World of Warplanes: elastyczne konto premium

Cóż może być lepszego od konta premium? Ale co powiecie na dni konta premium, które nie są aktywne od razu po zakupie? Jak się Wam to podoba – konto premium, które wykorzystujecie tylko wtedy, kiedy potrzebujecie? To jest możliwe!

Od 4 listopada do 15 listopada sklep premium będzie oferował zestawy z osobistymi misjami bojowymi, za których ukończenie otrzymuje się dni elastycznego konta premium i uzupełnia magazyn żetonami.

To wszystko jest bardzo proste – dołączcie do bitwy i zbierajcie nagrody dzienne – dzień elastycznego konta premium i żetony!

Sam zaplanuj swój plan gry!

Cc256abba8d944408a8de1fe2f3861ca

Ceny zestawów:
• 5 dni elastycznego konta premium za 21PLN
• 10 dni elastycznego konta premium za 40PLN
• 20 dni elastycznego konta premium za 76PLN

Co może być lepsze od konta premium! A co, jeśli otrzymasz dni konta premium, które nie są zużywane od razu po zakupie? Jak Ci się podoba ten pomysł – konto premium, którego używasz tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz? To jest możliwe! W tym zestawie znajdziesz osobistą misję bojową, po której ukończeniu otrzymasz 20 dni elastycznego konta premium i uzupełnisz swój magazyn o 100 żetonów. To wszystko jest bardzo proste – dołącz do bitwy i odbierz dzienną nagrodę – dzień elastycznego konta premium i żetony! Sam planuj swój czas gry! Wzbij się w przestworza!

TY Silentraz

2 Odpowiedzi do “World of Warplanes: elastyczne konto premium

 1. Ja bym się specjalnie nie cieszył, oto odpowiedź z supportu WoWp odnośnie tego jak ma działać ta „elastyczna” premka. Pytałem wyraźnie, czy można w dowolnym momencie wł i wył premium z poziomu klienta gry.

  ———————————————————————————-
  „Dziękujemy za ponowny kontakt z działem wsparcia Wargaming.
  Sprawdziłem bardzo dokładnie całą sytuację.
  Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, konta premium będziesz mógł użyć w dowolnym momencie.

  Co oznacza w praktyce, że nie musisz korzystać ze wszystkich dni premium od razu.
  Możesz skorzystać przykładowo z jednego dnia, zrobić sobie przerwę, a potem znowu wrócić do konta premium. Mam nadzieję, że teraz jest to jasne.
  W razie innych pytań i wątpliwości, zachęcam do kontaktu w nowym zgłoszeniu.
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia”
  ———————————————————————————-

Dodaj komentarz