zasłużona nagroda 2019: nagrody

Długo oczekiwana Zasłużona nagroda powraca!
By wyrazić nasza wdzięczność za nieustające wsparcie udzielane World of Tanks nagradzamy wszystkich graczy zarejestrowanych w grze przed 2019 rokiem wspaniałymi nagrodami od naszego zespołu. Zaloguj się do World of Tanks by złapać te nagrody.

Nagrody z tego roku będą dostępne do 28 listopada, 09:00 CET (UTC+1), 2020r.

Beta testerzy:
Beta

8 lat stażu:
8

7 lat stażu:
7

6 lat stażu:
6

5 lat stażu:
5

4 lata stażu:
4

3 lata stażu:
3

2 lata stażu:
2

1 rok stażu:
1

z serwera RU
Alfa i beta testerzy:
YR1pGrnWw K

9 lat stażu:
6lARuc-9Cpk

8 lat stażu:
YYsIiw-oH44

7 lat stażu:
X3PhkGeqEKE

6 lat stażu:
MGr6ft4YnnM

5 lat stażu:
ZKbUdb-SchY

4 lata stażu:
Tvd-4YqvLFA

3 lata stażu:
1No9kgJu5h4

2 lata stażu:
KKps3wZvZGY

1 rok stażu:
Vxa5Q7iIuoI

Skrzynie z nagrodami:
• nagrody ze skrzyń są losowe
• w skrzyniach znajdują się np. obligacje, dni premium
• jeśli nie otworzymy skrzyń to otworzą się one automatycznie 27 stycznia

G8gshwRi2Gs

Ddzr-EfZCjs

LB5En7I6Nhs

ź: WoT Express

54 Odpowiedzi do “zasłużona nagroda 2019: nagrody

 1. Ile dobroci dla zwierząt …

  Mają rozmach … pojazd premium 7 poziomu za freee? Ciekawe kiedy będzie IS3A jako prezent rocznicowy?

  Generalnie fajnie :) skoro już doświadczam dobroci od 7 lat z gry za którą nie musiałem (co nie znaczy, że owszem) płacić to przygarnę i tę odrobinę radości. Będzie opening w sieci. Teraz na każdym kanale YT i Twitch zobaczymy co i komu polosowało z palet.

    1. jesli ktoś krytykuje te prezenty co tam dostał(lista jest długa i fajna) to spoko pewnie macie rację ale jeśli ktoś krytykuje parametry pojazdu który wchodzi do obecnego „balansu wota” (nieważne w jaki sposób go pozyskał lub nie ma) myślę że każdy ma do tego prawo, a nawet jest to dobre bo jest to część merytorycznej dyskusji nad tą grą…

  1. Trzeba być wg-narkomanem, albo zaślepionym fanatykiem żeby stawać Rejtanem w obronie jakiejś gierki, szczególnie gierki z tak widocznym, wręcz kłującymi w oczy i algorytmami, wpływającymi na rozgrywkę. Załóżcie sobie kościół WoT-a. ;)

    1. Jeżeli to Forum Klakierów , gdzie jakakolwiek merytoryczna krytyka to obraza majestatu to istotnie, lepiej piec ciasteczka. ;)

  1. Trzeba zacząć od tego że to są nagrody za ROK STAŻU. Skoro w zeszłym roku już odebrałeś / łaś nagrody za staż 3, 4, X lat to teraz jest dodatek za kolejny rok.

   Też bym się cieszył jakbym dostał coś obligacji, ale nie dostałem i trudno.
   Nic by nie dali i byłoby podobne narzekanie.

   Szczerze mówiąc, za takie marudzenie, narzekanie i żale to bym poanulował te nagrody, a w zamian przyznał, jak to moja babcia trafnie ujmowała:
   „Gónwo w kieły”
   Od siebie dodam. Nie podoba się gra, nie podoba WG, to albo konstruktywna krytyka albo WY pier DA lać.

