Tank Rewards: nagrody we wrześniu

Czołgi, które będzie można zdobyć we wrześniowej edycji Tank Rewards.

Materiał z ofertami specjalnymi na wrzesień przeznaczony dla Ameryki Łacińskiej, przedstawia nam pojazdy do zgarnięcia w nadchodzącej edycji. Tank Rewards wygląda jednakowo dla każdego regionu, więc prawdopodobnie możemy się ich spodziewać i u nas:

  • T14
  • Strv m/42-57 Alt A.2
  • Type 3 Chi-Nu Kai

Cały materiał:

0 0 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
ZODJAK

WG juz sie wypaliło z tymi nagrodami w tank rewards. W wersji amerykańskiej przynajmniej 8t były do zgarnięcia w UE syf….

pikawka

Wolna droga, amerykańskie serwery czekają, kamillo…
Nie, sry, pomyliłem boty… chciałem napisać Zodjak. Przepraszam.

ZODJAK

„pikawka”
Bot to cie chyba niedorobił… cymbale. Ale tak takie blogi potrzebuja takich prymitywnych dupo- włazów jak ty….. którzy nie maja własnego zdania tylko powielaja wypowiedzi cymbałow swojego poziomu.

kamillo

hahahahaha

G_Kosa

Raczej blogi potrzebują frajerów co w życiu są pizdami, a dopiero tutaj mogą po kozaczyć i nie dostać w pizdę 😀 Jest tu kilku takich ancymonów z małymi siurkami i wielkim ego.

kamillo

Domagam się by zwolniono tego Żyda który odpowiada w WG za EUROPĘ !!! a teraz tak na serrio … T14 amerykański czołg ciężki na 5 tierze jest niczym Chrysler na 8 … jak załadujesz golda to przebijasz wszystko i od przodu tak samo twardy jak Chrysler … ten szwedzki Strv m/42-57 Alt A.2 to magazynek i czołg średni z dobrym maskowaniem i dobrą penetracją … i te dwa polecam … Co do japońskiego to nie mam ale już wiem że prędkość max 38 km/h to czołg średni no wygląda jak wygląda bo tak wyglądają japońskie czołgi … i z tego… Czytaj więcej »

Dawid

6 i 7 też sporo było a z 8 to tak średnio żeby dali ot tak

kamillo

ten szwedzki to jest 6 tier i jest fajny do maskowania i strzelania z ukrycia … a że ma magazynek to świetnie nadaje się do dobijania ogryzków 😉 No i można sobie dokupić za urodzinowe żetony fajny styl za 150 żetonów urodzinowych … Problem w tym że ja nie mam tylko japońskiego … a to 5 tier a 5 tier to kupa …

G_Kosa

Żadnym z tych tanków nie potrafisz grać… Zaraz, zaraz… ty w ogóle niczym nie potrafisz grać…

marcysiek

Dla mnie wybor slaby, chi nu kai i t14 mam wiec zostaje strv.. W bieziacym miesiącu tez miałem tylko 1 do wyboru bo pozostale 2 miałem juz

kamillo

bo cały czas wkoło dają to samo … nie chce się im pracować …

marcysiek

Pewnie daja to samo ciagle zeby „mlodsi” gracze i nowi mieli zachete do grania