War Thunder: Ground Forces, screeny

Oficjalne zrzuty z zamkniętej bety:

War Thunder: Ground Forces - Karelia
Karelia

War Thunder: Ground Forces

War Thunder: Ground Forces - T-34

19 Odpowiedzi do “War Thunder: Ground Forces, screeny

   1. Ale czy ja narzekam, że nie dostałem się do bety? Mówię tylko, że te screeny nic nie pokazują. Dziś jest kolejna porcja screenów, która pokazuje tylko grafikę.

    Ja bym chciał w końcu zobaczyć coś z gry i mechaniki. Wy byście nie chcieli?

    Minusujcie dalej, powodzenia.

   1. Proponuje założyć stowarzyszenie obrony VDR’a.

    Każdy rozsądny nie szukający za każdym drzewem i w każdym krzaku spisku, posiadający świadomość że jak każda gra i WoT musi mieć bugi, cieszący się że jakby nie było nasz główny dzienny pożeracz czasu stale się rozwija, niech klika (+) przy komentarzach kolegi VDR’a.

    Stał się on ofiarą zmasowanego ataku wszelakiej maści haterów, spiskowców, miłośników zardzewiałych i obłoconych czołgów oraz wyznawców wiary Voytech’a. Dostaję przez to niezliczoną liczbę minusików cenzorującą jego wypowiedzi.

    Pamiętajcie + dla każdego komentarza, w końcu nie wiadomo ile jeszcze cenzorów będzie oglądać tego posta po was.

    i pamiętajcie zawsze:
    haters gonna hate
    winners gonna win

    1. znienawidzony jest tak jak wot, a moze po prostu pisze glupoty… nie wiem nie bede sie wypowiadal ja ogladam tylko “Mighty Jingles” ma ciekawe filmiki i newsy kto nie zna polecam zobaczyc…. polskich nie lubie MOIM ZDANIEM nie maja nic do powiedzenia… tylko “SIEMKA WITAM W MOIM PROGRAMIE BEDE GADAL BZDURY” a NewMultiMushroom to juz calkiem porazka raz widzialem jak nie rozmawial o grze tylko o tym jaki ma tel…. ahhh szkoda slow…

 1. Widzę to samo co w WoT’cie. Wszystkie wielkie bitwy pancerne odbywały się w górach :D (wg. WT skalistych).

  BTW. Czy tylko mi się tak wydaje czy oni zrobili tylko grafikę w tych WT czołgach do robienia screenów. Zero informacji o gameplay’u, zero filmików, zero inowacji, screen za screenem.

Dodaj komentarz