Wargaming Game Center: aktualizacja

Wasza wygoda zawsze była dla nas najważniejsza i z tego względu Wargaming Game Center spełnia teraz rolę głównego narzędzia do dostarczania aktualizacji naszych gier we wszystkich regionach. Po uważnym zapoznaniu się z Waszymi opiniami zaimplementowaliśmy nowe funkcjonalności, które pozwolą Wam zaoszczędzić czas i zapewnią Wam lepsze wrażenia w Waszych ulubionych grach Wargaming.

Wygoda przede wszystkim

W 2018 roku aktualizacje Wargaming Game Center wprowadziły następujące nowe funkcjonalności:

  • Opcja wielokrotnego zalogowania. Logujcie się do gry z użyciem różnych kont WG i szybko przełączajcie się pomiędzy kontami członków rodziny – nic nie ogranicza Waszej rozgrywki.

  • Wybierzcie swój serwer. Jesteśmy w pełni świadomi, że dla wielu graczy ważna jest możliwość wyboru serwera w regionie, w którym chcą grać. W zaktualizowanej aplikacji Wargaming Game Center możecie wybrać odpowiedni serwer o optymalnym czasie odpowiedzi (ping) i pojemności, wchodząc w Ustawienia i aktywując opcję wyboru serwera zaledwie kilkoma kliknięciami.

  • Poprawione wykorzystanie zasobów komputera podczas aktualizacji. Wyraźnie poprawiliśmy wydajność Waszych komputerów i zwiększyliśmy wygodę podczas instalowania i aktualizacji naszych gier. Możecie uzyskać optymalną wydajność aktualizacji, włączając opcję „Użyj wszystkich zasobów komputera podczas instalacji”.

  • Opcja wyjścia na wyciągnięcie ręki. Możecie teraz natychmiast wyjść z Game Center, klikając w przycisk zamknięcia. Ta funkcjonalność jest szczególnie przydatna w przypadku komputerów o konfiguracji z dolnej półki i pomoże im zachować wysoki poziom wydajności.

Najnowsza aktualizacja

Najnowsza aktualizacja Game Center, która miała miejsce w styczniu 2019 roku, wprowadziła kilka nowych usprawnień do funkcjonalności.

  • Poprawiony przebieg Wsparcia Gracza. Jedną ze zmian najbardziej przyjaznych dla użytkownika jest dodanie możliwości wygenerowania raportu i otworzenia folderu z raportem poprzez kliknięcie na przycisku na portalu Wsparcia.

  • Bezpośredni odnośnik do strony „Odbierz bonus” w profilu użytkownika. Teraz możecie przejść do strony z bonusem bezpośrednio z profilu użytkownika, klikając na specjalnym odnośniku.

Dzięki Waszym opiniom mogliśmy dokonać ostatnich usprawnień i pozwolą nam nadal ulepszać WGC. Z radością rozważamy Wasze pomysły co do funkcjonalności Wargaming Game Center, więc nie wahajcie się i wysyłajcie nam swoje reakcje, opinie i sugestie na naszym forum.

Cały czas rozwijamy się i będziemy rozwijać i udoskonalać Game Center w 2019 roku i później.

Bądźcie czujni!  

4 Odpowiedzi do “Wargaming Game Center: aktualizacja

  1. Nie no teraz to już pojechali po bandzie „Wasza wygoda zawsze była dla nas najważniejsza …”. Żart roku 2019.

  2. Po formacie dysku to WGC mi się zainstalowało jak chciałem zainstalować ponownie Wota. Pograłem sobie jeden dzień, wyłączyłem grę, a na drugi dzień jak chciałem pograć w Wota, to okazało się że gra mi się sama odinstalowała… Pozostał na dysku tylko pusty folder… Nie wiem co się stało, więc wróciłem do starego lunchera…

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.