Tank Rewards: nagrody w sierpniu

Czołgi, które będzie można zdobyć w sierpniowej edycji Tank Rewards.

Materiał z ofertami specjalnymi na sierpień, przeznaczony dla Ameryki Łacińskiej, przedstawia nam pojazdy do zgarnięcia w nadchodzącej edycji. Tank Rewards wygląda jednakowo dla każdego regionu, więc prawdopodobnie możemy się ich spodziewać i u nas:

  • Heavy Tank No. VI
  • SU-85l
  • Pz.Kpfw. III Ausf. K

Cały materiał:

0 0 votes
Oceń wpis:
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
marcysiek

Dla mnie wybór niestety tylko jeden – su85l

ravl0

Czemu niestety. Mam tego td,ka i co prawda nie grałem nim już ładne parę lat, ale pamiętam że można nim było świetne wyniki kręcić. Ogólnie fajna maszyna, z rewelacyjnym camo.

Sylwester g

Potwierdzam, kupiłem go kilka lat temu za jakieś kilka PLN, czasem więcej frajdy z gry takim lolkiem, niż su-130PM. Nie wiem skąd mam w garażu tego Niemca, no i powiem tak: tragedia. Ani działa, ani mobilności, ani pancerza, i względne camo.

RexScul

Bo jeden czołg to żaden wybór 😉

marcysiek

Niestety bo wybor tylko jeden 😛 tamte 2 juz mam

Dawid

Dla mnie też ale już w WOT mało grywam. Nie opłaca się.
Szkoda ze kiedys w TR wybrałem właśnie ht no 6 a nie szwedzkiego śledzia xD

Paweł Michalski

Proszę o szybką odpowiedz lipcowy event konczy się jutro czy jeżeli brakuje mi 100 punków zdołam je jeszcze jutro rano wbić po godzinie 7

pikawka

Moim zdaniem NIE. Próbowałem takiego manewru wiosną, gdy była zmiana czasu. Wtedy z obliczeń wynikało, że w dniu zak mam 1h od 6 do 7:00 na bitewkę. Zapomniałem o zmianie czasu i okazało się, że TR zakończył się jednocześnie z resetem serwera. Nie było bitewki i dodatkowych 100 pkt. Tak więc… chyba masz przed sobą upojną noc z botami.

Paweł Michalski

thx

marcysiek

Nie,jak trwa do 29 to ostatnie punkty zdobywasz od 28 7 rano do 29 7 rano

pikawka

W takim razie wystarczy sprawdzić 28 lipca, ile godzin pozostało do zakończenia misji na 1 bitwę za 100 pkt. Pokazuje o 22:30 liczbe 8h, więc ku mojemu zdziwieniu wszystko wskazuje na to, że faktycznie będzie rano 1 godzina po resecie serwera o 6:00 na bitwę (o ile o tej godz będzie restart).
Paweł Michalski: napisz w środę, czy zrobiłeś tę 1 bitwę po 6 rano za 100 pkt, sam jestem ciekaw.

Revanche25

Reset jest o 7.

pikawka

Revanche25: „Reset jest o 7”

Zatem Paweł Michalski masz odpowiedź na 100% – nie zgarniesz 29.07 100 pkt za bitewkę 29 lipca.

Krzysztof

Mam tak samo kolego jak Ty, wg to pazerne wieprze i tyle w temacie. Nie dodadzą Chryslera od razu za 5 000 pkt na tych samych zasadach co teraz

RexScul

Zawsze możesz otworzyć własny biznes i rozdawać wszystko w mega promocji 🙂

bino1980

brałbym su85i, ale wyjeżdżam na wakacje, wiec sierpniowy TR raczej mnie nie będzie dotyczył, a szkoda, bo to su to podobno fajna zabawka.

bino1980

btw
tigera już mam, może nie taki straszny szrot, ale już długo rdzewieje, nie gram nim, bo mam fajniejsze premki.

marcysiek

Jak trafi na topke to cos tam odbije i da sie zrobic dobry wynik

pikawka

Heavy Tank No. VI jest moim typem, bo dostaniemy załogę na 100%, którą można podszkolić na półtora perka za 2 mln kredek. Tylko kto teraz robi japońskie HTeki ? Bociarze ?

skip

Ewentualnie masochiści :v Inna sprawa że takim O-I np można fajnie sie pobawić dalej i chyba większość na takiej zasadzie wybiera tę linię