    1. @esenpe Jeżeli ktoś nie rozumie, że pisanie o tym, że obligacje byłyby lepsze od słabego czołgu to właśnie nic innego jak konstruktywna krytyka, tj. proponowanie innych rozwiązań w miejsce obecnych, to albo ma 14 lat, albo jest trollem albo może i ma więcej lat, ale nie tylko tego nie rozumie, ale i wie;lu innych rzeczy ze świata, który go otacza.

    1. Marek Wierzbicki ma około 30 lat i jedynie trolingiem może przykuć uwagę do jego żałosnego życia. Jeżeli nie jesteś tym Markiem z grupy Fajowi czołgiści to przepraszam tego gościa z grupy na FB.

    2. @esenpe: To niewiarygodne ile tez można wysnuć na temat czyjegoś wieku i sensu życia na podstawie kilku wpisów. Twój geniusz analityczny marnuje się tutaj niesamowicie. Grupa Fajowych – dzięki, brakowało mi tego elementu ;-). Ale tamtego Marka, to przeproś lepiej.

     A reszta – uczcie się – modelowy przykład przykrywania nieudolności dyskusyjnej wycieczką osobistą.

    3. @Marek Wierzbicki Co to takiego „nieudolność dyskusyjna”? Słyszałem o umiejętnościach (bądź ich braku) retorycznych czy erystycznych, ale o „udolności dyskusyjnej” jak dotąd nie. ;) Poza tym w wycieczkach osobistych, ciężko będzie Ciebie przebić, z tymi „ostatnimi złamasami”. :D

 2. Na przekór malkontentom ja jestem zadowolony. Dzień premki, uniwersalny kamuflaż, 70k wolnego i sporo innych drobiazgów. Sam pojazd już wypróbowany. Ma swoje mankamenty, ale przede wszystkim trafia w cel! Nominalnie słaba penetracja jakoś nie przeszkodziła wystrzelać przyzwoitych 1,5k dmg na bitwę (w tym dwie na dziewiątkach i jedna na ósemkach). Przy pewnej wprawie potrafi być skuteczny.

  Mój werdykt: dość bogaty prezent, zwłaszcza na tle „hojności” takich gości, którzy potrafią przynosić i wręczać jako prezent imieninowy czy urodzinowy jakieś śmieci za 5 zł, które od razu lądują w koszu na śmieci. Albo żrą i piją w ogóle za darmo.

  1. Wiesz, kiedy ja gram jakimś nowym czołgiem to przeważnie pierwsze 10-15 wychodzi mi zazwyczaj rewelacyjnie , tylko potem, w kolejnych bitwach jakoś dziwnie wrogowie się więcej strzelają częściej trafiają, za to ja jakoś dziwnie częściej się dingam czy też pociski lecą w ziemię albo w niebo. Sprawdź za 100 bitew ile będziesz miał dmg na bitwę. ;)

  2. Ja również jestem bardzo zadowolony. Po zliczeniu wszystkiego wyszło mi ponad 217tyś expa zniżek na pojazdy (wypadło z pudeł) dodatkowo 55k free expa, 4 dni premium, kredyty, miejsce, książki szkoleniowe, masa dyrektyw (z których część będzie można pewnie sprzedać w kolejnej łacie).
   Całkowicie nie rozumiem narzekań.

   1. Musicie rozróżnić narzekanie na konkretny pojazd od narzekania na nagrody… Też jestem bardzo zadowolony zwłaszcza ze skrzynek bo to ciekawe mimo że dostałem mniej od Ciebie 37k free co jest bardzo fajne też 4 dni premki 1,3 mln kredek w pizdu dyrektyw, parę książeczek szkoleniowych 20 fragmentów schematów konkretnych pojazdów od 6tieru wzwyż bo nic innego już u mnie nie ma :D

 3. Znowu oszukało mnie WG.
  Dostałem nagrody za BETA TESTER tak jak rok temu. Emblematy z literą B a już przy nicku w bitwie nie ma znaczka „B”. Inni go mają a ja nie.
  Rok temu dostałem odpowiedź zajmiemy się tym a w tym roku co?

Dodaj komentarz