WoWs: Dziennik okrętowy

 Flag-o-rama

Nasz redaktor naczelny George wrócił z urlopu w samą porę, aby opowiedzieć o wszystkich nowościach, przypomnieć o czymś ważnym i przekazać nagrody zwycięzcom losowania. Przejdźmy od razu do rzeczy, bez zbędnych słów i sentymentów (co w moim wieku jest trudnym zadaniem).

Flag-o-rama

Początek: 19 sty, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 19 sty, 03:00
Koniec: 23 sty, 03:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 23 sty, 03:00

W nadchodzący weekend nie przegap wydarzenia i następującego po nim losowania! Chcesz walczyć o jedno ze 100 zwycięskich miejsc i zdobyć pakiet premii dla okrętów VI–X poziomu? Kliknij przycisk poniżej, aby walczyć w dowolnym typie bitwy (z wyjątkiem treningowych) za sterami okrętów V–X poziomu i upewnij się, że używasz sygnałów w bitwie. Im więcej sygnałów zużyjesz, tym większe masz szanse na wygranie nagrody! Po kliknięciu przycisku, otrzymasz także specjalny łańcuch misji bojowych, w ramach którego zdobędziesz trzy kontenery z sygnałami.

WEŹ UDZIAŁ

10 zużytych sygnałów = 1 los w losowaniu
50 sygnałów = 2 losy
100 sygnałów = 3 losy
200 sygnałów = 5 losów
400 sygnałów = 10 losów

Dla każdego regionu przydzielanych jest 100 zwycięskich miejsc. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo i otrzymają pakiety premii dla okrętów VI–X poziomu.

Koniecznie weź udział, jeśli zgadzasz się na warunki i zezwalasz na publikację Twoich wyników.

Prezenty od Mikołaja. Ostatnia okazja!

Łabędzi śpiew Prezentów od Mikołaja jeszcze nie wybrzmiał. Przypominam, że Prezenty od Mikołaja będą dostępne w Zbrojowni do końca aktualizacji 13.0. I ani minuty dłużej! To nie jest żadna nowość, ale nie byłoby złym pomysłem, by zakodować sobie tę informację z tyłu głowy. Koniec końców to świetne kontenery i nie pojawią się ponownie w grze w najbliższym czasie.

PRZEJDŹ DO ZBROJOWNI

Zwycięzcy losowania

Oto moja ulubiona część — ogłoszenie zwycięzców losowania! Ich publikacja zawsze sprawia mi prawdziwą radość.

EU

NA

ASIA

Bula171281

Dragon3_6

Qropa

mikealex025

longyuzhou

Richonq

Houshou_Marine_17ss2

RICH__2022

q5687p

Tych dziewięciu graczy pomyślnie przeszło wszystkie próby szczęścia, stając się szczęśliwymi posiadaczami kontenerów Ogromny prezent od Mikołaja. Gratulacje od całej redakcji!

ź: WoWs