Zdobądź darmowe duże pudełko ze swojego kalendarza adwentowego

Codziennie, do 25 grudnia, możecie otworzyć nowe drzwiczki kalendarza adwentowego w oknie lub w kolumnie wyświetlanej w Waszym świątecznym miasteczku.

Za każdymi drzwiczkami kryje się mały prezent i macie 48 godzin*, by go odebrać za darmo.

*Wyjątek: Prezent z 25 grudnia można będzie odebrać tylko przez 24 godziny.

Otwierajcie drzwiczki, by dostać darmowe duże pudełko

Dostępne od 1 gru. o 10:00 (CET) do 26 gru. o 10:00 (CET)

Oprócz wszystkich fantów ukrytych w kalendarzu adwentowym, możecie zdobyć jeszcze więcej prezentów, otwierając drzwiczki na czas.

Im więcej prezentów z kalendarza adwentowego odbierzecie w dniu, w którym staną się dostępne (lub na następny dzień), tym więcej dodatkowych prezentów otrzymacie, w tym duże pudełko.

Duże pudełka są wypełnione po brzegi słodkimi niespodziankami, takimi jak zasoby Operacji świątecznych, złoto, dni konta premium WoT, nowe style 3D, pojazdy premium VIII i IX poziomu i wieloma innymi! Zajrzyjcie do artykułu informacyjnego, gdzie znajdziecie więcej szczegółów.

PRZEWODNIK PO DUŻYCH PUDEŁKACH

Dodatkowe prezenty z kalendarza adwentowego

  • 3 otwarte drzwiczki → Żetony Automatu z prezentami
  • 7 otwartych drzwiczek → Specjalny załogant
  • 12 otwartych drzwiczek → Noworoczne duże pudełko

Postęp do dodatkowych prezentów liczy się tylko wtedy, gdy prezent z kalendarza adwentowego zostanie odebrany w przeciągu 48 godzin jego dostępności (24 godzin w przypadku 25 grudnia).

Przegapione prezenty można otwierać tylko w kolejności od najwcześniejszego do najpóźniejszego. Jeśli otworzycie wszystkie drzwiczki, prezent z 25 grudnia otrzymacie za darmo.

Przegapione prezenty za zasoby

Dostępne od 26 gru. o 10:00 (CET) do 8 sty. o 10:00 (CET)

Jeśli przegapicie 48-godzinne okno na odebranie prezentu, nie martwcie się! Od 26 grudnia do 8 stycznia możecie wydać 300 szt. dowolnych zasobów Operacji świątecznych, by odblokować dowolne nieodebrane prezenty kalendarza adwentowego. Ale dni możecie odblokowywać tylko w kolejności i nie otrzymacie też dodatkowych prezentów!


Odwiedzajcie swoje kalendarze adwentowe codziennie, by odbierać miłą niespodziankę i darmowe duże pudełko!

Do boju!

ATRAKCJE OPERACJI ŚWIĄTECZNYCH 2024

Poznajcie wszystkie atrakcje Operacji świątecznych 2024! Dekorujcie swoje świąteczne miasteczka z naszym gwiazdorskim gościem, odwiedzajcie miasteczka znajomych, zdobywajcie duże pudełka wypełnione niespodziankami i dużo, dużo więcej!

PRZEWODNIK OPERACJI ŚWIĄTECZNYCH
DUŻE PUDEŁKA

ź: WoT

3 2 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Wild_Butter

Darmowy gold <3

pikawka

Otworzyłem na 3 kontach i z jednej wypadło 500 golda, z innej nowy Czafik. Tak więc nie narzekać, otwierać, może komuś wpadnie dobra premka, czego wszystkim życzę. A jak nie, to chociaż jest to 250 golda.

Jisaburo Ozawa

Ein paczka – ein Lolek!

FiveMen

250 golda i 100k srebra – małe, a cieszy 🙂