War Thunder: dwa nowe tryby z okazji 1 kwietnia.

Prima aprilis zawitał również do War Thunder. Gracze mogą sprawdzić się w dwóch nowych trybach przygotowanych specjalnie na tą okazję.

Pierwszym z trybów są bitwy arcade samolotami – TailSpin. Utrzymano go w koncepcji bajki kreskówkowej gdzie za sterami maszyn zasiadają zwierzaki. Naszym celem jest zniszczenie latającego lotniska przeciwnika. Wraz z postępem w wydarzeniu dostajemy dostęp do nowych niesamowitych, kreskówkowych samolotów.

 

3840x2160 Logo Toonder Air Com

 

Drugi z trybów to – Warfare 2077. Skupia się on wokoło czołgowych bitw realistycznych. Podczas rozgrywki możemy wybrać jedne z trzech futurystycznych czołgów (Minotaur, Harpia, Hydra) lub samolot szturmowy UCAV Wyvern. Czołgi charakteryzują się niespotkaną jak do tej pory mechaniką kamuflażu.

 

News Sdi Forces Com 01
Biorąc udział eventach gracze mogą zdobyć unikatowe nagrody w postaci odznak oraz portretów pilota. Wydarzenie trwa do godziny 9:00 5 kwietnia 2021 roku.

Jedna odpowiedź dla “War Thunder: dwa nowe tryby z okazji 1 kwietnia.”

  1. TailSpin jest trochę w klimacie (lotniczego) Fortnite, a Warfare 2077 nie wiem jeszcze jak odpalić… ale jeśli uczestnictwo nie liczy się do eventu składania pojazdów z podstawy WT to nie wróże im dzikiej popularności nawet przez te kilka dni.

Dodaj komentarz