Wargaming Game Center: aktualizacja

Wasza wygoda zawsze była dla nas najważniejsza i z tego względu Wargaming Game Center spełnia teraz rolę głównego narzędzia do dostarczania aktualizacji naszych gier we wszystkich regionach. Po uważnym zapoznaniu się z Waszymi opiniami zaimplementowaliśmy nowe funkcjonalności, które pozwolą Wam zaoszczędzić czas i zapewnią Wam lepsze wrażenia w Waszych ulubionych grach Wargaming.

Wygoda przede wszystkim

W 2018 roku aktualizacje Wargaming Game Center wprowadziły następujące nowe funkcjonalności:

  • Opcja wielokrotnego zalogowania. Logujcie się do gry z użyciem różnych kont WG i szybko przełączajcie się pomiędzy kontami członków rodziny – nic nie ogranicza Waszej rozgrywki.

  • Wybierzcie swój serwer. Jesteśmy w pełni świadomi, że dla wielu graczy ważna jest możliwość wyboru serwera w regionie, w którym chcą grać. W zaktualizowanej aplikacji Wargaming Game Center możecie wybrać odpowiedni serwer o optymalnym czasie odpowiedzi (ping) i pojemności, wchodząc w Ustawienia i aktywując opcję wyboru serwera zaledwie kilkoma kliknięciami.

  • Poprawione wykorzystanie zasobów komputera podczas aktualizacji. Wyraźnie poprawiliśmy wydajność Waszych komputerów i zwiększyliśmy wygodę podczas instalowania i aktualizacji naszych gier. Możecie uzyskać optymalną wydajność aktualizacji, włączając opcję „Użyj wszystkich zasobów komputera podczas instalacji”.

  • Opcja wyjścia na wyciągnięcie ręki. Możecie teraz natychmiast wyjść z Game Center, klikając w przycisk zamknięcia. Ta funkcjonalność jest szczególnie przydatna w przypadku komputerów o konfiguracji z dolnej półki i pomoże im zachować wysoki poziom wydajności.

Najnowsza aktualizacja

Najnowsza aktualizacja Game Center, która miała miejsce w styczniu 2019 roku, wprowadziła kilka nowych usprawnień do funkcjonalności.

  • Poprawiony przebieg Wsparcia Gracza. Jedną ze zmian najbardziej przyjaznych dla użytkownika jest dodanie możliwości wygenerowania raportu i otworzenia folderu z raportem poprzez kliknięcie na przycisku na portalu Wsparcia.

  • Bezpośredni odnośnik do strony „Odbierz bonus” w profilu użytkownika. Teraz możecie przejść do strony z bonusem bezpośrednio z profilu użytkownika, klikając na specjalnym odnośniku.

Dzięki Waszym opiniom mogliśmy dokonać ostatnich usprawnień i pozwolą nam nadal ulepszać WGC. Z radością rozważamy Wasze pomysły co do funkcjonalności Wargaming Game Center, więc nie wahajcie się i wysyłajcie nam swoje reakcje, opinie i sugestie na naszym forum.

Cały czas rozwijamy się i będziemy rozwijać i udoskonalać Game Center w 2019 roku i później.

Bądźcie czujni!  

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
BloQ2pb

Nie no teraz to już pojechali po bandzie „Wasza wygoda zawsze była dla nas najważniejsza …”. Żart roku 2019.

Karczek Wieprzowy

A ja cały czas używam starego launchera i mi pasuje

marigo42

Po formacie dysku to WGC mi się zainstalowało jak chciałem zainstalować ponownie Wota. Pograłem sobie jeden dzień, wyłączyłem grę, a na drugi dzień jak chciałem pograć w Wota, to okazało się że gra mi się sama odinstalowała… Pozostał na dysku tylko pusty folder… Nie wiem co się stało, więc wróciłem do starego lunchera…