War Thunder: kolejna nowa maszyna w kwietniowym wydarzeniu specjalnym!

Niemieckie drzewko wzbogaci się o kolejny samolot. Tym razem dostaniemy możliwość zdobycia F-4F Phantom II.

Kwietniowe wydarzenie specjalne nadchodzi wielkimi krokami. Znamy już jeden pojazd, który będziemy mogli zdobyć, a jest nim niskopoziomowy sowiecki niszczyciel SU-76D.  Następna maszyna jest z górnej półki – samolot F-4F Phantom II w niemieckich barwach.

 

1920x1080 F 4f Logo Com 148b01f95e11ba482b5e2047a084f8b5

 

Wersja, którą będziemy mogli zdobyć niestety nie będzie miała opcji wyposażenia w pociski powietrze-ziemia. Jednak samolot będzie można wyposażyć aż w cztery rakiety powietrze-powietrze typu Sidewinder i nie tylko. Dostaniemy również możliwość zdobycia unikatowego kamuflażu do tej maszyny. Zdaniem redakcji szykuje się naprawdę obiecujący event War Thunder.

4 Odpowiedzi do “War Thunder: kolejna nowa maszyna w kwietniowym wydarzeniu specjalnym!

    1. Znaczy wiesz. Eventy craftingowe zazwyczaj są dobrze odbierane bo są fajne maszyny które można drożej sprzedać. Np 279 albo Merkawa. A tu nie wiadomo jeszcze jaki czołg będzie a z tych 2 maszyn o których wiadomo to nie zanosi się nic fajnego jak na razie.

      1. No fakt, akurat czynnik możliwości sprzedaży maszyn na Gajdżinobazarku został przeze mnie pominięty. Jeśli event będzie wyglądał jak ten z zeszłego roku to innego pojazdu oprócz SU-76D nie dostaniemy. W końcu F-4 jest głównym fantem do zdobycia. No ale wiadomo jak to ze spekulacjami. :D

Dodaj komentarz