WGC: ostateczne przejście

Robimy kolejny krok ku zbudowaniu jednolitej infrastruktury dla wszystkich projektów świata Wargaming.net i ogłaszamy przeniesienie wszystkich graczy z programu uruchamiającego do Wargaming.net Game Center. Procesem, który zapewni jeden łatwy i wygodny punkt wejściowy do wszystkich naszych produktów i usług zostaną objęte wszystkie gry Wargaming.

Od 5 listopada dostęp do World of Tanks będzie możliwy tylko przez Wargaming.net Game Center. Po aktywacji, program uruchamiający pobierze i zainstaluje Wargaming.net Game Center, po czym wszystkie zainstalowane gry zostaną zaimportowane do Game Center włączając w to klienta World of Tanks. Będzie to jedyny sposób, w jaki można będzie uruchomić klienta World of Tanks.

Wargaming.net Game Center pozwala Wam spersonalizować proces aktualizacji i zapewnia dostęp do wielu kont za pomocą jednego kliknięcia, włączając w to konta z rożnych regionów. Stale podlega usprawnieniom, a w przyszłości będzie rozszerzony o nowe funkcje oraz możliwości.

Niestety, program uruchamiający nie jest już w stanie sprostać najnowszym standardom w przemyśle gier i nowoczesnych technologii. Pożegnanie się z tą technologią pozwoli nam w pełni skupić się nad pracami prowadzącymi do udoskonalenia procesu aktualizacji. Z przyjemnością rozważymy Wasze pomysły odnośnie Wargaming.net Game Center, więc nie wahajcie się zostawić nam swoich opinii i sugestii.

Jeżeli chcielibyście przełączyć się na Wargaming.net Game Center zanim nastąpi przeniesienie, możecie to uczynić pobierając platformę przy użyciu przycisku poniżej.

Pobierz

By dowiedzieć się więcej o Wargaming.net Game Center i jego funkcjach, odwiedźcie nasz przewodnik.

W przypadku natknięcia się na jakiekolwiek problemy techniczne w trakcie użytkowania Wargaming.net Game Center, prosimy odwiedzić stronę Wsparcia Gracza.

35 Odpowiedzi do “WGC: ostateczne przejście

 1. robia kolejna platforme jak steam wyniuchali w tym kase i tyle a z integracji to juz nic nie zostalo a mialo byc dzielone srebro zloto i exp pomiedzy ich tytuly juz nawet nie uzywaja masla do ruchania graczy ktorzy dalej graja w owe tytuly szkoda złamanego eurocenta dla tych dzikusow zza buga

  1. Dzielone srebro i złoto jest dla tanków i samolotów, okręty kierują się jakąś inną logiką cen – wystarczy zobaczyć chore jak dla mnie stawki w sklepie WoWs.
   Z WoWp można wyciągnąć skrzynki (jedna tygodniowo, wymagana praktycznie jedna gra ok 10 min) , z których może czasem sypnąć złoto, wolny exp, dni premium albo samolot premium (akurat nie dla czołgistów). W sklepie WoWp pojawiają się też oferty na golda z bonusowymi skrzynkami – ceny jak w wot, ale z bonusów ostatnio mi wpadło 8 dni dzielonej premki. No i jak ktoś NIE chce karmić wugie kasą, to można zdobyć złoto za samouczek na samolotach (w sumie chyba 1000 golda), ale trzeba trochę polatać i poznać mechanikę gry.

 2. Nie mam nic przeciwko. Korzystam od jakiegoś czasu z Game Centera i mimo początkowych oporów (zainstalowałem bo musiałem) jakoś przyzwyczaiłem się.
  Na plus dla mnie: łatwe żonglowanie loginami między grami (grywam w WoWs i czasem WoWp dla skrzynek) i import folderów gier. Na minus: nie wszystkie ustawienia są tam, gdzie ich się można spodziewać.

    1. Skoro jesteś tak drobiazgowy, to sprawdź, ile gówien działa Ci w tle. Zdziwisz się. Ale pewnie nie yebiesz producentów tego całego szajsu, bo wiesz, że taki jest system i że nie ma sensu wyłączać mikroprogramów dla oszczędzenia kilkuset MB pamięci. To się nie opłaca już od kilkunastu lat – bądź „nowoczesny” i nie narzekaj…

  1. Możesz instalować śmiało. Pikawka aprobuje a to znaczy, że program jest czysty i nie zużywa żadnych zasobów. Zakrywaj tylko szmatą kamerkę jeśli masz, żeby potem nie wyciekły filmy jak bijesz niemca po hełmie, jak w przypadku Pikawki.

    1. To może szybki lodzik ? Oczywiście nie mnie, ja dziękuję, tylko BattlemoveRowi ? Tylko plizz, Battle – uwielbicielom się nie odmawia, zdejmij hełm i stań do walki.

 3. Mi GC od 2 lat nie widzi żadnych gier ani nie loguje się do konta.
  Dział techniczny rozkłada rece. Wszystko jest poprawnie.
  Dzieje sie to na lapku.
  Na pc który jest duuuuzo gorszy uruchamia się poprawnie.
  O co kaman?
  Na pc jest win7 pro a na lapku win7 Home. Jakieś niedograne sieciowe sprawy?

  1. takie coś może być, niekompatybilność karty laptopowej i może jej nie widzieć bo niestety twórcy gry(tudzież wspaniałego klienta) nie przewidzieli że ktoś może grać na laptopie z laptopową kartą (są laptopy co mają karty normalne np gtx 1050) . PS (miałem tak kiedyś z jedną grą)

    1. to jak jest to karta normalna to nie powinno być problemu sprzętowego, coś jest napierdolone w sofcie, albo po twojej stronie albo po wg

    2. @ Victor: „Na pc jest win7 pro a na lapku win7 Home. Jakieś niedograne sieciowe sprawy?”

     Przejdź (bezpłatnie) na win10, zaręczam, że pomoże, a na pewno nie zaszkodzi. Lepszy system, szybszy, przy okazji zrób instalację na czysto bez zachowywania plików i danych.

Dodaj komentarz