WoTReplays: usuwanie starych powtórek

Znany serwis przechowujący powtórki z World of Tanks: WoTReplays, dobił do 11.000.000 powtórek na serwerze i ma problemy z zapewnienim miejsca na kolejne. W związku z tym 10 kwietnia serwis wykasuje powtórki z domeny wotreplays.ru od wersji 0.7.2 do 0.8.10, a z wotreplays.eu od wersji 0.8.1 do 0.9.3. Jednakże zostaną usunięte tylko pliki powtórek, dane bitew pozostaną na serwerze i będzie je można przeglądać tak jak dotychczas.

Wotreplays

ź: WoT Express

5 1 vote
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Pointman0

Jasne, jak kończy się miejsce to się usuwa pliki użytkowników zamiast kupić i zwiększyć przestrzeń do przechowywania, bo po co wydawać kase na coś dla graczy, to nie przynosi kasy i nie jest w stylu WG by zapewniać jakość swoich usług i zwiększać możliwości serwerowe.

Google, Microsoft i inne firmy IT powinny brać przykład z WG 🙂

kusy95

Aż, musiałem sprawdzić czy ta strona ma coś wspólnego z wg i o to co znalazłem: Friends! wotreplays.eu was made for players by players. . Nawet reklam nie widzę, więc nie wiem z czego strona się utrzymuje, w sumie WG mogło by ich dofinansować albo coś.

pikawka

@ Pointman0

Płacisz abonament, to wymagasz, jasne… Ale może jeszcze zdążysz zgrać choć ze 100 tysięcy tych najlepszych ?

BananaMedi

Postaraj się pomyśleć, zanim coś napiszesz.

Sqbany17

Mają problem z utrzymaniem 11.000.000 powtórek. Według moich szybkich obliczeń jest to jakieś 20TB. Słabiutko

pikawka

Jest to działalność „pro publico bono”, kusy95 napisał wyżej, kto to robi i dla kogo. Być może właściciel serwisu nie ma ochoty na wydanie kasy na nowy/lepszy/szybszy serwer i więcej dysków i postanowił zrobić miejsce na świeże powtórki. Jesli Squbany chcesz, żeby nie było słabiutko i potrzebujesz tych powtórek sprzed 7-9 lat, zgłoś się na ochotnika do wsparcia finansowego.

herhor67

Bardzo dobrze. Za darmo działają, a po co komu pliki sprzed kilku lat. Tym bardziej że wyniki zostają.