War Thunder – pierwsze sreeny z "Ground Forces"

Hm, pamiętacie screen shoty Ryszard’a z War Thunder? 
Były to tylko zdjęcia botów zapełniające bezkresne pola. Tak, ot po prostu, żeby coś tam sobie jeździło na ziemi i mogło od czasu do czasu potrollować samoloty.
Dzisiaj ujrzały światło dziennie pierwsze fotki z nowego dodatku wprowadzającego czołgi, czyli bezpośredniego konkurenta WoT’a – War Thunder: Ground Forces.

Jeśli istniałby import expa zdobytego w WoT to nawet bym się nie zastanawiał ^^


19 Odpowiedzi do “War Thunder – pierwsze sreeny z "Ground Forces"

  1. WoT też na pierwszych screenach wyglądał świetnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Założę się, że WG trzyma jakieś rewolucje do WOT-a i ich nie pokaże, dopóki WT nie zostanie udostępnione graczom.

  2. Tygrys wymiata, a odnośnie komentarza iż: “WoT też na pierwszych screenach wyglądał świetnie” to mamy już pokazane w samolotach jaką drogą idzie WarThunder. Niecierpliwie czekam aż będę mógł zagrać Tiger-em i innymi czołgami z WT.

  3. Już teraz gram 50/50 w WoT i WT, ale gdy w War Thunder pojawia się czołgi konto z WoT ląduje na allegro. I za zarobioną kasę, kupie sobie kilka premium samolotów/czołgów w WT. Bez żalu rozstanę się z WoT.

  4. Samoloty w wykonaniu WT wypadaja lepiej niz WG – jezeli tanki beda w ten sam desen to nie tylko grafika, ale i grywalnosc wygra, a WG dalej bedzie opryskliwie odpowiadac na pytania graczy – az slupki sprzedazy poleca na leb na szyje wtedy sie obudza z reka w nocniku

  5. Ja juz zrezygnowalem z WoTa. Strzal ze 120mm dziala w scouta powinien go samym przekazaniem energii kinetycznej przewrocic, a tu “weszlo za zero”. WoT jest jedyna gra, ktora znam, w ktorej krytyczne pudla nazywane sa krytycznymi trafieniami. Wydalem na te gre pewnie z 200€, ale juz podziekowalem i przerzucilem sie na WT.

Dodaj komentarz