Vinnie Jones przejmuje dowodzenie w wydarzeniu Operacje świąteczne 2024 w World of Tanks

Nadszedł pierwszy zimowy dzień oznaczający rozpoczęcie oczekiwanego wydarzenia Operacje
świąteczne 2024 we wszystkich wersjach World of Tanks.

Operacje świąteczne 2024

Okres wypełniony świąteczną atmosferą zapewni wartką akcję, fantastyczne prezenty i cenne nagrody dla graczy na wszystkich platformach. Świątecznym posłańcem jest w tym roku znany brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa, Vinnie Jones. Porzucając stanowisko prawej ręki Świętego Mikołaja, obejmuje nową rolę dowódcy w World of Tanks.

Wydarzenie Operacje świąteczne 2024 rozpoczyna się już 1 grudnia i potrwa aż do 8 stycznia, oferując wyjątkową mieszankę aktywności oprószonych świątecznym klimatem, przystosowanych do rozgrywki na każdej z platform.

World of Tanks

1 grudnia 2023 – 8 stycznia 2024

Gracze wkroczą do uroczego świątecznego miasteczka, gotowego na przyozdobienie dekoracjami. Po wejściu czołgiści otrzymają swój pierwszy prezent: zupełnie nowy czechosłowacki lekki czołg premium Pzw.39.

Vinnie Jones czeka w swojej tajnej siedzibie w sztabie, aby zlecić czołgistom specjalne misje i zadania. Po ich ukończeniu gracze odblokują nagrody związane z karierą aktora, w tym trzy ekskluzywne style 2D, naklejki, napisy z kultowymi frazami, a nawet samego Vinniego Jonesa jako dowódcę czołgu ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję kwestiami głosowymi. To jednak nie wszystko – gracze mogą również spodziewać się specjalnej skórki „Old Reliable” dla czołgu Cobra, w której każdy z zaprojektowanych elementów nawiązuje do tegorocznego gwiazdora.

Czołg Cobra

Subskrybenci Prime Gaming mogą spodziewać się wyjątkowej zawartości od sławnego dowódcy, w tym 2 naklejek, medalu i specjalnego stylu Paradox 2D. Z kolei gracze Steam mogą zdobyć naklejkę 2D jako specjalnie zaprojektowany prezent od Vinniego.

World of Tanks Blitz

1 – 20 grudnia 2023

World of Tanks Blitz przedstawia listę aktywności Holiday Ops, w tym 10-etapową misją od tegorocznego ambasadora z unikalnymi przedmiotami kolekcjonerskimi, awatarami, tłem profilu, a wszystko to w stylu samego Vinniego Jonesa. Ukończenie ostatecznego etapu przyniesie czołgistom wyjątkową nagrodę i największy prezent pod choinką – dodatek „Ostateczny argument”. Co więcej,  gracze otrzymają szansę wzięcia udziału w świątecznym losowaniu, aby stać się dumnymi posiadaczami czołgu Cobra z legendarnym kamuflażem.

World of Tanks Modern Armor

1 grudnia 2023 – 8 stycznia 2024

Gracze mogą w tym roku podwójnie cieszyć się zabawą i nagrodami, ponieważ podejmą zarówno indywidualne wyzwani, jak i wydarzenie społecznościowe Operacji świątecznych. Każda ścieżka oferuje mnóstwo zawartości, w tym tematyczne elementy kosmetyczne, boostery, czas premium i ciężki czołg Charlemagne. Konsolowi czołgiści mogą również zdobyć nowy, ekskluzywny czołg premium Old Reliable, a także dowódców 2D i 3D z charyzmatycznym głosem Vinniego.

Więcej informacji na temat wydarzenia Operacje świąteczne 2024 dostępne jest na oficjalnej stronie wydarzenia.

ź: informacja prasowa