WOŚP: Unikatowe czołgi i gadżety

Aukcja charytatywna na rzecz WOŚP od Wargaming.

Witajcie czołgiści na aukcji firmy Wargaming i World of Tanks PC!

Aby wesprzeć 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy wyjątkową aukcję, dzięki której zwycięzca dostanie zestaw wyjątkowych, rzadko spotykanych i trudno dostępnych czołgów do gry oraz artbook z okazji 10. lecia gry i grę planszową na jej motywach. Szczegóły aukcji czyli co otrzyma najwyżej licytująca osoba:

1. Type 59 Gold – Specjalna edycja najbardziej pożądanego czołgu w naszej grze. Posiada wszystko to co kochacie w Type 59 i rozbudowuje to o jedyny w swoim rodzaju złoty kamuflaż z ogromną ilością detali, ale wyróżni was też na liście graczy poprzez specjalną złotą ikonę czołgu. No i należy wspomnieć o specjalnym losowaniu które powoduje, iż pojazd ten nigdy nie natrafi na pojazdy X poziomu (za wyjątkiem sytuacji gdy jest grany w plutonie z czołgiem bez specjalnego losowania)

1

2. PZ V/IV Alpha – unikatowa wersja czołgu PZ V/IV, która była rozdawana naszym najbardziej zaangażowanym graczom podczas testów alpha gry ponad 11 lat temu. Niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do bardzo wąskiego grona posiadaczy pojazdu. Prawdziwa legenda, która sieje postrach na polu bitwy gdziekolwiek się pojawi.

4

3. AMBT – najnowszy czołg premium w grze. Dostępny wyłącznie poprzez specjalne wydarzenie „Pod Młotkiem” gdzie był obiektem licytacji w limitowanej ilości. Jest to jedyny przedstawiciel Amerykańskiego drzewa technologicznego który posiada automat doładowujący pociski. Uniwersalna maszyna, która sprawdzi się w każdej sytuacji.

2

4. Object 268v5 – wyjątkowe połączenie czołgu ciężkiego oraz niszczyciela czołgów. Dostępny był do zdobycia w limitowanej ilości podczas licytacji w ostatnim wydarzeniu „Pod Młotkiem”. Działo o wysokich obrażeniach oraz obrotowa wieża pozwoli wam na uniwersalność jakiej nie zapewni żaden inny radziecki niszczyciel czołgów.

3

5. WZ-111 Qilin – Czołg z jedynym w swoim rodzaju stylem 3D. Jest on stworzony na wzór smoka i tak samo jak ta mityczna bestia potrafi on ziać ogniem! Po każdym strzale zobaczycie efekt ognia dostępny wyłącznie na tym pojeździe! Qilin to czołg do rywalizacji na najwyższym poziomie. Dobra szybkość, wysokie obrażenia na strzał szybkie przeładowanie – ten czołg ma wszystko czego potrzebujesz w bitwie.

5

Dodatkowa informacja: Czołgi zostaną odblokowane na koncie zwycięzcy (dotyczy wyłącznie kont europejskich)

6. Artbook (wersja angielska) – oficjalny artbook z okazji 10-lecia World of Tanks dokumentuje niesamowitą drogę, którą przebyła gra przez ostatnią dekadę. Jest to owoc współpracy pomiędzy Wargaming oraz wydawcą Cook and Becker, zanurza się głęboko w grę oraz jej historię. Projekty czołgów, pojazdów opancerzonych omówione są w szczególe, a mapy z gry, garaże oraz wydarzenia, które stały się częścią historii gry, zostały tu opisane niesamowicie drobiazgowo i wzbogacone niepublikowanym dotąd materiałem ilustracyjnym.

6

7. Gra planszowa World of Tanks: Battlegrounds – stworzona we współpracy z TM Toys gra planszowa pozwoli Wam rozegrać taktyczne bitwy w 64 lokalizacjach na nieustannie zmieniającym się polu działań bitewnych. Przejmijcie dowodzenie nad 12 historycznymi czołgami z drugiej wojny światowej.  30-minutowe bitwy i cztery opcje interaktywnej rozgrywki sprawiają, że ta gra jest idealna dla 1-4 graczy w wieku od 7 lat. Każde pudełko zawiera unikalny kod zaproszeniowy i bonusowy do wykorzystania w grze.

7

Dodatkowa informacja: Artbook i gra planszowa zostaną dostarczone kurierem pod wskazany przez zwycięzcę adres.

Całość dochodu z tej aukcji zostanie przeznaczona na cel statutowy 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także licytujcie wysoko!

Do Aukcji

4.3 15 votes
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Pawel

ten moment gdy najbardziej cenną nagrodą jest miejsce nr 2 bo pojazd ma dopise alpha

Jisaburo Ozawa

Na ten moment ma go tylko 97 osób na EU.

bansai

Zawsze możesz zostać tym 98 posiadaczem.. i przy okazji wesprzec WOŚpP 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Sinecode

Każdy o zdrowym umyśle da przelew bezpośrednio WOŚP aniżeli po drodze będzie łechtał ego pewnej firmy z siedzibą na Cyprze.

Tommy_Gun

Kiedyś podobnie było z KV-220 i M6A2E1. Również było ich mało i były niedostępne. W przypadku KV, WG usunęło chociaż „Beta Test” i dodali jako nowy czołg do sklepu. M6A2E1 natomiast… po prostu dodali do sklepu tak jak leci. Więc podejrzewam że prędzej czy później PZ V/IV (bez Alpha) również się gdzieś pojawi w sklepie w Jakieś ofercie.

bansai

Oj przegapiles juz byl na czarnym rynku

rozum długi i szeroki

panie Jurku mam dla pana okrągły stół do liczenia pieniędzy na jaki adres wysłać?