Wyzwanie Księżycowe: ostatnia szansa na wykorzystanie zniżki

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy i tyczy się to także Wyzwania księżycowego. Jednak nie obawiajcie się, macie jeszcze możliwość dostania w swoje ręce strzelającego po mistrzowsku chińskiego czołgu średniego oraz wspaniałych stylów 2D i 3D!

Do 24 lutego, 09:00 CET (UTC+1), możecie zdobyć VIII122 TM z niesamowitym stylem 2D w zestawie ze Sklepu premium. Możecie kupić go bezpośrednio w Sklepie premium, płacąc całkowitą cenę, lub wykorzystać osobistą zniżkę z każdej misji bojowej, która już ukończyliście. W zależności od liczby wypełnionych etapów otrzymacie rabat w wysokości 10% ceny końcowej za każdy wypełniony etap, co może dać nawet 90% zniżki! Na przykład wypełnienie 5 z 10 etapów zbije 50% ceny.

WYKORZYSTAJ SWOJĄ ZNIŻKĘ 

Mamy dla Was także unikalny styl 3D dostępny w grze za złoto. Sprawdźcie sami, jak możecie urozmaicić swój garaż!


122 TM: Dobrze opancerzony chiński czołg średni

Wstąpcie na ring, zasypujcie przeciwnika ciosami i absorbujcie jego uderzenia z VIII122 TM , chińskim czołgiem średnim VIII poziomu, który lubi się bić. Zdolny przebić 233 mm pancerza i wyrwać 400 PW ten długodystansowy strzelec wyborowy jest gotów na zadanie poważnych uszkodzeń, szczególnie jak na średniaka. Wskakujcie do bitwy lub użyjcie -8-stopniowego opuszczenia działa, aby zdejmować przeciwników z daleka. Przejmij kontrolę nad tą bestią!

Ch P

S O

Zy

Mo

Wyzwanie księżycowe – styl 2D

Zestaw zawiera także zupełnie nowy styl 2D. Został on zainspirowany Nowym Rokiem Księżycowym i może być zastosowany na dowolnym pojeździe z Waszego garażu. Czas nadać charakteru swoim ulubionym czołgom, ale jak będą się prezentować w nowej stylizacji? Zobaczcie odmieniony 122 TM poniżej!

Wyzwanie księżycowe – styl 3D

Nie starczyło Wam czasu na rozegranie misji II rozdziału? Żaden problem! Możecie też kupić ten styl 3D w grze za 5 000. Wraz z nim otrzymacie dodatkowe rezerwy osobiste. Za każdą ukończoną misję II rozdziału otrzymujecie 12,5% zniżki. Jeśli wykonaliście ich 8, otrzymacie styl za darmo! Rzućcie okiem na styl poniżej!

+13 zdjęć

WYKORZYSTAJ SWOJĄ ZNIŻKĘ

ź: WoT

12 Odpowiedzi do “Wyzwanie Księżycowe: ostatnia szansa na wykorzystanie zniżki

    1. Jego największą wadą jest długi czas przeładowania działa.
     Odnośnie do pancerza fakt jest taki, że Wargaming stawia głównie na pojazdy mobilne i szybkie, czyli czołgi średnie i czołgi lekkie, co niektóre mają takie pociski i penetracje, że czołgi ciężkie umywają się do nich.
     Nie podlega dyskusji, że Wargaming ewidentnie poszedł na drogę F1.
     Jedyną słuszna decyzja jest granie medium tank albo light tank.
     Co do wyglądu, dla mnie z tym kamuflażem i samą sylwetką z wyglądu jest paskudny.
     Jak to mawiają kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje (podobno).
     Hejt był i zawsze będzie w necie.

    2. Czemu mnie nie powstrzymałeś przed zmarnowaniem 50 ziko :P
     Przeładowanie jako wadę można ukryć, ale czemu ten czołg jeździ jak ciężki, a nie dinga kadłubem nawet 7…

 1. Ofkoz podszedłem do tego maratonu na luzie i nie będzie czołgu. Nasuwa się tylko jedno pytanie, czy wg myśli o ludziach, którzy pracują i czasem aż na trzy zmiany? To nie są już te maratony pokroju na IS6 czy superpersa

  1. No jak pracujesz na trzy zmiany to sobie kupisz XD, żart. Ja 274 pocisnąłem, przy tym grałem 2-3 godz dziennie, w sobotę wbiłem 8, ale 9 już nie próbowałem. Jak już się miałbym czegoś czepiać, to tego, że X są wysoce niegrywalne i tylko się w tym utwierdziłem. Mam tu na myśli robienie regularnie topowych wyników +4k dmg, przez co misje na mistrzostwo szły paskudnie, robiłem głównie kpf 50, char futurem i T54E1.

  2. Oczywiście, że myśli o takich ludziach. Skoro pracujesz, to masz kasę, zrobisz z 50% zniżki i kupisz go po “normalnej cenie”. Takie maratony nie są po to, żebyś zdobył czołg za darmo, są po to żeby zatrzymać gracza a na końcu i tak na nim zarobić. Jesteś dość stary, skoro pracujesz, żeby nie wierzyć w Świętego Mikołaja i Zajączka Wielkanocnego, dlaczego wierzysz w charytatywny charakter WG?

   1. Bardziej niż dla tego czołgu, grałem dla pobocznych nagród. Bo sam pojazd dla mnie mało ciekawy. Wiem, że wg nie jest firmą charytatywną, tylko trochę przykrótkie te maratony. Ale wiem, są po to aby wyciągnąć jak najwięcej hajsu od gracza.

  3. Ja pracuję do 16:00, w domu jestem o 17:00 ale grać zaczynam dopiero jakoś po 21:00. Dwójka małych dzieciaków no i małżonka są na pierwszym miejscu. Gram sobie zazwyczaj 2-3h dziennie. W wekkend jeżeli mam zdalne studia to mogę przycisnąć nieco w gierkę i akurat tak się złożyło, że miałem akurat zajęcia w czasie maratonu.

   Dwa dni nie grałem wcale bo miałem inne zajęcia.
   W niedzielę wbiłem 8 poziom, pewnie gdybym grał te dwa dni, które odpadły wbiłbym 9 lub nawet 10 poziom.

   Za 50 pln wpadła 8 premium. Naprawdę, ten maraton można zrobić nawet pracując :)

Dodaj komentarz