Zapisz się na turniej WoT7 MillionPugs

Uwaga, Dowódcy X poziomu!

Powraca turniej WoT7, a MillionPugs z dumą sponsoruje tę rywalizację i zapewnia niesamowite nagrody pieniężne. Przygotujcie się na intensywny test w bitwach 7 na 7 i walczcie o najwyższe miejsca.

Zapisy do nadchodzącego turnieju WoT7 są już otwarte, a stawka nigdy nie była wyższa. Zwycięskie drużyny podzielą między siebie olbrzymią pulę 700 000 złota188 000 obligacji i nagrodę pieniężną wysokości 6000 EUR, zyskają też chwałę należną najlepszym zawodnikom w grze. Zbierzcie swoją sforę siedmiu utalentowanych czołgistów, zgłoście się do kwalifikacji odbywających się 12 i 15 kwietnia i zaprezentujcie na polu bitwy swoje najlepsze zagrywki taktyczne.

MillionPugs współpracuje z ponad 20 000 popularnych marek, aby nagradzać Was za każde zakupy online. Po prostu zarejestrujcie się za darmo i pobierzcie rozszerzenie do przeglądarki MillionPugs, aby otrzymać 250 złota w grze (szczegóły poniżej). Za każdym razem, gdy będziecie kupować coś od sprzedawcy online, otrzymacie pugs™, które możecie wymieniać na nagrody w grze. Możecie nawet natychmiast zacząć zdobywać dodatkowe pugs™, jeśli wykonacie pięć szybkich kroków. Zajrzyjcie na stronę MillionPugs po więcej informacji.

Nie przegapcie akcji! Wpadnijcie na oficjalny angielski kanał World of Tanks na Twitch 22 i 23 kwietnia o 16:00 CEST (UTC+2), aby oglądać finały na żywo. Rozrywka będzie jeszcze lepsza dzięki komentarzom ekspertów i smakowitym Twitch Drops!


Zapiszcie się już dziś

1. KWALIFIKACJE 2. KWALIFIKACJE
12 kwietnia o 18:00 CEST (UTC+2)

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

15 kwietnia o 18:00 CEST (UTC+2)

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Podwójcie swoje szanse

Zarejestrujcie się do obu kwalifikacji, aby podwoić swoje szanse! Pamiętajcie, że drużyna może się zakwalifikować tylko raz, a gracze mogą grać tylko w jednej drużynie.


Informacje o wydarzeniu

Bitwy w WoT7 mają format 7 na 7 i są otwarte dla wszystkich graczy – z klanów i spoza nich!

Harmonogram

 • 1. kwalifikacje: środa, 12 kwietnia o 18:00 CEST (UTC+2)
 • 2. kwalifikacje: sobota, 15 kwietnia o 18:00 CEST (UTC+2)
 • Faza grupowa: niedziela, 16 kwietnia o 18:00 CEST (UTC+2)
 • Finały: sobota, 22 kwietnia i niedziela, 23 kwietnia o 16:00 CEST (UTC+2)

Szczegóły techniczne

 • Czas bitwy: 8 minut
 • Pojazdy X poziomu (z wyłączeniem Panhard EBR 105, pojazdów‐nagród i japońskich niszczycieli czołgów)
 • 7 graczy w drużynie, maksymalnie 2 zastępstwa
 • Lista map: Piaszczysta rzeka, Prochorowka, Himmelsdorf, Step, Murowanka, Urwisko, Tundra i Miasto duchów

Drużyny

 • Kwalifikacje zostaną rozegrane w systemie pucharowym.
 • Zakwalifikowane drużyny zostaną zgrupowane razem z dwiema drużynami – OPUR i Grupa Speed, zaproszonymi z uwagi na ich wyniki z poprzednich turniejów
 • Faza grupowa: 2 grupy po 4 drużyny, każdy z każdym
 • Finały: 6 drużyn w podwójnych eliminacjach

Zasady

Zanim weźmiecie udział, koniecznie zajrzyjcie do zasad WoT7!

Zasady turnieju zezwalają na maksymalnie 1 najemnika z Federacji Rosyjskiej i Białorusi.

PEŁNE ZASADY

Nagrody

Zobaczcie, jakie nagrody drużynowe możecie zdobyć! Chcielibyśmy szczególnie podziękować naszemu oficjalnemu partnerowi i sponsorowi wydarzenia MillionPugs za niesamowitą pulę nagród.

1. miejsce 250 000 złota + 50 000 obligacji + 4000 EUR
2. miejsce 125 000 złota + 40 000 obligacji + 2000 EUR
3. miejsce 100 000 złota + 25 000 obligacji
4. miejsce 75 000 złota + 25 000 obligacji
5. i 6. miejsce 50 000 złota + 15 000 obligacji
7. i 8. miejsce 25 000 złota + 9 000 obligacji

Dodatkowe nagrody od MillionPugs

Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się do MillionPugs, to na co czekacie? Zapiszcie się teraz i zgarnijcie dodatkową darmową nagrodę. Mamy też nagrodę dla dotychczasowych graczy! Po prostu wykonajcie kroki z odpowiedniej zakładki:

Jestem nowym użytkownikiem MillionPugs

Krok 1:

Stwórz konto MillionPugs przy użyciu tego linku, a otrzymasz 250 złota w swojej zakładce Moje nagrody na Twoim koncie MillionPugs.

Krok 2:

Możesz dostać się do zakładki My Rewards, przechodząc na stronę Transaction History i klikając swój balans pugs™. Spójrz na przycisk obok My Shopping.

To wszystko!

Jestem już użytkownikiem MillionPugs

Krok 1:

Skorzystasz z kodu, by otrzymać nagrodę. Wejdź na millionpugs.com i się zaloguj.

Krok 2:

Gdy już będziesz zalogowany, przewiń na dół strony głównej („Lobby”). Znajdziesz tam pole do wpisania kodu promocyjnego BOOSTMYTANK.

Krok 3:

Wszyscy obecni użytkownicy mogą skorzystać z kodu BOOSMYTANK, aby otrzymać premię pugs™ wysokości 5% na wszystkie zakupy online z wykorzystaniem MillionPugs przez 30 dni, począwszy od daty aktywacji. Po prostu wpiszcie dokładnie podany kod.

To wszystko!  

Jak mam dalej zarabiać z MillionPugs?

Wasze rozszerzenie przeglądarki będzie nagradzać Was pugs™ (lub punktami lojalnościowymi) za zakupy, które zrobicie u ponad 20 000 naszych partnerów. Gdy te pugs™ zostaną przyznane, po prostu wymieńcie je na przedmioty w World of Tanks.

Z pozostałymi pytaniami wskoczcie na Discord MillionPugs i zadajcie je naszemu zespołowi i swoim towarzyszom broni z World of Tanks.

Pomocnik turniejowy

Macie jeszcze jakieś pytania? Szukacie kolegów do drużyny? Dołączcie do oficjalnego serwera Discord World of Tanks po informacje, aktualności i nie tylko!

Obejrzyjcie ponownie streamy z poprzedniego turnieju WoT7, aby uczyć się od najlepszych i doskonalić swoje strategie lub zajrzyjcie do arkusza powtórek, w którym znajdziecie głębsze analizy.

Nieważne, czy macie za sobą 1000 czy 100 000 bitew – zapiszcie się na kolejny turniej WoT7, aby wykorzystać swoją szansę na chwałę i wspaniałe nagrody.

ż: WoT

1 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze