Wierzchołek drzewa: XM551 Sheridan i WZ-111 model 5A

Najkrótszy miesiąc roku poświęcimy dwóm zachęcającym gałęziom drzewa technologicznego pełnym klasycznych pojazdów.

Korzystajcie ze zniżek na pojazdy standardowe, misji i ofert specjalnych i podbijajcie linię amerykańskich czołgów lekkich na drodze do dynamicznego XXM551 Sheridan i chińskich czołgów ciężkich ku zrównoważonemu XWZ-111 model 5A .

Niniejsza oferta specjalna trwa do 2024-03-05 at 09:00:00 (UTC), co daje Wam dużo czasu na odkrywanie obu gałęzi i poszerzanie kolekcji o nowe ulubione pojazdy. Pamiętajcie, że możecie też skorzystać z zestawów doładowań, by osiągnąć pojazdy X poziomu jeszcze szybciej. Są dostępne za złoto w sklepie premium lub w grze.

XXM551 Sheridan początkowo zaprojektowano do przekraczania rzek i desantów spadochronowych w strefy działań bojowych. Choć w World of Tanks trzyma się mocno ziemi, jest sojusznikiem, który dostosuje się do każdej sytuacji, zwłaszcza że dysponuje unikalnym, lecz solidnym działem kal. 152 mm. Jest dość duży jak na swoją klasę, podobnie do poprzedników w linii. Wykorzystajcie jego świetny zasięg widzenia 420 m i prędkość maksymalną 65 km/h, by uprzedzać ruchy przeciwnika, dynamicznie wspierać sojuszników i przeprowadzać manewry oskrzydlające.
Linia chińskich czołgów ciężkich jest pełna zaskakująco sprawnych i wszechstronnych pojazdów dysponujących mocnym uderzeniem, a na jej końcu czeka XWZ-111 model 5A . To czołg ciężki będący ucieleśnieniem yin i yang w projektowaniu czołgów – dobrze opancerzony brutal, który również szybko się porusza. Szczególnie gruba jest jego wieża, a boki umożliwiają stosowanie taktyki drapania boków. Podobnie do większości pojazdów chińskich ten czołg ciężki X poziomu potrafi nieźle uderzyć, zadając 2625 uszkodzeń na minutę.
0 0 votes
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
FiveMen

Niech zmienią tego Sheridana w drzewku, bo to pieprzony dramat, a nie czołg.

Przemo10371

Sheridan bardzo mi się podoba z wyglądu, ale to szrot aż chuj.

Jisaburo Ozawa

Przymusu nie ma. Jak nie potrafisz to się go nie tykaj, nie niszcz bitew innym, nie bądź jak pies ogrodnika który sam nie może więc innym też nie da.

FiveMen

„Mamo, wujek Jisaburo nie wziął tabletek i znów bredzi!”

Btw jak tam, dalej ćwiczysz granie lightami na III tierze? XD

Edytowany 14 dni temu przez FiveMen
Lance

to co ma powiedzieć gracz z 500wn8 co najlepszymi czołgami w grze robi 2 strzały ? ma odinstalować wota bo osłabia drużynę czy jak.. moim zdaniem jak już rozmawiamy o niszczeniu bitew innym to jest rozdawanie przez wg na wypożyczenie czołgów premium 8 poziomu dobrym przykładem jest mój były znajomy to było z 2 lata temu dostał na 20 bitew skorpiona G t34 i M4 francuskiego i przez 60 bitew razem jedynie na skorpionie miał max uszkodzenia 1300 a tak to na pozostałych 2 pojazdach nie przebił bariery 800dmg

FiveMen

To nie chodzi o moje subiektywne odczucia, tylko o faktyczne statystyki, w których Sheridan zazwyczaj zamyka stawkę. Dlatego przeanalizuj sobie jeden z drugim poniższy link, zamiast pisać głupoty bez pokrycia.

https://tomato.gg/tank-stats/EU/recent?tiers=00000000001&sort=winrate&direction=false

Tragiczne camo i rozmiary dyskalifikują ten pojazd w walce na krzaki z taką Manticore, T-100 czy ELC EVEN. Już nawet Rhm Pzw. wygląda przy tym jak OP czołg.

Sinecode

Poza T-100LT, AMX-em 13-105 i EBR-em żaden inny LT na ten moment nie ma sensu i tak.