wybierzcie się w podróż w czasie z World of Tanks EU

Gra World of Tanks jest obecna w Europie przez mniej niż 10 lat, jednak to nie oznacza, że nie mamy czego wspominać, patrząc wstecz na wspólną niesamowitą, piękną i długą podróż pełną przygód i fajnych wydarzeń.

Powracamy z nową serią filmów będących przeglądem naszych osiągnięć i wspaniałych wspólnych chwil, ale, co najważniejsze, chcemy podziękować wszystkim tym, którzy nas wspierali przez ten cały czas.

Pierwszy film obejmuje lata 2013 i 2014 i znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych wspomnień i informacji. Jednak to dopiero początek! W następnym miesiącu opublikujemy kolejny film obejmujący lata 2015 i 2016.

Cały nasz europejski zespół Wargaming chciałby Wam podziękować za Wasz wspaniały wkład i wsparcie przez te wszystkie lata. Niech przygoda trwa!

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
rozum długi i szeroki

0:06-0:18 tak wygląda praca w WG i podejście do wot’a i reszty gier z WG
0:19-0:23 a tak wygląda rozpatrywanie skarg i zażaleń oraz zmiany oczekujące na wejście do wota

Blighthorn

film prywatny…

Blaszany

Film zawiera masę błędów, począwszy od KV-85 jako jednego z najpopularniejszych czołgów w 2013 – nie było go wtedy w grze, pojawił się jesienią 2014, ale skąd WG mogłoby to wiedzieć? Film zapewne mówi o dawnym KV-1S. Inne błędy… zresztą szkoda gadać. Kumaci wychwycą.

pancernymat

A wtedy to nie było czasem KV-1S na VI? i T18?