.

Lubiany VIIITiger II może teraz wtoczyć się na pole bitwy w stylu 3D Kampfgruppe Schneide. A potężny IXE 75 przemienił się w Panzersturmpionier dzięki swojemu stylowi 3D.

Oba style są teraz dostępne w Sklepie premium! Zdobądźcie je osobno lub razem, w praktycznym pakiecie, albo jako część zawartości zestawu Niemiecka garderoba ciężka, w którym znajduje się dodatkowy styl dla XE 100.

Style 3D – Oferty

Dostępne od 17 czerwca, 07:00 CEST do 27 czerwca, 07:00 CEST (UTC+2)

1Styl 3D: Panzersturmpionier za 54,44 PLN

Styl 3D: Kampfgruppe Schneide za 54,44 PLN

Zestaw niemiecka konfekcja ciężka za 92,92 PLN

Zestaw niemiecka garderoba ciężka za 160,97 PLN

E 75 w stylu Panzersturmpionier
+5 zdjęć

Tiger II w stylu Kampfgruppe Schneide
+5 zdjęć

E 100 w stylu Klarer Himmel
+5 zdjęć

Nowe style 3D – szczegóły

Na wiosnę 1945 roku, wyspecjalizowany zespół pionierów w IXE 75 otrzymał rozkaz wyruszenia na supertajną misję. Wyposażeni w reflektory poszukiwawcze na podczerwień, sprzęt wiertniczy, miotacz ognia oraz inne narzędzia potrzebne do akcji ratunkowej, wyruszyli do niejawnej lokacji w Północnej Europie.

Interaktywny obraz na oficjalnej stronie WoT

2

3

W drodze powrotnej dotarły do nich wieści, że alianckie oddziały wkroczyły do Niemiec i otaczają Berlin. Musieli unikać zwracania na siebie uwagi, aby wypełnić misję, ale gdy otrzymali wezwanie do pomocy od VIIITiger II z obrzeży stolicy, załoga postanowiła skierować się do miasta i wkroczyć do akcji.

Odciętej od swojej Kampfgruppe i pod nieprzyjacielskim ostrzałem załodze Tiger II udało się odeprzeć przeciwników, ale ugrzęźli w gruzach. Sami nie byli w stanie się z nich wydostać, więc pomoc ze strony E 75 była nieoceniona. Po załataniu ich poturbowanego czołgu ciężkiego częściami i kawałkami z amerykańskich pojazdów, dwie załogi postanowiły wspólnie kontynuować walkę.

Interaktywny obraz na oficjalnej stronie WoT

4

5

Zobaczcie style w akcji i łapcie dropy

Dołączcie 25 czerwca o 14:00 CEST (UTC+2)

Oglądajcie naszą transmisje na żywo na Twitchu, aby zobaczyć specjalny pokaz tych unikalnych stylów. Nasz Stream Team będzie streamował na anglo- i niemieckojęzycznych kanałach na żywo z Tank Museum w Bovington, poprzedzając wielką transmisję na żywo na Tankfest Online 2022, 26 czerwca. Podążajcie za nimi w pełnych akcji walkach na pokładzie Tiger II, E 75, a może nawet E 100, aby zobaczyć, jak opisane style prezentują się na polu bitwy.

Im dłużej oglądacie akcję na Twitchu, tym więcej nagród otrzymujecie! Do zdobycia są Twitch Drops, więc upewnijcie się, że subskrybujecie nasze anglo- i niemieckojęzyczne kanały, by ich nie przegapić.

Zwykłe dropy:

Po 90 minutach:

  •  5 misji: 5x PD za każde zwycięstwo

Po 150 minutach:

  •  2 rezerwy osobiste: +50% PD przez godzinę
  •  2 rezerwy osobiste: +200% PD załogi przez godzinę
  •  2 rezerwy osobiste: +200% wolnych PD przez godzinę

Po 240 minutach:

  •  1 miejsce w garażu

Kanały Twitch:

KANAŁ ANGIELSKI KANAŁ NIEMIECKI
TWITCH pl TWITCH de

Dodajcie smaczku swojej kolekcji niemieckich ciężarków dzięki tym unikalnym stylom i pozbądźcie się wszystkich przeszkód na Waszej drodze do zwycięstwa!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze