WoWs: Łowy obfitości

Wybierzcie swoją rolę!

Kapitanowie!

Wydarzenie Łowy obfitości powraca do World of Warships. Zostańcie Okrętem obfitości i zręcznie wymknijcie się pościgowi lub poślijcie swoich przeciwników na dno jako Łowca.

Początek rejestracji: 25 sty, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 25 sty, 03:00
Koniec rejestracji: 30 sty, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 30 sty, 03:00
Początek wydarzenia: 1 lut, 16:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 1 lut, 16:00
Koniec wydarzenia: 5 lut, 01:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 5 lut, 01:00

Wydarzenie Łowy obfitości odbywać się będzie w bitwach losowych. Jeśli podejmiecie rolę Okrętu obfitości, będziecie musieli poprowadzić w bitwie pancerniki, krążowniki lub niszczyciele VI–X poziomu. Wyruszcie w samo centrum intensywnych morskich potyczek po chwałę i nagrody! Możecie aplikować do roli Okrętu obfitości, klikając poniższy przycisk.

Zapisz się, na oficjalnej stronie WoWs

Uczestnicy wydarzenia zostaną losowo wybrani do roli Okrętu obfitości po zakończeniu procesu rejestracji. Wydarzenie Łowy obfitości rozpocznie się po wybraniu wszystkich uczestników. Zwróćcie uwagę, że aplikując do roli Okrętu obfitości, nie macie gwarancji, że zostaniecie do niej wybrani.

CO SIĘ ZMIENIŁO?
Kilka zmian w wydarzeniu Łowy obfitości spowoduje, że stanie się ono jeszcze bardziej interesujące.

  • Możliwe jest teraz anulowanie roli Okrętu obfitości już po przypisaniu jej do gracza. Aby tego dokonać, musicie otworzyć banner Łowów obfitości w porcie i kliknąć przycisk „Anuluj”. Niemniej jednak nie będziecie mogli powrócić do roli Okrętu obfitości po podjęciu tej akcji.
  • Warunki otrzymania osiągnięcia Łowca obfitości uległy zmianie: obecnie możecie je odblokować, jeśli zatopicie Okręt obfitości przeciwnika, samemu nie odgrywając takiej roli.
  • Dodano znaczniki dla sprzymierzonych okrętów obfitości.

Nowe osiągnięcia

Nieuchwytny Okręt obfitości Wygraj i przetrwaj pięć bitew, grając jako Okręt obfitości.
Groźny Okręt obfitości Zniszcz cztery okręty przeciwnika w jednej bitwie, grając okrętem oznaczonym jako Okręt obfitości.
Łowczy Okręt obfitości Zniszcz okręt przeciwnika oznaczony jako Okręt obfitości, samemu również grając Okrętem obfitości.
Przynęta Otrzymaj 1 000 000 punktów potencjalnych uszkodzeń i znajdź się w najlepszej 3 swojej drużyny pod względem zdobytych bazowych PD. Sojuszniczy Okręt obfitości musi przetrwać bitwę.

Żetony gwiezdne
Podczas wydarzenia Łowy obfitości możecie zdobywać żetony gwiezdne i wymieniać je w kategorii Gwiezdni emisariusze w Zbrojowni. Wśród głównych nagród są stałe kamuflaże Bionic dla X DES MOINES, IX BUFFALO I VII BALTIMORE.
Żetony gwiezdne można zdobyć wyłącznie w trakcie wydarzenia. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 13.1 wszystkie żetony gwiezdne zostaną usunięte z Waszych kont bez jakiejkolwiek rekompensaty.

  • Łowcy otrzymają żetony gwiezdne za niszczenie Okrętów obfitości w bitwie i za zdobycie osiągnięcia Przynęta.
  • Gracze oznaczeni jako Okręt obfitości mogą otrzymać żetony gwiezdne za zgarnięcie osiągnięć Nieuchwytny Okręt obfitości, Groźny Okręt obfitości i Łowczy Okręt obfitości, a także za wypełnianie specjalnych misji bojowych.

Gwiezdni Emisariusze

Początek: 25 sty, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 25 sty, 03:00
Koniec: 8 lut, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 8 lut, 03:00

Gwiezdni emisariusze powracają do Zbrojowni — powitajcie dowódców Andromedę i Triangulum, a także ich okręty IX STAR KITAKAZE i VIII STAR EDINBURGH. Ich natura jest niezgłębiona, wygląd niezwykły, a umiejętności unikalne. Nie przegapcie tej iście nieziemskiej promocji i powiązanego z nią wydarzenia w grze!

IX STAR KITAKAZE i VIII STAR EDINBURGH są unikalnymi okrętami Gwiezdnych emisariuszy — mogą zmieniać swój wygląd w samym środku potyczki. Ich dowódcy — Andromeda i Triangulum — są jednakowo niezwykli, a do tego mają indywidualny dubbing. Możecie kupić te okręty i dowódców w Sklepie Premium. Będą również do znalezienia w zestawach losowych Zbrojowni Do odległych gwiazd.

sklep premium

Zestawy do odległych gwiazd

Zestawy losowe w Zbrojowni dostępne za dublony. Te zestawy mogą zapewnić masę wartościowych zasobów, okręty IX STAR KITAKAZE i VIII STAR EDINBURGH , a także dowódców Andromedę i Triangulum.

do odleglych gwiazd

Zestawy za żetony gwiezdne

Des Moines Bionic Buffalo Bionic Baltimore Bionic
500 jedn. węgla Standardowe premie Kosmiczne sygnały

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze