Witamy polskie niszczyciele czołgów!

Wraz z aktualizacją 1.24.1 powitajmy debiutancki skład polskich niszczycieli czołgów!

Są zwinne, budzą strach i mają unikalną mechanikę pocisków, która skutkuje niszczycielskim potencjałem w spotkaniach na krótkim dystansie.

Odkryj nową linię – poziomy V–X

Gałąź składa się z sześciu pojazdów do zbadania na poziomach od V do X. Poziomy V–VII to klasyczne, bezwieżowe niszczyciele czołgów z tradycyjną rozgrywką. Ale poziomy VIII–X wprowadzają innowacyjną mechanikę pocisków, która pozwala pojazdom zadawać maksymalne uszkodzenia na krótkim dystansie.

Maksymalizuj uszkodzenia pociskami z gwiazdowym dnem

Polskie niszczyciele czołgów poziomów VIII–X są uzbrojone w działa z niezwykle głęboko gwintowanymi lufami. Pozwala im to na strzelanie pociskami o dnie w kształcie gwiazdy z nieprawdopodobnymi prędkościami wylotowymi. Standardowy pocisk pojazdu poziomu IX–X leci z prędkością 1700 m/s, a specjalny – 2000 m/s. Te pociski są najskuteczniejsze z odległości do 50 metrów, gdzie zadają maksymalne uszkodzenia. Ich potencjał niszczenia stopniowo spada wraz z odległością, co zachęca do walki na krótkim dystansie.

Charakterystyka pojazdu

zadymkaburzagowikkilanagonkiewiczblyskawica

Polskie niszczyciele czołgów czekają na Wasze rozkazy!
Uwolnijcie moc polskich niszczycieli czołgów i rządźcie niepodzielnie na polu bitwy!

DYSKUTUJ NA DISCORDZIE

ź: WoT

3 Odpowiedzi do “Witamy polskie niszczyciele czołgów!

    1. A no nie ma. Kiedyś tam co niektórzy streamery mówili nawet o dwóch a tu nic. 56TP nie wiadomo po co a dla TD zero. Kto zrozumie logikę WG?

      1. No i zapewne będą dwie. Jedna to miała być VIII tierowa z nową mechaniką a druga to zapewsne II tierowy TKS-D (pewnie na jakieś urodziny/rocznicę). Widząc jak WG ostatnio wszystko chrzani to albo VIII odłożyli bo nie zdążyli jej zbalansować(wątpię) albo boją się, że wyjdzie im druga BZ-176 i nie będą mogli już jej znerfić (bardziej prawdopodobne jak dla mnie).

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.