World of Tanks – Leviathan i garaż Halloweenowy

Pamiętacie zajawkę z wczoraj?
Już wiemy czym jest tajemniczy Lewiatan, oraz jak będzie wyglądał Halloweenowy garaż.

Lewiatan
Leviathan 1

Leviathan 2

Leviathan 3

Leviathan 4

Garaż
Garage 1

Garage 2

Garage 3

Garage 4

Garage 5

ź: forum WoT & esport1.hu

15 Odpowiedzi do “World of Tanks – Leviathan i garaż Halloweenowy

 1. ale czy dobrze zrozumiałem że w okresie tym Halloween należy zniszczyć wszystkie czołgi z drzewka niemieckiego poza premkami ? masakra ….
  koledzy doświadczeni doradźcie mi proszę bo mam wolnego expa ponad 150 K i nie wiem w co zainwestować,,, czy w X po t54, czy w obj.268, czy może w Jagditgera aby dojść do Jagdpanzera…czy może T-10, generalnie jestem cienki gracz i czasem wk.. mnie ta gra masakrycznie…faktem jest że TDkami mi się gra najlepiej…chyba że iść w drzewko francuskich TDków – mam zero wyexpionych czołgów francuskich,, ten nowy Foch…doradźcie proszę..

  1. obj268 sobie podaruj – czasy świetności ten TD ma póki co za sobą :-( Francuskie TDki, szczególnie jak lubisz granie medami – będzie Pan zadowolony od Focha – bajka z tymi 4ma a potem 6ma na Fochu B pestkami i mobilnością – a w dodatku potrafi odbijać jak ma kierowcę z ADHD, co nie pozwala trafić przeciwnikom w jego garnek :-) Teraz masz fajną premkę francę do szkolenia na TDki, przyjemna zabawka – taki e25 u Francuzów z długim reloadem. Jak lubiłeś t54 to z następcy na X też będziesz zadowolony.

   1. 268 może czasy świetności ma za sobą, ale po ostatnich buffach jest przyjemniejszy od takiego 263. Nie mniej jednak jest to maszynka dla ogarniających i potrafiących bezwzględnie wykorzystać mechanikę spota.
    Linia do Focha rownież wymagająca. Magazynek odda nawet największy idiota, ale pytanie co potem? Dla mnie te nowe francuzy są takie nijakie i trochę nie pasujące do obecnych realiów WoT.
    Ruskie medy są idiotoodporne i w sumie nawet bardzo nadają się nauki gry na X. Pancerza ma to trochę, więc pewne grzechy świeżaka na X są odpuszczane, działa spoko z przyzwoitym goldem. Ode mnie plus.
    Linia do Jagody jest łatwa i przyjemna jak w mordę strzelił. Problem w tym, że to nie TD, ale bardziej HT. Jagdtiger trochę wymaga od gracza (żeby osiągać bardzo dobre wyniki – umiejętność wykorzystania DPM i przeciętnego pancerza), ale za to klikanie Jagódką po 1000 dmg sprawia ogromną frajdę. Ode mnie +.
    No i T-10. Dla mnie jest to najlepsza ciężka IX, ale tylko dlatego, mam mózg i potrafię go używać, więc nie gram nim jak ciężkim tylko jak medem i z medami staram się wymieniać. Dla nowicjusza czołg trudny, bo to nie IS-3 czy IS-7, ale ogarnięty gracz robi w nim rzeź. Mnie osobiście doprowadził on do 3 gwiazdek na lufie, ale dla ciebie może być totalnym szrotem, tym bardziej że skoro grasz głównie TD to masz pasywny styl gry, którego ani T-10, ani inne ruskie HT nie lubią.

    1. Ja tylko od siebie dodam żebyś nigdy nie zużywał free expa na odblokowanie czołgu (tym bardziej dychy, i tym bardziej kiedy np wciąż zbierasz na niego kredki) bo to marnowanie ciężkiej pracy na jego uzbieranie. Free exp ma ci dać de facto przewagę – ma ci służyć do tego, żebyś nie jeździł stockowym czołgiem (czyli np na starcie możesz dzięki niemu topowe działo w połączeniu ze wzmocnonym zawiasem) albo żebyś mógł 100% dowódcę od razu wziąć z jednym perkiem.

     Wydaje się oczywiste, ale już kiedyś miałem tagiego ziomka w klanie, który nie mając jeszcze kasy na zakup dychy – zużył na nią ilestam-dziesiąt tysięcy free expa lol.

     Wyjątek oczywiście od powyższego to sytuacja, kiedy jest np ostatni dzień wierzchołka drzewa (choć ja np wolę dofarmić 2kk kredek niż zużyć nawet 20k free expa) albo szykują pacza z podmianką etc.

  2. w linie do jgt, jgp4 przeskocz chyba ze druzynki grasz i na zlocie wtedy zostaw w jgp1 dzialo trzeba miec z lepsza pena jp2 jest zarabisty nic nie trzeba robic jgt jeszcze nie kupilem ale czuje ze gaski i dzialo trzeba za free expo wybadac, t54 nie ruszaj swietny med spokojnie wyexpisz dyszki na nim, co do francuskich mi sie gralo okropnie od 7 w zwyz 9 przeskoczylem i troche 8 grac sie nie dalo tym na 10 poz ujdize ale szalu nie ma e3 i e4 lepsze moim osobistym zdaniem

  3. Free exp. używam żeby stockowym czołgiem nie jeździć. Czyli wydaję na moduły. Ewentualnie można załogę podszkolić żeby od razu miała 100% a dowódca żarówkę. Ewentualnie jak trzeba kogoś do załogi dobrać i mu braterstwa broni brakuje.

 2. Nie sądźmy a priori, w przeszłości eventy tego typu nie wymagały ponoszenia wydatków ani posiadania jakichś czołgów. “Lewiatan” tier V nie brzmi jako nazwa super bossa dość dobrze. Poczekamy, zobaczymy. Jak się pojawi na normalnym randomie, będzie miał z każdej strony 300mm i 50000 HP to sobie ponarzekamy

Dodaj komentarz