WN8Lab.com: statystyki wracają na _COM!

Jako, że w ostatnim czasie kilka osób zwracało się z pytaniami o możliwość sprawdzania statystyk World of Tanks na blogu – postanowiliśmy podziałać i dać wam taką możliwość. Kiedyś była cała podstrona, ale tym razem idziemy w mniejszą sekcję w prawym sidebarze, zaraz pod ilością graczy na poszczególnych serwerach.

Wn8lab

Wystarczy wpisać swój nick z gry, a wyświetlą wam się podstawowe informacji o statystykach – ogólna wartość WN8, Win Ratio oraz ilość rozegranych bitew.

Oprócz tego będziecie mogli po wklikaniu się w swój nick uzyskać bardziej dokładne statystyki, po przejściu na stronę WN8Lab.com.

Co do samego WN8Lab – moim zdaniem najprostsza, najbardziej czytelna forma podejrzenia swoich statystyk, szczególnie w ujęciu dziennych sesji. Szególnie ujęcie dziennie bardzo mi odpowiada, oraz fakt że statystyki są aktualne bardzo szybko po rozegraniu kolejnej bitwy. Sam korzystam od wielu miesięcy – i polecam też osobom które lubią mieć przełożone efekty swojej gry na wartości liczbowe, słupki i wykresy.

Dodatkowo WN8Lab jest prowadzone przez Bolka, gracza z Polski, wiec klasycznie – warto wspierać naszych.

Sprawdźcie działanie nowej funkcji bloga, sprawdźcie stronę ze statatmi – ale przede wszystkim dajcie znać w komentarzach czy czegoś nie powinniśmy jeszcze dodać etc.

TY Bolek za szybkie ogarnięcie tematu!

8 Odpowiedzi do “WN8Lab.com: statystyki wracają na _COM!

  1. Właśnie po to wykupiłem sobie dostęp do WN8lab – jest tam między innymi taka zakładka „Twoje statystyki”, masz listę czołgów z garażu, możesz sobie przefiltrować według różnych kategorii.
   A dla graczy którym zależy na podniesieniu WN8 jest lista czołgów, którymi należy grać aby szybko podnieść kochaną/znienawidzoną wartość WN8 ;)

   1. tam nie tyle jest info, którymi czołgami grać żeby podnieść WN8, a info którymi czołgami grasz najlepiej i w związku z czym – którymi grając dalej tak jak grasz – podniesiesz ten wskaźnik :D

    Ale sprawdza się do tego właśnie – oszczędzenia 5zł :D

  2. Mogę w promocji za 4,99 ocenić, albo niech Ci już będzie.

   Nooo słuchaj, z tego co widzę, to idziesz w dobrym kierunku, osiągasz niezłe wyniki na swoich topowych w WN8 czołgach, pracuj nad nimi dalej. Uzupełnij garaż o czołgi, którymi szybko pobijesz swój WN – polecam kaczkę. Daruj sobie słabe linie, które wymagają więcej czasu na opanowanie, widzisz po swoich statach, które nie są warte dalszej uwagi. Powodzenia, czołgiem czołgisto!

Dodaj komentarz