WG Store: powrót do szkoły w dobrym stylu

Z tajemniczym darmowym prezentem.

To już ostatnie chwile lata, co oznacza, że czas wrócić do szkoły i, co najważniejsze, przygotować się na chłody! W Sklepie Wargaming czeka na Was masa niesamowitych zniżek oraz darmowy jubileuszowy podarunek-niespodzianka wart 24,99 EUR, dodawany do każdego zamówienia powyżej 50 EUR!

Wykorzystajcie w pełni nasze 20% zniżki na torby, plecaki i sprzęt World of Tanks! Nasze jubileuszowe oferty nadal są dostępne i dają Wam 20% zniżki na jubileuszowy fotel World of Tanks oraz wszystkie nieziemsko wygodne bluzy!

Jubileuszowy fotel z limitowanej edycji
(pozostała ograniczona liczba)
Jubileuszowa rozpinana bluza z kamuflażem Rozpinana bluza z kamuflażem Rozpinana bluza z ocieplaną podszewką

Niezależnie od tego, jak wyglądać będą szkolne lekcje tej jesieni, przygotujcie się na nie pokazując styl i mając przy sobie właściwe narzędzia! Zatem sięgnijcie po plecak z naszym logo lub stylową torbę i wyposażcie swoje miejsce pracy w urządzenia peryferyjne World of Tanks od KONIX i nie tylko!

Nie zwlekajcie! Wszystkie oferty dostępne są jedynie do 23 września i do wyczerpania zapasów.

DO SKLEPU WARGAMING

6 Odpowiedzi do “WG Store: powrót do szkoły w dobrym stylu

    1. no nie do końca , kwestia jaka firma je produkuje
     Ponieważ za 500pln masz wysyp firm które sprzedają fotele – co nie znaczy , że je produkują. Można zatem wysnuć wniosek , firma która sprzedaje fotel za 500zł prawdopodobnie sprowadza towar za 150-200zł.
     Natomiast fotele typu arozzi dx-racer maxnomic akracing i kilka innych markowych foteli, wykonane są z trwalszych materiałów , niektóre fotele potrafią ważyć do 40kg , są znacznie cichsze podczas poruszania i to nie tylko kwestia wymiany kółek lecz samej jakości wykonania.
     Możesz zlecić wyprodukowanie fotela firmie Recaro , jako zlecenie pod klienta indywidualnego i własną personalizace – zobaczysz ile cię skasują.

Dodaj komentarz