Świąteczne szaleństwo: grudniowe niespodzianki i nagrody

Przygotujcie się na świąteczne szaleństwo w dwóch rozbrajających wydarzeniach w mediach społecznościowych. Celebrujcie ten świąteczny sezon razem z naszą fantastyczną społecznością i zaznaczcie termin w kalendarzu, by nie przegapić pełnej zabawy oferty między 6 a 31 grudnia. Wykorzystajcie tę sposobność, by wygrać fantastyczne nagrody i pokazać swoją kreatywność!

Harmonogram

NAZWA WYDARZENIA CZAS TRWANIA
Mikołaj mediów społecznościowych 6 grudnia – 21 grudnia
Festiwal świątecznego filtra 17 grudnia – 31 grudnia

Mikołaj mediów społecznościowych

Dostępny od 6 gru. do 21 gru.

Duch dawania będzie z nami na naszym wydarzeniu Mikołaj mediów społecznościowych! Dołączcie do nas w garażu Operacji świątecznych na rozdawanie prezentów z głębi serca. Weźcie udział w sesji pytań trzykrotnie w sezonie świątecznym na naszych stronach na Instagramie i Facebooku, gdzie będziecie mogli wybrać to, czego pragniecie w grze. Podzielcie się swoimi marzeniami, a kilkoro szczęśliwców doczeka się ich spełnienia! Śledźcie nas na Instagramie, by nie przegapić Mikołaja!

Pytania będziemy zadawać 6, 13 i 21 grudnia.

Festiwal świątecznego filtra na TikToku

Dostępny od 17 gru. do 31 gru.

Pozwólcie działać swojej kreatywności! Świętujcie z duchem świąt i naszym Festiwalem świątecznego filtra na TikToku. Nasze filtry stały się hitem, generując tysiące wyświetleń i inspirując całą masę treści tworzonych przez społeczność – a teraz przygotujcie się na nowy filtr w tematyce świątecznej! Nowy filtr świąteczny trafi na nasz kanał na TikToku już niedługo i będziecie mogli dzięki niemu tworzyć i dzielić się swoimi filmikami, by pokazać swoje talenty i wygrać niesamowite nagrody!

Najlepszych 50 twórców otrzyma po trzy duże pudełka Operacji świątecznych!

Bądźcie z nami w sezonie świątecznym pełnym zabawy, niespodzianek i fantastycznych nagród! Śledźcie nasze media społecznościowe i nie przegapcie szansy na szerzenie radości i zdobycia niesamowitych prezentów przez cały świąteczny sezon.

A jeśli szukacie jeszcze większych dawek świątecznej radości, zapoznajcie się z dropami na 12 dni Pancernych świąt!

ź: WoT

1 2 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze