Tank Rewards: edycja marcowa

Nadchodzi nowa odsłona Tank Rewards na marzec.

Strona wydarzenia została odświeżona, jednak na szczegóły musimy jeszcze poczekać. We wpisie o marcowych ofertach specjalnych dla serwera NA, możemy zobaczyć, że do zdobycia będą T-34-85MStrv m/42-57 Alt. A.2 i Heavy Tank No. VI.

5 MARCA – 29 MARCA

Marcowy cwał Walkirii

W tym miesiącu w ramach Tank Rewards wysławiamy czyny niesamowitych walczących kobiet i ich wkład w historię. Wypełniaj misje, zdobywaj żetony Tank Rewards i zyskuj niesamowite nagrody!

Tank Rewards

6 Odpowiedzi do “Tank Rewards: edycja marcowa

    1. Jak chcesz poprawiać to rób to prawidłowo. Różnica między “i” a “lub” jest taka, że “lub jest nieco szersze i poza wszystkimi wariantami możliwe jest zdobycie też np. tylko jednego. Tobie zaś chodziło zapewne o wariant w którym można wygrać tylko jeden czołg, czyli “albo”.

      1. Chodziło mi o to, że możliwe że będzie trzeba wybierać z tych trzech czołgów. Nie będzie można wygrać wszystkich, ale zobaczymy. To taka tylko obawa. Potocznie “lub” i “albo” są synonimami.

  1. Gwoemul jak już coś to nie lub tylko albo. Lub jest połączeniem słowa albo oraz spójnika i, czego efektem jest to, że jak żona/mama/kochanka albo ktoś inny powie
    -idź do sklepu i kup pomarańcze lub mandarynki – to w sytuacji gdy kupisz pomarańcze ta osoba powinna być szczęśliwa, jeżeli kupisz mandarynki to również powinna być szczęśliwa, jak i również gdy kupisz jedno, i drugie to także powinna być szczęśliwa(zakładając, że zna tę zasadę odnośnie słowa lub).

Dodaj komentarz