War Thunder: Kwietniowy event rzemieślniczy

Zapowiadane kwietniowe wydarzenie specjalne właśnie ruszyło.Od 1 do 12 kwietnia możecie wziąć udział w evencie rzemieślniczym, aby zdobyć jedną z 4 nowych maszyn w War Thunder. Uczestniczyć w zabawie może każdy, wystarczy grać pojazdami ery trzeciej lub wyższej oraz zdobywać w bitwie 50% lub więcej aktywności.  Za każde 10 minut gry możemy otrzymać skrzynie z materiałami potrzebnymi do zbudowania czołgu Minotaur. Czołg ten jest nam potrzebny do wymiany na jeden z 4 pojazdów – niszczyciel SU-76D, czołg XM-8, okręt Yūgure czy samolot F-4F Phantom II.

 

2021-04-02 10 42 14-Greenshot

 

Samych materiałów znajdziecie 5 typów – schemat, stal, komponenty high-tech, metale nieżelazne oraz materiały kompozytowe. Jeśli nie jesteście zainteresowani zdobyciem nagród, możecie sprzedać wszystkie zdobyte materiały na rynku Gaijin. Jednak, aby otrzymać materiał do sprzedaży musicie go najpierw stworzyć z dwóch elementów tzn. dwie sztuki stali można wymienić na jedną sztukę stali przeznaczoną na rynek.

 

2021-04-02 10 36 18-Greenshot

 

Oczywiście do czołgu musimy posiadać też amunicję, a tą zdobywamy biorąc udział w bitwach tak jak w przypadku materiałów – era trzecia lub wyższa. Raz na 30 minut otrzymujemy pocisk – maksymalnie 13 dziennie. Następnie z pocisków tworzymy magazyn amunicji, który łączymy z czołgiem Minotaur.

 

2021-04-02 10 29 27-Greenshot

 

Po stworzeniu Minotaura otrzymamy rozkaz. Zestaw 3 rozkazów będziemy mogli wymienić na czołg XM8 lub samolot F-4F Phantom II. Więcej dokładnych informacji znajdziecie już w samej grze.

Jak podoba Wam się ten event? Którą z maszyn będziecie starali się zdobyć?

Jedna odpowiedź dla “War Thunder: Kwietniowy event rzemieślniczy”

  1. Taki mały update: ludzi nie grali w TailSpina i Warfare 2077 bo tylko czas na randomkach się liczył do “eventu rzemieślniczego”.
    Ale chyba ślimak się zorientował że strzelił sobie w stopę (3 eventy naraz i rozłączne) więc teraz czas na TailSpin i Warfare 2077 po dzisiejszym updacie TAKŻE liczy się do składanek.

Dodaj komentarz