Wsparcie Gracza podczas epidemii COVID-19

Z racji rozprzestrzeniania się akcji ratowniczych związanych z COVID-19, które powodują utrudnienia w życiu rodzin i działaniu biznesu, chcieliśmy Was powiadomić, że podejmujemy wszelkie niezbędne środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom.

W związku z tym i aż do odwołania, czas oczekiwania na odpowiedź na zgłoszenie może się wydłużyć.

Pozostawiamy Wam do dyspozycji kilka różnych platform, które powinny pomóc w znalezieniu potrzebnych informacji przed utworzeniem zgłoszenia. Pomoże nam to szybciej przetwarzać te zgłoszenia, które naprawdę potrzebują naszej pomocy.

Jesteśmy pewni, że rozumiecie powagę obecnej sytuacji i mamy nadzieję, że nadal będziecie cieszyć się naszymi grami. Prosimy, bądźcie ostrożni.

Dziękujemy Wam bardzo,

Zespół Wargaming

5 Odpowiedzi do “Wsparcie Gracza podczas epidemii COVID-19

  1. Białoruski prezydent Alaksandr Łukaszenka nazwał „paniką” sytuację związaną z epidemią koronawirusa w Europie. Podkreślił przy tym, że Białorusini powinni zachować spokój i kontynuować pracę. Szczególnie dotyczy to rolników. Zdaniem Łukaszenki, kieliszek czegoś mocniejszego też powinien rozprawić się z wirusem.

    Jak czytamy na portalu belsat.eu, panującej jego zdaniem na świecie panice, białoruski prezydent przeciwstawiał racjonalne i odpowiedzialne zachowanie białoruskich rolników. – Niepotrzebna jest żadna panika, po prostu trzeba pracować. Szczególnie przyjemnie jest patrzeć w telewizji: ludzie pracują na traktorze, nikt nie mówi o wirusie. Tam traktor wyleczy wszystkich. Pole wszystkich wyleczy – oznajmił Alaksandr Łukaszenka.

Dodaj komentarz