WoWs: Legends wypływa na urządzenia mobilne

Kapitanowie, krążą pogłoski, że pojawił się nowy sposób na grę w World of Warships.

Mobilna edycja World of Warships: Legends wystartowała na iOS i Android!

Po raz pierwszy, od czasu, gdy gra spłynęła z wirtualnych pochylni do Waszych żyć 5 lat temu, gracze na całym świecie będą mogli oficjalnie cieszyć się pełną akcji, wiodącą grą morską MMO na swoich urządzeniach mobilnych.

CAŁA ZABAWA Z LEGENDS W DOWOLNYM MIEJSCU!

World of Warships: Legends Mobile przenosi szybką, pełną akcji walkę z hitowej gry konsolowej na urządzenia z ekranami dotykowymi. Grając dowolną z 11 nacji, w tym Stanami Zjednoczonymi, Japonią, Zjednoczonym Królestwem i Niemcami, gracze na urządzeniach mobilnych mogą zgromadzić swoją wymarzoną armadę, wybierając z ogromnej liczby odwzorowanych zgodnie z historią okrętów. Znajdziecie wśród nich bogate w detale modele niszczycieli, krążowników i pancerników, które podniosą kotwice i wypłyną na morza, by odnosić zwycięstwa w ekscytujących walkach morskich.

Sterowanie zostało przeprojektowane, tak aby łatwiej było grać bez kontrolera, ale zachowaniem wszystkiego, co utrzymywało wersję konsolową tak popularną przez lata. Intuicyjne sterowanie ekranem dotykowym sprawia, że wszyscy mogą cieszyć się rozgrywką od już pierwszego uruchomienia i walczyć z okrętami przeciwnika na siedmiu morzach.

Mobilni gracze mogą napawać oczy rozwiązaniami najnowszej generacji, gdziekolwiek się udadzą, ponieważ w World of Warships: Legends znajdą wysokiej jakości grafikę z realistycznymi modelami okrętów, zdradzieckie warunki pogodowe i niesamowite efekty w bitwach, zarówno na urządzeniach z iOS, jak i Androidem. Gracze mają teraz dostęp do wspaniałych i pełnowartościowych przeżyć w dowolnym miejscu, a nie tylko w domach przy swoich konsolach.

Pobierzcie World of Warships: Legends teraz w  Google Play i  Apple App Store.

NIECH PRZYGODA PRZEPŁYWA POMIĘDZY PLATFORMAMI

Gracze, którzy za sterami konsol wypracowali już sobie status weteranów na morzach, mogą płynnie przejść do rozgrywki na urządzeniach mobilnych — po zalogowaniu się do World of Warships: Legends na istniejące konta, można śmiało kontynuować swoją karierę. Zachowane są także wszystkie statystyki i odblokowane przez lata przedmioty.

Każdy aspekt oryginalnej wersji konsolowej, z wyjątkiem klasy lotniskowców — która dodana będzie wkrótce — został przeniesiony do nowego wydania. Każdy może płynnie przechodzić z gry w domowym zaciszu do żeglowania na swoim urządzeniu mobilnym w trakcie dojazdów do pracy, czy innych aktywności poza domem.