zamykamy Czarny Rynek

Niedawno wykryliśmy nieautoryzowane wtargnięcie do naszego magazynu, gdzie przechowujemy rzadkie pojazdy i inne cenne przedmioty.

Ale nie ma już się czym przejmować, bo zatrzymaliśmy tą podejrzaną działalność i odzyskaliśmy kontrolę! Wzmacniamy ochronę, by zapobiec podobnym atakom w przyszłości. Teraz nasze magazyny chronią najlepsze czołgi, teren jest patrolowany 24/7, a każdy ruch śledzi nasz dzielny owczarek niemiecki Iskra.

Nasza elitarna jednostka specjalna złapała winnych, więc teraz możemy przejść do poszukiwań brakującego ekwipunku.

A tymczasem ruszajcie do boju!

0 0 votes
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Mokaze

a za tydzień jak w życiu wszystkie czołgi sprzedane były kradzione wiec wg je zabrał z kont bez rekompensaty…:P

LILKQBIG

O tym samym pomyślałem. Albo gorzej, dadzą bana na konto, dopóki w sklepie premium nie wpłacisz im realnej kasy za zakupione tanki. Taką godżlllę albo focha przeliczą na wartość w goldzie.

Laknat Tanker

Znając tę badziewną białoruską firemkę oba scenariusze są jak najbardziej możliwe i realne. Tym bardziej, że takie postępowanie WG w przeszłości miało już miejsce. Okoliczności były może trochę inne, ale postępowanie dokładnie takie jak piszecie ….

dundee447

… nie no, bezpierdół. Pomiędzy kupowaniem czołgu, będąc zalogowanym użytkownikiem w grze, a kupowaniem czołgu na znanym serwisie aukcyjnym, jako Janusz biznesu, od ch.. wie kogo w formie prezentu do rozpakowania, raczej zachodzą inne okoliczności…
Co do postępowania WG, IMO było w zaistniałej sytuacji słuszne.

Wild_Butter

pazerne

pikawka

Czytając Twoje niezadowolone wiecznie wypowiedzi Laknat Tanker dochodzę do wniosku, że przy kolejnym Czarnym Rynku powinieneś mieć zakaz wstępu do sklepu. Albo zakładać krawat przed wejściem, żebyś był mniej „awanturujący się”.

Albert Wesker

E no bez przesady, to tylko sarkazm 😛 Nie mniej jednak osobiście czekam na trade-in pojazdów 😛