Licytacja: Type 59 G

W ostatniej ofercie Licytacji pojawił się Type 59 G.

Cena wywoławcza: 25 000 złota

Zasady Licytacji

1 1 vote
Oceń wpis:
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Zdzisław

Zatkała mnie ta wspaniała i nieoczekiwana oferta. Tam w Mińsku towar mają dobry, pierwyj sort. Brawo WG

Tommy_Gun

Jedyny pojazd w WOT który w bardzo prosty sposób przekazuje informacje czym do niego strzelać…

Jan Kowalski

hahaaha

2 lata temu multi, ded i vdr płacili po 100 milionów złota by go dostać, rok temu wyrwałem go za 5k złota, kupiłem klucz i wpadł w 1 losowaniu, mimo że mam typa 59 zwykłego, to wziąłem do „kolekcji”

a oni tu wyjeżdżają z 25k złota :}}}
powodzenia :}

Jisaburo Ozawa

Najlepszy był Faja. Podniecał się jak smarkacz w burdelu:
MAM GO !!!! Wreszcie mam Typka 59 i jeszcze w wersji G !!!!! – YouTube

Robert

Akurat w takich przypadkach „przepłacanie”, „oszczędzanie”, „rozrzutność” jest umowne i różni się od Gracza. Gra dostarcza emocji – to jej zadanie. Ścieżki jakie sobie wybiera Gracz aby tych emocji doświadczyć to już jego rozumowanie i wybory. Wtedy dla tych osób dawka dopaminy i endorfin uwolnionych w monecie zakupu bardzo pożądanego towaru zapewen była MEGA mocna i warta swojej ceny.

Sinecode

Po 100 milionów to nie, ale po 100 tysi wykładali. Dlaczego? Bo co oni mają w tej grze jak mają wszystkie czołgi praktycznie i wszystko ograli i grają tylko dlatego że WuGje ich sponsoruje? Więc zwyczajnie mogli i takich graczy co jeszcze nie sprzedali konta albo nie stwierdzili że w D mają i rzucają giereczkę, a mają wszystko w grze i od zawalenia złota, obligacji- też jest sporo. Z tym czołgiem był inny problem- na serwerze azjatyckim był (i jest) rakiem. Dlaczego? Początkowo miał być wyjątkową nagrodą dla wybitnych graczy i kapitanów drużyn. Ale chciwość firmy która prowadzi WoT-a na… Czytaj więcej »

Donnie_Brasco

Zanim poznałem cenę myślałem o daniu max 12000 golda, także tego… Złotko zostawiam, przyda się na przepustki bitewne.

Robert

Podobnie kalkulowałem, wiedząc że będą jakieś rzadkie pojazdy założyłem limit do 15k złota/sztuka. AMBT jest, TD jest, reszta złota na ulepszone sezony BP -jeżeli będą jakieś wartościowe nagrody.

Crusader

Pamiętam jak kupiłem Type 59 za około 7 tysięcy złota. WG najwyraźniej przemnożyło tą wartość x3.5 i tak wyszła cena „minimalna” za ctr+c,ctr+v.

Edytowany 1 rok temu przez Crusader
Sinecode

Inflacja… 😀

grazio

Może i teraz czołg ten wart jest 7k golda. Widocznie WG wycenia złoto na tym czołgu na minimum 18k.

Sinecode

Zawsze jak masz Type-59 to sobie możesz pobrać złoty skin ZA DARMO. Nie masz tylko G w nazwie, bo tyle jest warty ten czołg na obecnych randomach.

Q3

Type 59 moja pierwsza premka, kupiona jak był dostępny normalnie w sklepie. Super zarabiaczka. Specyficzny jeśli chodzi o granie.

rozum długi i szeroki

ufff oszczędziłem WG 20 000 golda dzięki SerB za klucz na czarnym rynku