weekend z WoWs

Garść statystyk podsumowujących minione kilka dni z betą okrętów.

Przy okazji wyjaśniła się kwestia niskich rozdzielczości tekstur, które można było zaobserwować – otóż był to celowy krok, aby zminimalizować przypadki kopiowania zawartości gry przez inne firmy (zwłaszcza te z Chin) w celu wydania klona/podobnej gry i to na dodatek szybciej od WoWs.

źródło: FTR

9 Odpowiedzi do “weekend z WoWs

  1. No nie wiem. Ja mimo że nołlajfem nie jestem rozegrałem 34 bitwy (a do krótkich nie należą). Jeśli ktoś chciał sprawdzić wszystkie drzewka to był na to czas.
   Osobiście wróżę tej grze spory sukces. Może i jest niszowa, ale na pewno garstka zapaleńców pozwoli jej przetrwać. Ale i przeciętny użytkownik gaśnic za kredyty znajdzie radochę w tłuczeniu pancernikiem na odległości rzędu 30km. Gra jest na pierwszy rzut oka monotonna, ale podobnie jak WoT ma kilka płaszczyzn i to że niszczyciel może wydawać się słaby, to w starciu z salwą torped niewiele okrętów może przetrwać. A trzeba zaznaczyć że nie można było testować lotniskowców i co za tym idzie lotnictwo nie przeszkadzało w grze.

 1. gierka zajebista, te modele okretów po prostu WYMIATAJĄ, fajnie zrobione sterowanie. Chcialbym zeby w to duzo osob grało a nie tak jak w samoloty

  jedyne co wymaga rozkminienia to gdzie i czym strzelac zeby najwiecej hp zabrac, bo dwa pancerniki po 40k zycia to 5 min sie tluka :D ale o to w sumie chodzi, bo jak juz pomoze jakis niszczyciel/krazownik to idzie szybciej

  Polecam, znawca.

  1. Panie Znawca,

   Nie wiem w jakiej dziedzinie jest pan znawcą, ale na pewno nie w kwestii czytania regulaminów. Łikendowi testerzy są również objęci zakazem udzielania informacji z gry i jej zawartości. Udostępniać można jedynie informację dostępne z oficjalnych źródeł informacji WG.

   Wesołych Świąt :)

    1. kolejne gimbusy co sie na kodzik nie załapały? :fuck_off2:

     trzeba było podbic do mnie, na allegro pare złoty wpadło z takich przegrywów jak wy :cool:

Dodaj komentarz