Tirpitz w sklepie premium

Bliźniacza jednostka Bismarcka do kupienia za jedyne 254zły. I jeden grosz. Oj tam, oj tam.

W zestawie znajduje się:
– Tirpitz, niemiecki pancernik VIII poziomu
– Miejsce w porcie
– Konto premium: 30 dni
– 2500 dublonów (odpowiednik złota w WoWs)
– 24 Grupy naprawczo-ratunkowe II
– 24 Grupy naprawcze II
– 24 Samoloty zwiadowcze II

Statystyki okrętu:

źródło: worldofwarships.eu

29 Odpowiedzi do “Tirpitz w sklepie premium

   1. @Jan Fryc
    Do głupich ludzi nie przemówisz, będą dalej w swoim przekonaniu, że my nie potrafimy grać i stąd te hejty na kacapów… Jakby trochę ludzi odeszło od ich “gier” (grą to nazwać ciężko te cuda) to by może ruszyli dupy, ale co tam płaćcie i grajcie, ile wlezie, a za 5 lat dostaniecie najwyżej dirfty czołgów i bardziej “efektowną” destrukcję domków i płotków zniszczalnych teraz obecnie (a nie np: całego himmelsdorfu), podczas gdy inne gry będą miały fotorealistyczną grafikę, zajebistą destrukcję otoczenia i fizykę jak z prawdziwego świata.

    Ja osobiście je*anym nierobom powiedziałem DOŚĆ 4-5 miesięcy temu, bo nic nie robią w kierunku rozwoju gry, też w to nie gram, bo chcę odzyskać powoli stabilność psychiczną do gier i rzeczywistości po tych 2-3 latach wku*wienia.

    1. Jak słabą jednostką trzeba być, aby stracić stabilność psychiczną z powodu gry/gier. I jak emocjonalnie niedojrzałą, aby “wku..wiać” się przez 2-3 lata z powodu gry. Boję się takich ludzi, to potencjalni psychopaci.
     I chyba nie do końca jesteś wyleczony bo udzielasz się tutaj niczego nie wnoszą, tylko łajnem strzelasz na lewo i prawo.

    2. Niestety ale czasem myślę że niektórzy powinni przejść testy psychologiczne przed dostaniem komputera lub konsoli do ręki. Zresztą nie bez powodu kultura wypowiedzi świadczy o poziomi inteligencji już nawet gdyby był źle wychowany inteligencja powinna mu podpowiedzieć że w pewien sposób nie należy się wypowiadać publicznie

    3. Pracując przez ponad 16 lat z ludźmi uzależnionymi i chorymi emocjonalnie,nauczyłem się że znacznie stabilniejszy psychicznie jest człowiek który otwarcie mówi o swoich odczuciach emocjonalnych,niezależnie od tego jakie się w danej chwili pojawiają, od cwaniaka który gardzi ludźmi na prawo i lewo! Właśnie tacy jak ty mienią się być jednostkami rzekomo stabilnymi i mocnymi,a mają cechy psychopatyczne…jakiś ty biedny i żałosny…:-)

    4. Do Pawcio: “Do głupich ludzi nie przemówisz” to jest wyrażanie emocji?
     Ps. Jak Ty pracujesz z ludźmi uzależnionymi to ja jestem primadonna.
     Co to za nowomowa “chory emocjonalnie” czy “odczucia emocjonalne” – maślana maślanka. Poczytaj sobie Pronobakaelita więcej to sam stwierdzisz kto jest cwaniakiem gardzącym ludźmi. Ps2. “żałosny i biedny” – moje emocjonalne odczucie emocji spowodowały, że moje psychiczne emocje uległy rozchwianiu i destabilizacji psychopatycznej.

 1. uwielbiam te komentarze w stylu “ani grosza” itp ale czy jednemu z drugim w ich ciasnych rozumkach zaświtała myśl że gdyby część z nas nie płaciła za grę- premium czy pojazdy to nikt by w nią nie grał bo kto by za serwery i development zapłacił? swoją drogą dość interesujący okręt – sporo zalet ale ma też wady nie jakiś OP shit :mrgreen:

  1. twój rozumek też zbyt ciasny jak widze.Tu nie chodzi o totalne odcięcie WG od przychodów ale o zwrócenie uwagi na graczy poprzez krótkie lecz zakrojone na szeroką skalę wstrzymanie zakupu wszelkich dóbr zasilających ich konto

   1. Tylko ze problem z WG maja glownie malkontenci, reszta graczy ma to w tylku i jest zadowolna z aktualnego rozwoju gry. Wiec to smieszne. Malkontenci chcieliby zorganizowac jakis oddolny prostest w stylu ‘nie kupuje od WG’ ale sami przestali kupowac lub grac ‘lata temu’ a pozostalych kupujacych/grajacych wyzywaja od idiotow, slepcow, ignorantow, sprzedawczykow lub zwyklych dziwek. ;-) Ciezki musi byc los takiego malkontenta, przekonany jest o swojej racji ale tutaj tyle pieprzonych kretynow na tym swiecie ktorzy tego nie widza. Jak tu nie dostac hertzklekota. :-D

Dodaj komentarz