za darmo: Aztez i Kingdom Come

Kolejne darmowe tytuły w Epica Games Store, udostępnione od 13 do 20 lutego.

DEJ KINGDOME COME

DEJ AZTEZ

Znalezione obrazy dla zapytania: aztez

4 Odpowiedzi do “za darmo: Aztez i Kingdom Come

 1. Kupiłem Kingdom Come zaraz po premierze za pełne 150 zł i wcale nie żałuję, bo było to warte każdego grosza. Później jeszcze ponad stówa poszła na uzupełnienie DLC i tego też nie żałuję ;-)
  Aktualnie gra w wersji Royal Edition kosztuje około 140zł, w przecenie schodzi do 70zł a w keyshopach można ją dorwać za 5 dych :)
  Tutaj macie za darmo jednego z lepszych RPGów (a może raczej symulator rycerza były lepszym określeniem?) ostatnich lat (i mówię to jako fan klasycznych RPG, gdzie stawiam KG wyżej niż Pillars of Eternity czy nowego Tormenta) – tylko brać.
  Uwaga – wysoki stopień trudności. Bardzo wysoki poziom trudności. Jak gdzieś słyszeliście czy czytaliście kiedyś o tym, że gra jest trudna – teraz jest jeszcze trudniejsza. Od momentu premiery wyszły dwa patche w których zmieniono mechanikę i trudność walki. Jak dobra postać by nie była, to ruszenie yolo na 2-3 (lub więcej) w miarę przeciętnych przeciwników zazwyczaj skończy się śmiercią. Użyjcie głowy i sprytu w czasie walk. Łuk też będzie pomocny, żeby nie powiedzieć, że niezbędny.
  Druga uwaga – zalecam przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki, zaraz po tym jak zostaniemy nauczeni jak używać poprawnie broni trochę poćwiczyć nasze umiejętności a będzie to też wymagało czasu i użycia głowy.
  Trzecia i ostatnia uwaga, że by się nie rozpisywać – mody, mody i jeszcze raz mody. Niektóre poprawiają i balansują drzewko perków, inne poprawiają inne aspekty gry, są też „lekkie” lub „ciężkie” cheaty ;-)

Dodaj komentarz