TVP Sport: Pokazowy Mecz Gwiazd World of Tanks cz.2

Jeśli ktoś nie mógł być na streamie – zamieszamy jego zapis, wraz z artykułem ze strony Sport.TVP.pl.

Pokazowy Mecz Gwiazd w World Of Tanks, zorganizowany przy okazji Święta Wojska Polskiego, był niesamowicie wyrównany. Fenomenalne bitwy, ogrom emocji i na końcu ich spektakularne zakończenie.

W showmatchu, transmitowanym na Twitchu TVP Sport, udział wzięło dziesięciu najlepszych zawodników z Polski, wymieszanych między sobą za pomocą losowania. Pod przewodnictwem Call_me_Piotr zagrali: 

– KamilEater
– M1losz
– LuckyBlast
– RagingPotato
– i sam zainteresowany

W drużynie Dechy wystąpili:

– PaPaPawian
– C3nty
– Kerolf
– Vale
– oraz sam Decha

Pierwszy mecz rozpoczął się od zwycięstwa drużyny prowadzonej przez Piotra. To właśnie jego formacja zdominowała prawie całą pierwszą połowę showmatchu, prowadząc 5:1. Mecz rozgrywany był do 7 punktów, więc większość internautów zebranych na czacie, z góry stwierdziła, że przez zły dobór czołgów, zawodnicy Team Dechy nie mają szans. Nagle jak za sprawą magicznej różdżki, rozpoczął się wielki powrót w wykonaniu przegranych. Najpierw 5:3, 5:4 następnie wyrównanie wyniku. Team Piotr zdołał odpowiedzieć jedną rundą, ale bardzo szybko skontrował to ich rywal. 

Ostatnia potyczka była prawdziwą gratką dla fanów World Of Tanks. Pod koniec trzynastej bitwy na placu boju pozostało tylko trzech zawodników. Komentatorzy spotkania próbowali domyślić się, co stanie się dalej, ale nawet w ich scenariuszu nie było mowy o takim zakończeniu. Kerolf pozostając sam przeciwko dwóm przeciwnikom, samemu posiadając zaledwie 17 punktów zdrowia, postanowił zaryzykować i zaatakować. Pierwszego wroga zestrzelił bez większych problemów od tyłu, a na drugiego ze stoickim spokojem czekał wcelowany. Cierpliwość popłaciła. Kerolf wygrał sam przeciwko dwóm rywalom, jednocześnie zdobywając pierwsze miejsce dla swojej drużyny.

Zarówno fani World Of Tanks mogą czuć się zadowoleni z przebiegu Pokazowego Meczu Gwiazd, jak i osoby, które nigdy nie miały styczności z taką rozgrywką. Wszystkich zainteresowanych transmisją zapraszamy do jej odtworzenia, w dowolnym momencie. 

Oglądaj Esport, Pokazowy Mecz Gwiazd, World Of Tanks – Showmatch z okazji Święta Wojska Polskiego od użytkownika sporttvppl na www.twitch.tv

2 Odpowiedzi do “TVP Sport: Pokazowy Mecz Gwiazd World of Tanks cz.2

Dodaj komentarz