Turok: Type 5 Heavy, weakspoty

Turok rozpoczyna nową serię – dzisiaj już takich poradników nikt nie robi… a szkoda 😉

0 0 votes
Oceń wpis:
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Ten_warrior_

Nikt nie robi, bo istnieje takie coś jak tanks.gg i każdy sobie może sprawdzić XD A propos samego filmiku. Takie weakspoty to można sobie wsadzić. Poza tym wez w nie traf nawet z tych kilkudzieśięciu metrów. Sam czołg jak RNG polosuje to i dinga golda jak szalony, więc nawet jakby kiedykolwiek znerfili golda to i tak każdy rozsądny gracz wybierze jakiś tam dmg niż żaden. Nie to, żebym się bezpośrednio typa czepiał, bo on niby w planach też ma oberwać, więc w praktyce czołg vs czołg nic się nie zmieni. Za to arta będzie robić siłą rzeczy więcej, bo HT… Czytaj więcej »

Piootr1981

Potwierdzam. Rng rządzi wszystkim w tej grze a nie jakaś dziwna magia ..Mam typa więc wiem , raz odbija 5-7k innym razem odbije może jedną bułę a reszta to jakbym CDC-kiem jechał – papier …RNG, tyle w temacie

Wastar

ale mnie w**** takie filmiki. 246 peny w mausie i wez przebij type 5 heavy w przod. kiedys takie filmiki mialy sens bo faktycznie istnialy weakspoty gdzie czolg mial malo pancerza. obecnie masz „weakspot” gdzie „o plaski pancerz tutaj heaty wchodza” bo nazywanie 250mm weakspotem ma tyle sensu co to:

comment image

Pozdrawiam 😀

Plum73

Co to jest Type 98 Ke-Ni Otsu ?
Japonia , premium
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/636346-type-98-ke-ni-otsu/

Wastar

podales sobie sam linka do odpowiedzi 😛

Roophert

Plum, pomogę Ci bo Cię to męczy 😉

Ke-Ni Otsu nie jest żadną nowością, w plikach gry jest od bardzo, bardzo dawna (bodajże z Excelsiorem był dodany), z 4-5 lat? Chyba nigdy nie był sprzedawany (możliwe że raz, jeden jedyny, ale nie znalazłem newsa o takim wydarzeniu więc raczej nawet go w sklepie nie było). W początkowym zamyśle miał być standardowym tierem 4 w drzewku japońskim, ale później zmieniły się plany i wisi w nicości do teraz.

Roophert

Tak w ogóle to Chudy robi się takim trochę Karolakiem, powoli gdzie nie spojrzysz na yt wot to gdzieś tam w tle Chudziutki 😀