W wyzwaniu Zasłużonej nagrody do wzięcia jest 200 dużych pudełek!

Zgarnijcie swój przydział z 200 dużych pudełek w czasie, gdy dwa doroczne wydarzenia – Zasłużona nagroda 2024 i Operacje świąteczne 2024 – zderzą się w idealnej burzy!

Dobrze wykorzystajcie swoje pojazdy z Zasłużonej nagrody: przez siedem dni w okresach okna czasowego będziecie mieli okazję użyć ich, aby zdobyć duże pudełka Operacji świątecznych 2024! Nie jesteście pewni swojej Zasłużonej nagrody? Przeczytajcie nasz specjalny artykuł:

ZASŁUŻONA NAGRODA

W tym roku jest nowiutka Zasłużona nagroda: VPz.Kpfw. IV Ausf. F2. Jest dostarczany z przyciągającymi wzrok personalizacjami, w tym pustynną, żółtą kolorystyką, numeracją i zapasowymi gąsienicami na wieży i z przodu kadłuba. Pochwalcie się swoim stażem w World of Tanks ze stylem! Przeczytajcie nasz szczegółowy przewodnik, aby zyskać więcej informacji o cechach tego pojazdu.

Pz.Kpfw. IV Ausf. F2
M24E2 Super Chaffee T-50-2 VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 KV-1SA Super Hellcat
Każdy z pokazanych powyżej pojazdów z Zasłużonej nagrody ma specjalne wyzwanie. Podejmijcie się tylu, ilu chcecie – jeśli tylko posiadacie odpowiednie pojazdy. Jeśli spełnicie warunki na koniec okresu wydarzenia, otrzymacie darmowe duże pudełko! Każde duże pudełko na pewno zawiera 250 złota, 150 losowych zasobów Operacji świątecznych, 50 jednostek zasobów (zależnych od typu pudełka) i prezent-niespodziankę, którym może być nowiutki pojazd premium.

Wyzwania Zasłużonej nagrody

Dostępne codziennie od 11 grudnia do 18 grudnia pomiędzy 11:00 CET i 23:00 CET (UTC+1).

Aby wziąć udział w wydarzeniu, musicie się zarejestrować! Aby to zrobić, zapiszcie się za pomocą przycisku(-ów) w wyzwaniach poniżej lub w grze, klikając Turnieje w garażu, a następnie Wyzwania na kolejnym ekranie.

WYZWANIA ZASŁUŻONEJ NAGRODY WARUNKI OGRANICZENIA WYMAGANY STOPIEŃ NAGRODA
Wyzwanie zasłużonej nagrody:
VPz.Kpfw. IV Ausf. F2
 • Uzyskać najlepszą średnią bazowych PD w 5 bitwach
 • Aby wejść do klasyfikacji, należy rozegrać co najmniej 20 bitew w podanym pojeździe w czasie trwania wydarzenia.
 • Należy prowadzić określony pojazd dla odpowiadającego mu wyzwania
 • Tylko w bitwach losowych
 • Dozwolone są plutony.
Miejsce
1–100
Wyzwanie zasłużonej nagrody:
VIM24E2 Super Chaffee
Miejsce
1–20
Wyzwanie zasłużonej nagrody:
VIT-50-2
Miejsce
1–20
Wyzwanie zasłużonej nagrody:
VIVK 28.01 mit 10,5 cm L/28
Miejsce
1–20
Wyzwanie zasłużonej nagrody:
VKV-1SA
 • Zadać najwięcej średnich uszkodzeń w 5 bitwach
Miejsce
1–20
Wyzwanie zasłużonej nagrody:
VIISuper Hellcat
Miejsce
1–20

DOŁĄCZCIE DO WYZWAŃ

Podstawowe zasady

 • W wydarzeniu mogą wziąć udział tylko pojazdy z Zasłużonej nagrody.
 • Do punktacji liczą się tylko bitwy stoczone od 11 grudnia do 18 grudnia w okresie okna czasowego codziennie pomiędzy 11:00 CET, a 23:00 CET (UTC+1).
 • Nie można łączyć wyników z różnych pojazdów – warunki i ograniczenia każdego wyzwania są określone dla danego pojazdu
 • Możecie zarejestrować się do wielu wyzwań i ukończyć je w zależności od liczby pojazdów z Zasłużonej nagrody, które posiadacie.
 • Zwycięzcy otrzymają nagrodę w ciągu siedmiu dni po zakończeniu wydarzenia.

Nie przegapcie szansy na zdobycie darmowego dużego pudełka i poznanie swojego pojazdu z Zasłużonej nagrody! Weźcie udział w wyzwaniach Zasłużonej nagrody i wygrajcie duże pudełka! Nie przegapcie też swojego darmowego dużego pudełka z kalendarza adwentowego i zaglądajcie do niego łącznie przez 12 dni!

ź: WoT

2 4 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
boberus3000

Nawet jest szansa coś wygrać, bo nie liczy się ilość bitew tylko średnia

Dragos

To na co czekasz?

Grytek1

Zarejestrowanych jest około 15 tysięcy graczy na tych maszynach, nagroda to jedna duża paczuszka. Zapewne poziom wyzwania nie jest kosmicznie wysoki, ale nawet „kacperek” może mieć sprzyjające losowanie plus opatrzność RNG. Koszt 4 paczuszek w promocji -72% to 4 złote. Warto jest się pocić nad czołgiem z nagród by dostać coś warte mniej niż kanapka w Maczku?