War Thunder: Turniej OlySt!

Minął pierwszy weekend turnieju zorganizowanego przez drużynę esportową OlySt w grze War Thunder.

Sam turniej to zmaganiach pięcioosobowych drużyny używających maszyn od I do IV ery. Rozgrywa odbywa się w dwóch etapach: play-off do 3 zwycięstw z systemem podwójnej eliminacji oraz etap grupowy o jedno zwycięstwo. 

 

Olyst Team Decal

 

Mapy na, których przyjdzie walczyć uczestnikom są dobrze znane większości graczy War Thunder. Będą to między innymi Polska, Synaj, Normandia czy też Karelia. 

Jak jest turniej to są też nagrody, a o te organizatorzy bardzo się postarali i nie są to tylko nagrody dla uczestników zawodów. Główną nagrodą jest 500 dolarów dla całej drużyny oraz po 2500 Złotych Orłów dla każdego z wygranych. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają tytuł “OlySt CUP Champion”. Nagrody dla zawodników są przewidziane aż do 5 miejsca.  

 

Germ Pzkpfw VI Ausf B Tiger IIh Olyst D8fbec7c0b381d8b9656a6570244d6a9

 

Inicjatorzy rywalizacji nie zapomnieli również o widzach. Dzięki współpracy z platrofmą streamingową Twitch śledzący zmagania teamów na wybranych kanałach będą mogli otrzymać nagrody dla swoich kont w grze. Przewidziane są między innymi tytuły, emblematy, a także kamuflaże dla maszyn Ła-7 oraz Tiger II (H). 

 

La-7 Olyst 2bdce8e744da8ab958723014b5071b84

 

Ważna informacja – aby otrzymać Drop z Twitch musicie posiadać połączone konto Twitch wraz z kontem War Thunder. Serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania oraz kibicowania uczestnikom turnieju.  
 
Źródło: 12 

Dodaj komentarz