World of Tanks na konsolach wita…

Johna Rambo, pułkownika Jamesa Braddocka z filmu „Zaginiony w akcji” oraz Snake’a z kultowej „Ucieczki z Nowego Jorku”!

Dodatkowo duże usprawnienia w kwestiach technologicznych gry.  

15 grudnia 2020 — World of Tanks na konsolach ma przyjemność ogłosić sezon 3 zawartości do gry. Przede wszystkim nowe usprawnienia technologiczne, grafikę i interfejs użytkownika. Od poprawionej widoczności przez zwiększenie poziomu szczegółowości detali, oświetlenia i tekstur – World of Tanks na konsolach wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiejsza aktualizacja to również zmiany w rozgrywce, zarządzaniu pojazdami i wyposażeniem. Gracze będą mogli zapoznać się ze swoją kartą profilową, która zawiera szczegółowe informacje o ich karierze czołgisty, medalach, statystykach, osiągnięciach.

Heroes Trio

Wraz z sezonem 3 do gry trafiają również kultowe postacie filmów akcji z lat 80. Na graczy czeka John Rambo, który ze swoją znajomością militariów, siłą i wytrzymałością przyniesie ze sobą niespotykaną agresję na pole bitwy. Drugim bohaterem jest Snake Plissken, operator sił specjalnych, główna postać filmu „Ucieczka z Nowego Jorku”. Trzecią postacią jest pułkownik James Braddock z kultowego „Zaginionego w Akcji”. Wszyscy dostępni są są zarówno jako dowódcy czołgów, jak również mają swoje unikatowe maszyny. Część elementów związanych z bohaterami kina akcji jest dostępna za darmo poprzez regularną grę i wypełnianie konkretnych zadań, a część dostępna w przepustce sezonowej lub jako zakupy w sklepie.  

„Zespół i ja jesteśmy szczęśliwi, że możemy dać graczom największą aktualizację w historii konsolowego World of Tanks!” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny. „Wykorzystujemy nasz autorski silnik Despair, a dzięki najnowszym konsolom zrewolucjonizowaliśmy kwestie technologiczne, jak również unowocześniliśmy HUD, zarządzanie czołgami, interfejs użytkownika i wiele więcej.”

Z ponad 20 000 000 zarejestrowanymi graczami, World of Tanks na konsolach jest dostępne na PlayStation®4 oraz Xbox One, jak również we wstecznej kompatybilności na  PlayStation®5 i Xbox Series X/S. Warto podkreślić, że World of Tanks oferuje rozgrywkę cross platformową i cross generacyjną. Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji jest dostępne pod TYM adresem.

ź: informacja prasowa

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze