WG Store: fotel gamingowy World of Tanks

Wnętrze czołgu nie należy do najwygodniejszych miejsc, to na pewno. Ale to nie znaczy, że mają Was boleć plecy, gdy gracie w World of Tanks. Wręcz przeciwnie: powinniście siedzieć w pełnym komforcie, gotowi do bitwy.

Tak się akurat składa, że fotel gamingowy World of Tanks powraca do sklepu – lepszy, niż wcześniej. Nowy ulepszony fotel ma więcej miejsca do siedzenia, charakterystyczne symbole World of Tanks, nową stylistykę i wiele funkcji:

  • Kąt pochylenia sięga aż 165°.
  • Funkcja bujania o kontrolowanej intensywności, do 12°.
  • Dwa regulowane podłokietniki.
  • Dwie poduszki o kontrolowanej wysokości: jedna do podparcia okolicy lędźwiowej, a druga do podparcia szyi i głowy.

A to wszystko po jeszcze lepszej cenie: 269 euro!

World Of Tanks Chair 2 (2)

World Of Tanks Chair 2 (4)

World Of Tanks Chair 2 (5)

PRZEJDŹ DO AROZZI

Stałe obniżki cen w Wargaming Store

Możecie znaleźć ten fotel w Wargaming Store, a także nasze nowe ceny na inne akcesoria! Duża część kolekcji World of Tanks stała się teraz tańsza: jeśli wypatrywaliście niektóre z naszych bestsellerów, to teraz nadarzyła się okazja, by je zgarnąć!

DO WARGAMING STORE  

 

0 0 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pestek

ja widziałem opcje z ładniejszymi kolorami bez znaczka wg za 269 ale złoty

Nauta_

a kody na RNG i MM są w pakiecie?

KamykDD

Niech dadzą ZiemniakowiTV do przetestowania. On zarzynał te fotele xd

KamykDD

W większości przypadków nawet te ultra drogie były ch**owe do bólu >D

Jan Kowalski

akurat jak robił test, to ja szukałem fotela, bo 10 letnie krzesło biurowe wyzionęło ducha :{ no i miał podsumować te wszystkie fotele i kicha już chyba rok a podsumowania nie ma :{ a ja kupiłem ten z Ikei z 1 czy 2 odcinka, ten siatkowy, bardzo dobry, tylko wziąłem z materiałowym siedzeniem bo skóra w lecie odparzyła by mi ja… ( nabiał ) no i on ma 5 lat gwarancji :[ a co fotele wyżej, bałbym się, 50% rng że się rozpadnie jak siądziesz, albo sprężyna ci wejdzie w dup…, poza tym jest dziwnie podobny do jednego z testowanych… Czytaj więcej »

rocannon
Jan Kowalski

tak :}

Lee Tom

Lubie sobie czasem tutaj wejść przeczytać cenę i się pośmiać ! Zawsze mi trochę lepiej ! Janusze biznesu ! Ja kupie ale musi być bez loga WG !!!

Czolg E100

269€ to on będzie wart bez tego gównianego kwadracika arciarskiego. Na tą chwilę wart 1€

esenpe

Taki sam fotel ale w wersji materiałowej ( eko skóra ta sama cena) kupiłem za 799 zł w BRW. Wynika z tego, że 700zł płacisz za logo WG no chyba, że fotel jest z prawdziwej skóry. GG WG bardzo dobry marketing (kogo oni tam zatrudniają?).

pavv3ls

Wygląda jak dx-racer i to raczej jak jeden z niższych modeli. Absolutnie nie polecam wersji z ekoskóry – właśnie swój odebrałem od tapicera z nowym obiciem. Fotel jako taki wygodny.

Albert Wesker

hell gamer c68 ze znanego portalu aukcyjnego – dziwnie podobny ( ma lepsze podpórki na ręce ) a cena o wiele niższa