WoT: kod zaproszeniowy

Nowy kod z Matilda Black Prince i dwoma czołgami na wypożyczenie.

Aby zarejestrować nowe konto z kodem, można użyć TEGO linku lub wpisać kod FIREAWAY podczas rejestracji.

Kod zapewnia:

 • czołg Matilda Black Prince z załogą wyszkoloną na 100% i miejscem w garażu
 • 7 dni konta premium WoT
 • wypożyczenie czołgu Tiger 131 na 10 bitew
 • wypożyczenie czołgu Sherman VC Firefly na 10 bitew

10 Odpowiedzi do “WoT: kod zaproszeniowy

    1. Prędkość max 22 km/h, 10 do tyłu, do tego 75 dmg na penie 110. Wieżę można dowolnie przebijać od frontu. Chłopaki, nie wygłupiajcie się.
     Początkujący gracz nie zrozumie, dlaczego wszyscy pozostali na mapie są co najmniej 2 x szybsi od niego. Pomyśli, że trzeba kupić premium ? : )

    2. Znaczy się to bardziej chodzi o to że ona działa jak zwykła matilda.
     Bardzo sytuacjna ale spamerska.
     Nie mówię że jest dobra ale nie jest aż taka zła. Ona musi mieć sytuację pod siebie zrobioną i wtedy robi robote

    3. Nie no fajnie, że ma prędkość do przodu 22 kmph. Szkoda, że ma 6 koni na tonę…

    4. pikawka koles on maa – 12 depresje jak dobrze go skontujesz nikt go na zwykłej amunicji nie przebija i tylko walczy z 6 tierami to że jest wolny to zaden problem ,jest lepszym wyborem na poczatek niz exelcior i do tego masz szybkie ładowanie ,wolałbym nim grac niz tymi wszystkimi szermanami które za darmosa dostepne w tanks rewards

   1. Dobre w tym czołgu jest to iż zarabia. Może nie za dużo ale dla nowego gracza, który premki nie ma to zawsze będzie coś. MM+ 1 i pena na tyle dobra że nie trzeba z goldem jeździć. A no i nie ma ich (Matyld) zbyt dużo z racji na niezbyt dobrą reputacje. A to z kolei oznacza iż nie jest to pojazd w który każdy będzie wiedział gdzie strzelać. Z racji na MM+1 często wyrzuca na topce. A no i zdaje się że jak wejdzie wyposażenie 2.0 to ten czołg sporo zyska mobilności (Bo to med).

    1. Jak widać coś czego się nie zna to pierwsze co leci to gold, a jak nie to zaraz obekami tłuką, po pancerzu Ci nici, a już od pierwszego tieru każdy wie że jest ta druga amunicja i trzecia. Jedyny powód żeby to brać to to że “z braku laku dobre i to na początek”.

Dodaj komentarz