wydarzenie Ostatni Waffenträger wystartowało

Zupełnie nowa, asymetryczna rozgrywka 7 vs. 1 w World of Tanks na komputerach osobistych.

Od dziś aż do 12 października czołgiści w World of Tanks PC mogą doświadczyć zupełnie nowego, asymetrycznego trybu gry w wydarzeniu Ostatni Waffenträger!

Wydarzenie oferuje dynamiczną, 6 minutową rozgrywkę, gdzie 7 graczy w zmodernizowanych jednostkach T-55 staje naprzeciwko potężnego niszczyciela czołgów 10. poziomu – Waffenträger Auf E 110. W pojedynkę nikt nie da mu rady, także gracze będą musieli współpracować, aby zniszczyć kolosa. Po mapach jeżdżą pomocnicy głównego przeciwnika kontrolowani przez AI i należy ich niszczyć, aby naładować działa mocą zdolną uszkodzić Waffenträgera. Rozgrywka toczy się na 3 mapach (Fisherman’s Bay, Studzianki and Redshire), za udział w wydarzeniu gracze otrzymają cenne nagrody jak style 2D, emblematy, naklejki, konto premium czy klucze umożliwiające pokierowanie samemu Waffenträgerem Auf E 110!

„Wielu czołgistów na pewno pamięta, że kiedyś Waffenträger występował grze, ale był zbyt potężny i musieliśmy go usunąć,” mówi Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Ale zauważyliśmy, że gracze są przywiązani do tego mechanicznego Behemota i prosili, aby go przywrócić w jakiejś formie do gry. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć specjalny tryb. Szykujcie się na niesamowite pojedynki, niesamowite nagrody – Waffenträger wrócił i szuka zemsty!”

Podczas trwania wydarzenia niekiedy będzie można się też natknąć na czołg Waffenträger Auf E 220. Ta maszyna będzie sterowana przez twórców gry lub zaproszonych gości specjalnych. Wyzwanie będzie wtedy większe, ale też za zwycięstwo nagrody będą jeszcze bogatsze! Więcej informacji – https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/the-last-waffentraeger-regulations/

ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
holandia19712

Jestem rozczarowany stym trybie było tyle wuwione o tym Niemcu a tylko można parę bitew przez tyle czasu

Girshak Fenrir

tryb Waffen Auf Out money from portfel uważam za otwarty >> kupujta skrzynki !!!!

pikawka

Girshak Fenrir

Codziennie rano qrwię w ten sam sposób: a to ch#je, a to złodzieje, chcą wydębić ode mnie ostatnie złocisze.
A potem podchodzę do półki, biorę chleb, olej, jajka i jakieś majtki za 5 zł i idę do kasy… Wtedy kusi mnie, żeby na forum Dom1na pożalić się: „tryb Biedronka Out money from portfel uważam za otwarty”

loczk

10x i lòwe 😉

Paweł

2x i t77 🙂

loczk

Update
35 skrzynek
Lówe
T77
T92
Vk168
Is-6
Wiec nie jest źle myśle
Nick: loczk

Major

Tryb jest kiepski i po porostu w niego nie gram, nie kupuję skrzynek i gram sobie na luzie randomy z 3 artami i 3 kołowcami, jest super.

pikawka

Nie. On gra albo artą, albo kołowcem.

Tommy_Gun

Ten tryb to w zasadzie esencja P2W.

Owszem, może jest choć cień szansy na to iż uda się zrobić te misje i zagrać jako WT… ale właśnie na tym polega problem. WT to nie bot. To gracz. A jak się zobaczy ile jest wt auf e 100 w kolejce to wniosek jest prosty.

Płacisz = jedziesz wt auf e 100 = wygrywasz. I w zasadzie tak wygląda większość gier…

marcysiek

No ale co z tego ze wygrywasz skoro t55 trzeba tez grac i to więcej

Andrzej

Tryb spoko ale bez plutonu ciężko wygrać t55 nagrody tez są dobre

Waldemar

Spartolili, tryb z Lewiatanem pozostaje królem. Zagrałem 8 bitew z tego 2 wygrane. Musieliby mi płacić abym w to dalej grał😎

Solenopsis_Fugax

Przecież ten tryb jest banalny. Zwykłe grindowanie. Jak lecisz na początku bitwy bić się z waflem to nie dziwne, że masz problem. Po prostu jedziesz po każdym punkcie na mapie, bijesz te śmieszne niemieckie czołgi. Podwyższasz sobie dmg do 500 na strzał i idziesz wydoić wafla.
Żmudny ale banalny tryb.

Wiadomo, że tylko po to by kupować skrzyneczki. Nie doczekali do świąt ze skrzynkami.

d s

cały szkopuł polega na tym, że tam trzeba unikać walki z nim tylko zabijać mobki, jak wbijasz odpowiedni poziom to dmg wrasta i wtedy można pomyśleć o ataku, tylko że on ściąga wszystko na 2 strzały